نمونه سوالات پیام نور

خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ pdfدانلود خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ در قالب pdf با بهترین کیفیت که شامل نکات کلیدی و قسمتهای مهم این درس می باشد به قیمت ۴۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ pdf

خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

فهرست مطالب

مقدمه

فصل ١: تله ھای زندگی

فصل ٢: در کدام تله گرفتار شده اید؟

فصل ٣:درک تله ھای زنذگی

فصل ۴:تسلیم فرار و حمل

فصل ۵:چگونگی تغییر تله ھای زندگی

فصل ۶: تله زندگی رھا شدگی

فصل ٧: تله زندگی بی اعتمادی و بد رفتاری

فصل ٨: تله زندگی محرومیت ھیجانی

فصل ٩: تله زندگی طرد اجتماعی

فصل ١٠ : تله زندگی وابستگی

فصل ١١ : تله زندگی آسیب پذیری

فصل ١٢ : تله زندگی نقص_شرم

فصل ١٣ : تله زندگی شکست

فصل ١۴ : تله زندگی اطاعت

فصل ١۵ : تله زندگی معیارھای سخت گیرانه

فصل ١۶ : تله زندگی استحقاق

فصل ١٧ : فلسفه تغییر

مقدمه :

در کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید یانگ و کلوسکو روش جدید بر اي تغییر الگوهاي دیرپاي زندگی را در میان میگذاریم.و به شناسایی و چالش با ۱۱ تله زندگی می پردازیم که به مشکلات اساسی زندگی دامن میزند.

این کتاب با رویگردی جامع و دقیق به حل و فصل این مشکلات در زندگی کمک میکند.امیدواریم این کتاب بتواند کمک کند تا با مشکلات دیرپای زندگی بر خوردی درست و موثر و راه گشا و همه جانبه داشته باشید.همچنین بتواند چهارچوب موثری در اختیار شما قرار دهد تا به چگونگی شکل گیری تله های زندگی و چاره اندیشی های موثر پی ببرید.همانطور که گفته شد سعی ما بر استفاده از رویکردهای مختلف بوده است.

نویسندگان این کتاب از صاحب نظران حوزه شناخت درمانی هستند که به شناسایی نشانه‌ شناسی ، سبب شناسی و درمان ۱۱ الگوی رفتاری مختلف و تکراری پرداخته اند ، که به خود انگاره منفی ربط دارند.مولفان ضمن شرح حال بیماران واقعی ، نشان می دهند که چگونه هر یک از این الگوهای ناکارآمد در دروان کودکی شکل گرفته اند و مبنایی برای ارزیابی خویش در بزرگسالی می شوند.

این کتاب یک ابزار قدرتمندی برای درمان مشکلات مراجعان بر اساس رویکردهای شناخت درمانی و طرحواره درمانی است.

حداقل پنج ساز وکار براي تداوم طرح واره ها یا تله هاي زندگی مطرح شده است:

سبک ھای مقابله ای

انتخاب ھمسر

انتخاب شغل

تحریف ھای شناختی

استدلال مبتنی بر درست بودن شیوه تفکر و سبکهای مقابله

جهت دانلود خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 4,900 تومان

خلاصه کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ pdfدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور