سه شنبه , ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی ۹۷

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی ۹۷ – در این پست از وب سایت همیار دانشجو سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (آیین نامه مقدماتی) را بهمراه پاسخنامه برای کاربران عزیز آماده نمودیم.با خواندن این سوالات نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای ندارید.

توضیحات کامل سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی:

در دسترس بودن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، یکی از راه های مناسب و کم دردسر برای طی کردن امتحان آیین نامه مقدماتی است.

آزمون آیین نامه مقدماتی در مسیر دریافت گواهینامه رانندگی، اولین جایی است که در بوته ی آزمایش قرار می گیرید. بنابراین داشتن تسلط کافی به منظور عبور از این فاز می تواند در آزمون های دیگر مانند آیین نامه اصلی به شما کمک کند.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

امتحان آیین نامه مقدماتی نه تنها از نظر افزایش اطلاعات شما در مورد قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی حائز اهمیت است، به عنوان مقدمه ی ورود شما به پروسه ی دریافت گواهینامه نقش اساسی ایفا می کند. چنانچه در این مرحله به هر طریقی بتوانید اطلاعات لازم و خوبی در مورد آزمون کسب کنید، در آینده ی دور یا نزدیک به کسب موفقیت امیدوارتر خواهید شد. در ابتدا به منظور گذراندن امتحان اصلی و فنی و امتحان عملی می تواند برایتان اثرگذار باشد. چرا که پیش از این، اطلاعات ارزشمندی کسب کرده اید و خود را مجهز به دانش کافی می دانید. در مرحله ی بعد موجب خواهد شد تا راننده ای مطمئن شوید و در مواقع حساس و سرنوشت ساز با توجه به قوانین، مقررات و آگاهی های لازم، بهترین تصمیمات را بگیرید.

اهمیت به آزمون آیین نامه مقدماتی، در حقیقت آغاز درستی است که برای رسیدن به اهداف بیشتر باید صورت گیرد. آغازی که شاید مدتهای زیادی ادامه داشته باشد و شما را تبدیل به راننده ای مورد اعتماد و فردی کند که علاوه بر حفظ امنیت خود در رانندگی، به فکر افرادی که در اطراف شما هستند و شیوه ی صحیح رانندگی شما در آنها تاثیر می گذارد نیز باشید.

جهت خرید سوالات آیین نامه مقدماتی از آیکون زیر اقدام نمایید

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

بارها دیده شده متقاضیانی که به دفعات در آزمون رد شده اند، اذعان داشتند که دیگر حوصله ی خواندن ندارند و از کتاب خسته شده اند و یا اینکه احساس می کنند هرچه می خوانند کمتر یاد می گیرند و پس از بارها خواندن کتاب، باز هم موضوعات از ذهنشان بیرون می رود. مشکل این قشر از افراد کجاست؟ آیا برای یادگیری باید بارها و بارها قوانین را مرور کنند؟ واقعیت این است که این گروه از متقاضیان نیازمند روش های صحیح مطالعه و روش های دیگری برای کسب موفقیت هستند.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

به منظور افزایش میزان یادگیری می توانید پس از دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، به منظور ارزیابی و سنجش تلاش های خود، چندین بار خود را محک بزنید. بررسی و امتحان نمونه سوالات آیین نامه علاوه بر آماده سازی این افراد، موجب افزایش اعتماد به نفس آنها خواهد شد.

مطالعه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، یکی از راه های کسب آمادگی مناسب برای این مساله است که آنچه انتظار آزمون است را به خوبی برآورده کنید. اطلاعات کسب شده توسط نمونه سوالات و کسب تجربیات مختلف از سوالات موجود و پر تکرار می تواند به خوبی شما را در مسیر موفقیت و قبولی آزمون آیین نامه قرار دهد.

توجه به سوالات پر تکرار در آزمون آیین نامه مقدماتی راهی برای صرفه جویی در وقت و کسب بیشترین بهره از نمونه سوالات است. سوالات پر تکرار بخش زیادی از آزمون آیین نامه را در بر می گیرند و سهم زیادی در قبولی یا مردود شدن شما در این شکل آزمونها را به خود اختصاص می دهند.

بسیاری از افراد پس از اینکه در تلاش های خود موفق نبودند، به دنبال راهی برای قبولی، اهمیت نمونه سوالات آیین نامه را مورد توجه قرار دادند تا با تسلط و مهارت کافی در آزمون های آینده به موفقیت برسند.

در این بخش تعدادی از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی قرار دارد و امکان دانلود نمونه سوالات آیین نامه برای شما فراهم است. این سوالات و دانستن بسیاری از آنها قبولی شما در آزمون آیین نامه را تضمین می کند.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

سه گام بحرانی برای غلبه بر شکست در آزمون های رانندگی

اولین چیزی که باید در نظر داشت این است که فاکتورهای زیادی می توانند در عدم موفقیت در آزمون های آیین نامه رانندگی تاثیرگذار باشند. در مرحله ی اول اضطراب زیاد برای شرکت در آزمون ممکن است موجب شود شما عملکرد مناسبی نداشته باشید. به منظور کسب آمادگی بیشتر، به مطالعه و تلاش خود برای آزمون های بعدی ادامه دهید و مطمئن شوید تسلط لازم برای عبور از این مرحله را بدست آورده اید.

سه مساله را در ذهن داشته باشید.

 • آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی

در بسیاری از کشورها امتحان آیین نامه شامل ۲۰ الی ۳۰ سوال می شود. بدین معنی که اگر شما ۴ یا ۵ پاسخ اشتباه داشته باشید، در آزمون رد خواهید شد. بیش از ۳۵ درصد افرادی که موفق به دریافت گواهینامه می شوند، برای اولین بار در آزمون های آیین نامه رد شده اند. در هر آزمون سعی کنید پاسخ های اشتباه خود را کشف کنید. دانستن این مساله به شما در درک بهتر قوانین و مقررات رانندگی کمک خواهد کرد.

این مساله که بدانید اشتباهات گذشته ی شما در آزمون چه بوده، در مجموع می تواند ایده ی خوبی برای تکمیل اطلاعات ناقصتان باشد. دانستن اشتباهات شما علاوه بر اینکه در آزمون های بعدی به شما کمک می کند، موجب می شود تا چنانچه پیش از این مطالعاتتان در یک بخش خاصی متمرکز بوده را تکمیل کنید.

بنابراین اگر برای اولین بار قصد شرکت در آزمون دارید، بهترین روش، مطالعه است. کتاب راهنما را به خوبی بخوانید. پس از آن در آزمون های مختلف یا آنلاین آیین نامه شرکت کنید. شما می توانید قبل از شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی، به دفعات در آزمون های آنلاین، خود را محک بزنید.

از آنجایی که سوالات آیین نامه از یک پایگاه داده با مجموعه ای از سوالات تشکیل می‌شود، فرصت های موجود را برای بهبود عملکرد خود از دست ندهید.

به ازای دفعاتی که نمونه سوالات آیین نامه را تمرین می کنید، می توانید برای آزمون های بعدی آماده تر باشید. به خصوص اینکه در هر آزمون، می توانید اشتباهات خود را به خوبی تصحیح کنید.

 • آزمون رانندگی

اگر در آزمون رانندگی و برای اولین تلاش، موفق نبودید، دلسرد نشوید. دلسردی و عصبانیت می تواند نقش زیادی در شکست شما داشته باشد. آزمون آیین نامه دارای استرس و اضطراب کمتری است و می توانید آن را با سرعت پشت سر بگذارید.

آزمون رانندگی غالباً توسط فردی گرفته می شود که به عنوان افسر راهنمایی و رانندگی حضور دارد. به خاطر داشته باشید شما هرگز خارج از قوانین و مقررات رد نخواهید شد. چنانچه در آزمون رانندگی رد شدید، به عقب برگردید و دوباره سعی کنید انتظاراتی که در آزمون رانندگی با آن مواجه شده اید را مجدداً بررسی کنید.

آزمون های رانندگی در مناطق مختلف از سطوح دشواری متفاوتی برخوردار است. به عنوان مثال، در محل هایی لازم به اجرای پارک های مختلف نیست.

در تمرین رانندگی به دنبال کسی باشید که به شیوه ی رانندگی شما انتقاد سازنده داشته باشد. شخصی که همراه شماست را مجاب کنید تا مهارت هایی که رانندگیتان را بهبود می بخشد را به شما گوشزد کند.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

 • در مجموع…

خودتان را در حالت امتحان تصور کنید و برای خود آزمون رانندگی قرار دهید. مهارت های رانندگی لازم در جاده را تجربه کنید و از خودتان امتحان رانندگی بگیرید. هر بار که از خود آزمون می گیرید، صادقانه در جهت تکمیل اشتباهات خود گام بردارید.

شکست را ابزاری برای یادگیری بدانید، به خصوص که در رانندگی می تواند به تجربه ی شما اضافه کند تا در آینده با دانش و شناخت بهتری به رانندگی بپردازید.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

چگونه کتاب قوانین و مقررات را مطالعه کنیم؟

بسیار شنیده اید که فقط از طریق مطالعه ی کتاب راهنمای قوانین و مقررات، دانش خودتان را برای آزمون آیین نامه افزایش دهید و خود را برای آزمون آماده کنید. اما نکات دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آنها در هنگام مرور کتاب، درک بهتری به شما خواهند داد.

در زمان مطالعه ی کتاب، بهترین استفاده را از وقت و تلاش خود ببرید. هنگام مرور صفحات، اطلاعات غیرضروری را حذف کنید و گزیده یا خلاصه ای از نکات پر تکرار و مهم تر که به طور معمول سخت تر از اطلاعات دیگر در ذهن می ماند، تهیه کنید. در این صورت با استفاده از این نکات و یادداشتها مجبور نخواهید بود تا کل کتاب را مجدداً مرور کنید.

تمام علائم راهنمایی و رانندگی را به خاطر بسپارید. این کار اندکی سخت به نظر می رسد. سعی کنید برای به خاطر سپردن این علائم، نشانه ی خاصی برای خود در نظر بگیرید. معمولاً ساده ترین بخش آزمون آیین نامه، علائم هستند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه ی آنها را به خوبی می شناسید و به سرعت می توانید آنها را تشخیص دهید، چرا که این عمل موجب می شود زمان بیشتری برای اختصاص به سوالات دیگر آزمون داشته باشید.

در صورت لزوم برای یادآوری بهتر آنها، از فرد دیگری بخواهید تا چگونگی بخاطر آوردن را از شما بپرسد. به هر حال هنگامی که رانندگی می کنید، باید همه ی آنها را به خوبی بشناسید.

قوانین و مقررات جاده را بدانید. قدرت تجسم در اینجا به شما کمک می کند. هر قانون جاده ای، قائده ی خاصی پشت خود دارد. خودتان را در موقعیت هایی تصور کنید که هر کدام از آنها دارای قوانین و مقررات جاده ای خاصی هستند و ضرورت دارد رانندگان دیگر آنها را به خوبی رعایت کنند. از این طریق می توانید تجسم بهتری نسبت به یادآوری اطلاعات خود داشته باشید.

در انتها با تاکید فراوان می توان اذعان داشت ارائه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با هدف افزایش دانش و کسب اطلاعات به طیف وسیعی از متقاضیان صورت می گیرد. متقاضیانی که در سنین مجاز از هر قشری تلاش می کنند این آزمون را به خوبی سپری کنند.

مطالب مرتبط :

نمونه سوالات آیین نامه اصلی (بسته کامل اصلی و فنی)

نمونه سوالات فنی آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

دانلود نرم افزار آیین نامه راهنمایی و رانندگی

این سوالات را در هیچ وب سایتی مشاهده نخواهید کرد

چند مورد از سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی 97

جهت دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی ۹۷ از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
210 PDF 3,900 تومان

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی ۹۷دریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

279 دیدگاه

 1. با سلام لطفا ازمون های مقدماتی اصلی وفنی لینک میدید پنج شنبه امتحان دارم با تشکر

 2. سلام من دیشب سوالات رو خریدم و پول از حسابم کم شد ولی اخرش نوشت تراکنش ناموفق. فردا امتحان دارم میشه سریع تر رسیدگی کنید

  • دوست عزیز ایمیلتون چک کنید ایمیل کردیم
   چندین بار در نظرات نوشتیم که اگر موفق به دانلود نشدید از قسمت تماس با ما پیام بدید

 3. سلام خسته نباشید این سوالات واسه ویرایش سال۹۵ هم کافیه؟ چون بخش فنی کتاب اضافه شده

 4. با سلام ممنون از سوال هایی که تحت اختیار دوستان قرار دادید من تا الان دو بار امتحان دادم و کتاب جدید شامل ۶ فصل است
  فصل اول شامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی
  فصل دوم رانندگی ایمن
  فصل سوم آشنایی با سیستم های فنی خودرو و سرویس و نگهداری
  فصل چهارم فرهنگ رانندگی
  فصل پنجم امداد و نجات
  فصل ششم آلودگی های ترافیک

 5. باسلام من این سوالارو خریدم.
  ۱-میخواستم ببینم سوالات ازمون اصلی با سوالات مقدماتی جداس؟؟یعنی باید ازمون اصلی رو یه بار بخرم و مقدماتیم جدا؟؟؟
  ۲-من سوالات رو خوب خوندم ازمون مقدماتی رو قبول شدم ولی امروز ازمون اصلی رو رد شدم و اصلا سوالاتش شبیه سوالاهای شما نبود.

 6. من دانلود کردم اما پی دی اف باز نمیشه ارور میده

 7. سلام من فایل رو دانلود کردم اما اصلا باز نمیشه ک بتونم مطالعه کنم لطفا راهنمایی کنید

  • دوست عزیز سوالات را براتون ایمیل کردم از ایمیلتون دانلود کنید احتمالا فایل ناقص دانلود کردید اگر باز موفق به باز کردن سوالات نشدید برید کافی نت سوالات را از ایمیلتون دانلود کنند

 8. سلام من می خوام فایل شما رو بخرم.به راهنمای خریدتون رفتم؛ طبق اون اول باید صفحه اطلاعات تکمیلی باز بشه و بعد درگاه اینترنتی،
  ولی من یه راست وارد درگاه اینترنتی میشم.
  راهنماییم کنید لطفا موقع خرید ایمیلم رو کجا بنویسم؟

  • سلام
   دوست عزیز شما ادرس سایت ما رو با یک مرورگر دیگه باز کنید قسمت ایمیل و … نمایش داده میشه . در ضمن اگر هم ایمیل وارد نکردید مهم نیست بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده میشه که میتونید دانلود کنید

 9. از قسمت اشنایی با سیستم فنی خودرو یا امداد و نجات سوال داره؟من از خودشون پریدم گفتن از این قسمت هام سوال میاد ممنون

 10. سلام من دیروز ازمون دادم و قبول شدم….برگشتم که ازتون تشکر کنم…حالا امتحان اصلی و دارم اون یکی که واسه امتحان اصلی بود رو دانلود کردم…خیلی ها میگن اصلی سخته خیلی هام میگن یکیه…در ضمن بی غلت دیروز قبول شدم تو ۱۰ دقیقه…..

 11. ممنونم از شما دوستان

 12. من امروز سوالات ایین نامه رو خریدم ومبلغ از حسانم برداشت شد و صفحهخرید با موفقیت انجام شد هم اومد ولی فایلی دریافت نکردم چیکار باید بکنم؟

 13. سلام من هزینه رو برداخت کردم اما فک میکردم سوالات به ایمیلم فرستاده میشن لطفا منو راهنمایی کنید

  • با ایمیل شما خریدی ثبت نشده اگه از حسابتون کسر شده با شماره ۰۲۱۸۴۰۸۰ تماس بگیرید شماره تراکنش بگیرید و برای ما ارسال کنید

 14. من همين الان پرداخت كردم ولينك دانلود رو برام آورد،اما چون با موبايل هستم،ميخواستم خواهش كنم كه لينك دانلود رو برام به آدرس ايميل ام بفرستين!و يه سوال،ينى اصلا لازم نيست كتاب آيين نامه رو بخونم؟؟؟

 15. ممنون عالی بود

 16. جهت امتحان ایین نامه

 17. سلام و خسته نباشید به مدیر محترم
  من سوالاتو خریدم و فردا امتحان دارم.می خواستم بدونم اگر فقط سوالات آیین نامه رو بخونم کافیه یا باید کتابم بخونم؟
  ممنون

 18. میگن سوالات ازمون ایین نامه سال ۹۵ به صورت کنکور میخواد بشه راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 19. سلام من سوالاتو خریداری کردم از سایتتون. خواستم بدونم برا امتحان اصلی آیین نامه , کدوم بخشهای این پکیج رو باید بخونم ؟؟؟؟

 20. سلام..خدا خیرتون بده با سوالات شما هم امتحان مقدماتی و هم اصلی رو با بار اول قبول شدم.ممنون

 21. من ایین نامه مقدماتی با یک غلط قبول شدمممممم

 22. کاش یکی به جای من میرفت ازمون اصلی امتحان میداد خیلی سخته

 23. درود
  واقعا تشکر میکنم سوالات خیلی بهتر از خواندن کتاب هستش

 24. من خیلی خوشحالم بعد از چند بار شرکت تو آزمون امروز قبول شدم بعد امتحان شهری دادم سرهنگ قبول کرد با این که استرس داشتم پام رو کلاج میلرزید

 25. بسیار ممنون از اینکه این سوالات را جمع اوری کردید

 26. دریافت شد متشکرم

 27. سلام..ببخشید من اشتباه کردم جواب همه ی سوالات درسته.ممنون از اینکه این سوالات رو با قیمت مناسب در اختیارمون قرار دادین.

 28. سلام..جواب بعضی از سوالات اشتباه میباشد لطفا جواب ها رو چک کنید و صحیح آن ها را بنویسید.با تشکر

 29. میشه لطف کنید لینک دانلود را ایمیل کنید

 30. خیلی ممنونم دانلود کردم

 31. سلام.سوالات رو دریافت کردم..با تشکر

 32. سلام من نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رو خریدم اما هیچ سوالی نداشت به شما که زنگ زدم گفتید که پیام بدید تا لینک دانلود رو بگم به شما.لطفا لینک دانلود و راهنمایی دریافت سوالات رو هرچه زودتر به ایمیلم بفرستید چون فردا امتحان دارم.

 33. سلام خسته نباشید من فرداامتحان دارم واین سوالاتومیخوام میشه راهنماییم کنید هر کاری میکنم بعد از زدن ایمیل وارد شدن به صحفه بعد ارور میده

 34. از چه بانک هایی باید پول را پرداخت کرد

 35. سلام. من کتاب قدیم رو نتونستم بخونم و فقط کتاب جدید + ۶۰۰ تست موجود در این بسته رو خوندم و مقدماتی رو خدارو شکر قبول شدم. خیلی ممنون از شما .

 36. سپاسگزارم از این همه بزرگ منشی دوستان باب مطلب مفید و قیمت پایین… (-:

 37. واقعا مرسی سوالات خیلی خوب و پیچیده بوددرحدایین نامه اصلی راهنمایی رانندگی حتی بالاتربودمن یه تشکرویژه ویژه دارم

 38. :* این بوس برای مدیر سایت عالی بود مرسی

 39. مرسی کلی عالی بوود خیلی خیلی ممنون

 40. خیلی عالیه مرسی واقعا قیمتشم عالیه مرسی از سایت خوبتون

 41. سلام.ببخشید من هزینه رو پرداخت کردم ولی سرعت اینترنتم پایین اگه میشه واسم بفرستین…ممنون

 42. خسته نباشید , من ایین نامه مقدماتی رو قبول شدم . ایا این نمونه سوالات برای ازمون اصلی هم کار ساز می باشد ؟

 43. من از یه سایت خرید کردم لینک دانلودش خرابه دانلود نمیشه ۳۵۰۰ پول دادم نمیدونم چیکار کنم

 44. من ایین نامه مقدماتی قبول شدم ازمون اصلی هم انشالله با خوندن این سوالات قبول میشم

 45. بسیار عالی سوالات نسبت به قیمت عالیه

 46. سلام برای خرید ؛ حساب بانکی من ؛ بانک مسکن است باید چکار کنم

 47. بسیار سایت خوبی دارید تبریک

 48. سلام این سوالات بر طبق کتاب قدیمی هست یا کتاب جدید که ۶ فصل داره؟

  • کلیه سوالات آیین نامه هستش

   • خب سوالات کتاب جدیده یا قدیمی؟ کتاب جدید بخش هایی مثل فنی و آشنایی با سرویس و نگهداری تودرو داره، تز این بخش ها هم سوال میاد؟

    • در مطلب هم ذکر شده سوالات آیین نامه ۹۴ سوالات کتاب جدید هستش از تمام قسمت های کتاب آیین نامه سوال داده میشه

     • مرسی از توضیحاتتون ، من الان سوالات رو خریداری کردم اما چرا با لینکی که دادین نمیشه دانلودش کرد؟ هم با لینکی که تو میل فرستادین هم با لینکی که بعد از تراکنش میاد امتحان کردم هردو بار نوشته error 404 page not found

     • لینک دانلود براتون ارسال شد

 49. من همه سوالاتی که در سایت قرار دادید هزینش پرداخت کردم انشاالله که با خواندن این سوالات تو ازمون اصلی قبول بشم

 50. Man pardakht kardam ama faili vasam nayumade, chikar bayad bokonam?!

 51. بسیار عالی خواندن کتاب فرد را گمراه میکند خسته نباشید به مدیران سایت

 52. میشه نسخه رایگانشو هم بزارید؟؟؟

 53. ببخشید الان برای امتحان آیین نامه اصلی من کدوم بخش رو بخونم؟؟ این فایلا هر کدوم پر سواله

 54. بالاخره منم قبووووووووووووووووووووووول شدم

 55. سید رضا حسینی

  با تشکر از مدیران زحمت کش سایت سوالات واقعا کمک کرد به من در قبولی آزمون

 56. خیلی زحمت کشیدید دستتون درد نکنه

 57. خدا خیرتون بده من چند بار رد شدم سوالاتی که شما در سایتتون قرار دادید نجاتم دادم بالاخره قبول شدم

 58. باسلام خدمت مدیر
  من الان دوبار است که اینترنتی بول سوالات ایین نامه را برداخت کرده ام ولی موفق به دریافت لینک دانلود نشده ام . لطفا راهنمایی کنید

  • دوست عزیز لینک دانلود براتون ایمیل کردم یک بار دیگه دانلود کنید اگر موفق نشدید تماس بگیرید راهنمایی کنیم ۰۲۸۳۲۲۴۴۷۷۱

 59. مریم قاسمی تودشکچویی

  آزمون اصلی

 60. برای من باز نشد چکار کنم

 61. باتشکر از سایت همیار دانشجو

 62. بچه ها قبول شدم

 63. سلام
  تشکر میکنم از سایت خوبتون

 64. ممنون آقای مدیر

 65. سپاس گزارم

 66. farda emtehan daram mikham nemoone soalaro bekhoonam

 67. ممنون دانلود کردم

 68. سلام
  الان خاستم بخرمش ولی وارد درگاه خرید نشد میگه نامعتبر چرا؟؟؟؟؟

 69. بهترین سایت دانلود نمونه سوال در ایران همیار دانشجو

 70. salhay azmun sakhtar konin

 71. ممنون .
  من همین سوالا و کتاب و هم خوندم و رد شدم در حالی که مطمئن بودم یه دونه غلط دارم

 72. مرسی از همیار دانشجو

 73. مرسی از اینکه وقت گذاشتین و منو راهنمایی کردین

 74. کدوم pdf نمونه سوالات آزمون اصلی هست؟

 75. خیلی خیلی تشکر میکنم از مدیر سایت همیار دانشجو با اینکه مشکل در دانلود سوالات داشتم بنده را راهنمایی کردند من هفته قبل قبول شدم 😀

 76. اینا نمونه سوالای امتحان مقدماتین ؟؟ 🙁

 77. سپاس همیار دانشجوووووووووووووووووووو

 78. دستتون درد نکنه

 79. سلام بچه ها من قبول بشم به همه شیرینی میدم دعا کنید قبول بشم

 80. تو ازمون خیلی به کارم اومد مرسییییییییییییی

 81. خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون عالیییییییییییییی

 82. تشکر میکنم از پشتیبانی انلاین سایت همیار دانشجو که چندین بار وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن بازم ممنون

 83. بچه ها من فردا امتحان دارم برام دعا کنید

 84. باتشکر از سایت خوبتون

 85. من روي لينك دانلود كه كليك ميكنم نمياد چيزي
  چيكار بايد بكنم؟

 86. از مدیر همیار دانشجو تشکر میکنم بسیار عالی و مفید

 87. ممنون خیلی کامل و مرتب بود

 88. داشتن اطلاعات کافي

 89. تشکر میکنم از سایت خوبتون

 90. با تشکر از سایت خوبتون

 91. مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 92. سلام این نمونه سوالا ویرایش جدید کتابه یا برا کتاب قبلیاس؟

 93. حسین شهبازی جعفری

  سلام فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نشده در صورت امکان می خواستم دوباره برام فرستاده شود
  با تشکر

 94. مرسی خیلی خوب بود

 95. باسلام واحترام،من ايميلمو موقع خريد اشتباه واردكردم لطفا به اين آدرس بفرستيد.ممنون Talebi.masoume@gmail.com

 96. حسین شاهبازی جعفری

  سلام,من تمام مراحل پرداخت و دانلود را انجام دادم ولی موقع باز کردن فایل پیغام میده است استثنا در استخراج,لطفا فیل را بررسی کنید, و فایلی باز نمیشه,من باید چیکار کنم؟

  • سلام
   دوست عزیز بعد از دانلود روی فایل راست کلیک کنید و گزینه Extract file بزنید فایل از حالت فشرده خارج میشه اگه نتونستید این کار انجام بدید تو گوگل سرچ کنید اموزش خارج کردن فایل از حالت فشرده اگه باز نتونستید فایل دانلود شده را تو فلش ذخیره کنید ببرید یه کافی نت بگین انجام بدن براتون

 97. veeeeeeeery Goooooooood

 98. بسیار عالییییییییییییییییی

 99. سلام من هزینه خرید فایل رو پرداخت نمودم رسید خرید راهم درایمیلم دریافت نمودم اما فایل رو نتونستم دانلود کنم باید چیکارکنم?

 100. چجوری دان میشه راهنمایی کنید

 101. دانلود کردم مرسی

 102. دیگه رفت برای سال بعد برم امتحان بدم پیشاپیش سال خوشی رو براتون آرزو میکنم موفق و سربلند باشید

 103. مرسی که راهنماییم کردین

 104. ببخشید سوال و جواب کنار هم هست ؟

 105. آقا جواب داره ؟

 106. خسته شدم از بس امتحان دادم

 107. من کپی کردم تو گوشیم نشون داد مرسی که راهنماییم کردین

 108. خیلی به کارم اومد سوالاتو و پاسخنامه ها خوب بودن

 109. ببخشید اگه میشه لینک دانلود و دوباره برام ارسال کنید تشکر میکنم

 110. ببخشید این مونه سوالات شما به صورت نرم افزار هست ؟ من بلد نیستم نرم افزار نصب کنم

 111. خیلی جالب درست کردین ممنون

 112. تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون

 113. بچه ها برام دعا کنید من فردا باید امتحان بدم

 114. خییییییییییییییلییییییییییییییی عالیییییییییییییییییییی بود مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 115. ببخشید چطور می تونم نمونه سوالاتو تو گوشیم مطالعه کنم ؟ گوشیم اندروید هست

 116. سلام بچه ها من بیشتر تو چها راه ها مشکل داشتم

 117. ببخشید اگه میشه سوالاتو یه بار دیگه برام ایمیل کنید اشتباهی پاک شد ممنون

 118. تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون

 119. سوالاتش خیلی دردم خورد همینطور جزوه ها

 120. ممنون خیلی خیلی عالی بود. کامل کامل بود

 121. بالاخره قبول شدم هووووووووووووووووووورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

 122. سوالات کامل بود سپاس

 123. دستتون درد نکنه دانلود شد

 124. با سلام
  من میخواهم سوالات راهنمایی و رانندگی را از شما بخرم و خودم انها را در وبسایتم بفروشم

  ایا میتوانم بعد خرید از وب سایت شما خودم در سایتم بفروشم
  من از ….. خرید کردم ولی وقتی تو سایتم گزاشتم انها از من شکایت کردن

  • دوست عزیز برای این سوالات زحمات بسیار زیادی کشیدیم در صورتی که مجموعه سوالات ما را در سایتتان قرار دهید از مراجع قانونی اقدام خواهیم کرد

 125. نکات شهری خیلی به کارم اومد مرسی

 126. سلام من با چه برنامه ای میتونم تو گوشیم این سوالاتو بخونم گوشیم اندرویدهستش

 127. ببخشید من کامپیوتر ندارم با گوشی میتونم بخرم؟

 128. دانلود کردم خیلی ممنون

 129. مرسی درست شد

 130. ببخشید میشه لینک دانلود نمر افزار prof خوان و بهم بدین

 131. مرسی همونی که دنبالش بودم بود

 132. ممنون از شما

 133. سلام ببخشید این نمونه سوالاتی که گذاشتن نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ۹۳ هست ؟

 134. سلام میخواستم از مدیر این سایت تشکر کنم بخاطر اینکه همین نمونه سوالاتو دوستم چند وقت پیش از یه سایت دیگه خریده بود ۱۷۰۰۰ تومان اتفاقا خودش بهم گفت بیام از سایت شما دانلود کنم خیلی مفید و کامل بود ممنون

 135. ممنون از سوالا وقیمت خوبتون

 136. ممنون واقعا سوالاتون خوب بود و ممنون از قیمت خوبتون

 137. من که شنیدم مثل کنکور میخواد بشه شانس و میبینی تو رو خدا

 138. ممنون خیلی به کارم اومد

 139. من شنیدم قراره ازمون راهنمایی رانندگی تغییر کنه هر چهار ماه ازمون برگزار بشه خیلی بد میشه اینجوری خدا به دادمون برسه یک سال طول میکشه گواهی نامه بگیریم

 140. من واقعاً به اين نمونه سوال ها احتياج دارم هرجي امتحان ميدم قبول نميشم

 141. ببخشيد من همه كاري كه كفته انجام ميدم اما ميكه اصلاعات كارت صحيح نيست.
  چرا اول شد اما دوباره پول برگشت خورد

 142. من پرداخت لازم انجام دادم پول هم از حسابم كم شده مدت زمان كه به ايمل بفرستين چقدر طول ميكشه

 143. دانلود شد مرسی

 144. با تشکر از مدیر سایت

 145. من خریدم خدا خیرتون بده

 146. سوالات ایین نامه اصلی را از کجا اوردید؟آموزشگاه رانندگی دارید؟

  • بله دوست عزیز یکی از دوستانم اموزشگاه راهنمایی و رانندگی داره شما اگه به تازگی در آزمون ایین نامه اصلی شرکت کرده باشید با مشاهده این مجموعه سوالات ایین نامه ای که قرار دادیم متوجه میشید که دقیقا همین سوالات در آزمون داده میشه

   • من آزمون مقدماتی را قبول شدم
    برای آزمون آیین نامه ی اصلی اگر این را بخوانم قبول میشم؟

    • بله دقیقا همین سوالات می آید

     • من از یک سایت دیگه نمونه سوالات به قیمت ۷ هزار تومان خریدم تعداد صفحاتش ۱۷۲ صفحه بود
      میخواستم بپرسم این هم همونه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید
      سوالات فنی هم داره تو سوالات آخه میگن تو آیین نامه اصلی میاد

     • دوست عزیز شما پولتون رو دور ریختین این مجموعه ای که ما قرار دادیم کاملترین مجموعه هستش حتی نیاز به خواندن کتاب هم نیستش دقیقا از همین سوالات در آزمون اصلی میاد

 147. ممنونم دانلود کردم

 148. ببخشید این نمونه سوالات آیین نامه رانندگی که گذاشتید به صورت نرم افزار باید نصب کنیم من بلد نیستم نرم افزار نصب کنم اگه میشه راهنماییم کنید ممنون

 149. برنامه پی دی اف خوان و نصب کردم درست شد ممنونم

 150. ببخشید چند صفحه است?

 151. بچه ها شاید باورتون نشه من همین نمونه سوالها رو خوندم قبول شدم

 152. سلام آقای مرادی بالاخره دانلود کردم دستتون درد نکنه

 153. سلام من بار دوازدهم که میخوام برم آزمون بدم دوستام بهم میخندن امیدوارم با این نمونه سوالاتی که شما گذاشتین قبول بشم

 154. ببخشید یه سوال داشتم این سوالاتی قرار دادین همون سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی است؟ جوابم داره؟

 155. ممنون لینک دانلود به ایمیلمم اومد

 156. سرعت اینترنتم پایینه اذیت میکنه

 157. من دنبال فایل pdf سوالات آیین نامه رانندگی بودم مرسی

 158. ممنون از شما

 159. سلام ببخشید چک کنید ببنید به اسم جمشیدی براتون پول واریز شده من یه لحظه اینترنتم قطع شد

 160. من چند بار سوالات آیین نامه رانندگی و از سایت های مختلف خریداری کردم برای این سایت کامل تر بود مرسی

 161. جالب بود مرسی

 162. سلام من ایمیلمو موقع خرید اشتباه وارد کردم اگه میشه برام ایمیل کنید ممنون frhad_rezaee007@yahoo.com

 163. اقای مرادی دانلود شد ممنون

 164. ببخشید این سوالات قابل پرینت هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 165. مشکلم حل شد مشکل از کامپیوترم بود ممنون از وقتی که گذاشتین و راهنماییم کردین بازم ممنون

 166. سلام من دو روز پیش این سوالاتو از شما خریدم البته قبلش از یه جای دیگه هم خریده بودم قبلی ها اصلا به دردم نخورد برای سایت شما خیلی کامل و مفید بود خواستم تشکر کرده باشم همین مرسی

 167. مرسیییییییییییییییییییییییییییییییی عالی بود

 168. شاید باورتون نشه من ازمون ایین نامه اصلی را ۲۶ بار رد شدم !!!!افسره اشتباه تصحیح میکنه

 169. من تا الان ۶ بار ایین نامه اصلی رو افتادم این مجموعه از شما خریداری کردم ان شالله ا که این سریع قبول بشم

 170. خیلی ممنون

 171. با تشکر از مدیر سایت که نمونه سوال ایین نامه با قیمت مناسب قرار دادید

 172. عجب سایت خوشگلی دارین

 173. سلام بچه ها من امروز آزمون آیین نامه دارم دعا کنید قبول شممممم

 174. با تشکر از سایت خوبتون

 175. ممنون عالی بود

 176. ببخشید از همین جا باید دانلود کنم ؟
  همیشه راهنمایی کنید ممنون

 177. ببخشید جوابم دارن؟

 178. من همین و از یه سایت دیگه خریدم ۸۰۰۰ هزار تومان واقعا که

  • این سوالات که در وب سایت همیار دانشجو هستش از منابع بسیار معتبر تهیه شده کاربران عزیز پول خود را با خرید از وب سایت های سودجو دور نریزید

 179. پستی هم میشه خرید ؟

 180. خیلی ممنون خیلی کامل بود مرسی

 181. خیلی ممنون که سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی با این قیمت قراردادید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *