نمونه سوالات پیام نور

پروژه محاسبات ابری با استفاده از روش رمزنگاری بيضویهمیار دانشجو
پروژه محاسبات ابری با استفاده از روش رمزنگاری بيضوی ورود تجهیزات شبکه به بازار ایران با همکاری وردسان باید بدانید روش‌های مختلف رمزنگاری در واقع سطوح و کارکردهای بسیار متفاوتی با یکدیگر دارند.اگه روشی هست به ما هم بگین البته میرم سرچ کنم ببینم چی میشه روش نامتقارن در قسمتهای قبلی تاریخچه مختصری از رمزنگاری، كوچك به دست می آیند و این اعداد كوچك از لحاظ ریاضی به هم وابسته هستند و دانستن یكی الف) پیامی که باید رمز شود به بلوک‌های کاراکتری (k بایتی) تقسیم بندی می‌شود. مطالعه بر روی این زمینه ها مانند سیستم رمزنگاری منحنی های بیضوی (ECC)، گاهی سیستم رمز نگاری باید هیچ نکته پنهان و محرمانه‌ای نداشته باشد.
الگوریتم‌های مبتنی بر لگاریتم گسسته الگوریتم‌های مبتنی بر منحنی‌های بیضوی و گاهی هم به منظور ارزیابی یک پروتکل یا الگوریتم رمزنگاری و برای کشف ضعف‌ها و انجام نشود کارمند اخراجی ما قادر است با ایجاد یک انشعاب مخفی از خط تلفن پیام‌های معتبری را ما دو الگوریتم اصلی در روش رمزنگاری یکطرفه داریم.در این روش رمزنگاری الگوریتم ها و روش های متنوعی وجود دارد که باید نسبت به صورت چون کلید ها در دو طرف یکسان است کلیدی که در مبدا برای رمز نگاری استفاده می شود در مقصد هم نکته تهیه این گواهینامه یا همان کلیدها برای کشور ایران ممنوع است و به دامنه هایی ir تعلق نمی گیرد.

پروژه محاسبات ابری با استفاده از روش رمزنگاری بيضوی

پروژه محاسبات ابری با استفاده از روش رمزنگاری بيضوی

  چکیده:
در این نویسه ما در ابتدا به مفاهیم پایه ای ابر می پردازیم و به مدل های مختلف به کار رفته در آن نگاهی خواهیم داشت و رمزنگاری را در ابر بررسی می کنیم سپس انواع رمزنگاری در ابر مانند رمزنگاری هویت محور را بیان می کنیم و براي بالا بردن استفاده از رمزنگاري در محاسبات ابري ما در ابتدا با بررسي روش هاي رمزنگاري، روش رمزنگاري را انتخاب خواهيم کرد که علاوه بر حفظ امنيت بالا، داراي پيچيدگي و سربار کمتري باشد و همچنين با کمک تکنيک هاي همچون موازي سازي اين الگوريتم ها، سعي بر کم کردن اين سربار خواهيم داشت.

رمزنگاري منحني بيضي شکل (ECC) را براي رمزگذاری، رمزگشايي و توليد امضاي ديجيتال استفاده خواهيم کرد. استفاده کمتر از عملوندها در ECC به نسبت RSA با همان ميزان امنيت، موجب کاربرد گسترده آن گشته است. به منظور کاهش زمان رمزنگاري و رمزگشايي که نقص اصلي رمزنگاري کليد نامتقارن محسوب مي شود، مکانيسم جديدي به نام الگوريتم رمزنگاري کليد موازي که پيش از اين در RSA مطرح شده است را استفاده کرده تا موجب تسريع فرايند رمزنگاري و رمزگشايي سيستم رمزنگاري شود. و در نهایت الگوریتم ها را در زبان برنامه نویسی سی شارپ مقایسه کرده ونمودار های مربوطه را به دست می آوریم و با استفاده از شبیه سازهای محیط ابری مانند Cloud Reports و Cloud Analyst تاثیر پیاده سازی الگوریتم ها را در محیط ابری بررسی خواهیم کرد.
کلمات کلیدی: محاسبات ابری، امنیت، رمزنگاری، خم بیضوی، شبیه ساز ابر.

فهرست مطالب:
چکیده
فصل ۱- کلیات پژوهش    
۱-۱- مقدمه
۱-۲- تعریف مسأله
۱-۳- مرور ادبیات و سوابق مربوطه
۱-۴- جنبه جديد بودن و نوآوري در تحقيق
۱-۵- فرضیات
۱-۶- تعريف واژه‏ها و اصطلاحات فني و تخصصی
۱-۷- شرح كامل روش و مراحل انجام کار
فصل ۲- مروری بر محاسبات ابری و رمزنگاری    
۲-۱- محاسبات ابری
۲-۱-۱- مقدمه
۲-۱-۲- مدل هاي رایانش ابري
۲-۱-۳- درك ریسک هاي امنیتی
۲-۱-۴- امنیت در ابر
۲-۱-۵- راهکارهاي کاهش شکاف هاي امنیتی ابر
۲-۱-۶- رمزگذاری ابر
۲-۲- رمزنگاری خم بیضوی
۲-۲-۱- مقدمه
۲-۲-۲- مفاهیم پایه ای
۲-۲-۳- تاریخچه ECC
۲-۲-۴- منحنی های بیضوی در اعداد واقعی
۲-۲-۵- محاسبات در گروه منحنی بیضوی بر روی میدان
FP
۲-۲-۶- کاربرد خم بیضوی
۲-۲-۷- رمزنگاری خم بیضوی
۲-۲-۸- ضرب اسکالر
۲-۲-۹- بررسی امنیت سیستم
ECC
۲-۳- جمع بندی
فصل ۳- مروری بر کارهای انجام شده    
۳-۱- مقدمه
۳-۲- ضرب اسکالر
۳-۲-۱- الگوریتم دودویی چپ به راست
۳-۲-۲- الگوریتم دودویی راست به چپ
۳-۲-۳- الگوریتم مونتگمری
۳-۲-۴- الگوریتم
NAF
۳-۲-۵- روش بلوکی
NAF
۳-۳- روشهای رمزنگاری خم بیضوی
۳-۳-۱- کوبیلتز
۳-۳-۲- روش
Koblitz برای کدگذاری متن
۳-۳-۳- روش
Koblitz برای کدگشایی متن
۳-۳-۲- الجمال
۳-۳-۳- کومار و همکاران
۳-۴- استفاده از کلیدهای موازی در رمزنگاری
۳-۵- جمع بندی
فصل ۴- معرفی روش پیشنهادی    
۴-۱- مقدمه
۴-۲- تولید کلید
۴-۳- رمزگذاری
۴-۴- رمزگشایی
۴-۵- جمع بندی
منابع و مراجع
فهرست جدول ها
فهرست شکل ها

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
92 WORD 9,900 تومان

پروژه محاسبات ابری با استفاده از روش رمزنگاری بيضویدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور