نمونه سوالات پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون msrt – فایل pdfهمیار دانشجو
دانلود نمونه سوالات آزمون msrt با پاسخنامه شامل جدیدترین سوالات آزمون MSRT را پیشنهاد می کنیم حتما مطالعه کنید تا شانس خود را برای قبول شدن افزایش دهید. در واقع همان MCHE است که توسط اداره بورس و امور دانشجویان خارج وزارت علوم نام آن تغییر پیدا کرده است. اما تفاوتی در آزمون ایجاد نشده است و کلیه سرفصل ها مانند قبل در قالب چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، لغت و ساختار مورد آزمایش قرار می گیرد. مدرک این آزمون تنها در داخل کشور اعتبار دارد. – آزمون MSRT تقریبا هر ماه یک بار این آزمون برگزار می شود. برای قبولی در آزمون زبان دکترا یا همان MSRT باید توانایی خود را در چهار مهارت زیر تقویت کنید:
Structure
Listening
Reading
Vocabulary
این آزمون از سه قسمت تشکیل شده است: ۱- Listening Comprehension: شامل ۳۰ تست می باشد. این قسمت از ۳۰ تست تشکیل شده است و در آن از مکالمات کوتاه (Short Conversation) استفاده می شود که در آن دو نفر یک مکالمه کوتاه انجام داده و سپس سوال پرسیده می شود. باید توجه داشته باشید برای پاسخگویی به سوالات این بخش باید روی صحبتهای نفر دوم بیشتر توجه نمود. ۲- Structure and Written Expression: این قسمت شامل ۳۰ تست می باشد که ۱۵ مورد آن مربوط به Structure و ۱۵ تست دیگر مربوط به Written Expression می باشد. ۳- Reading Comprehension: از ۴۰ تست تشکیل شده که معمولا شامل ۴ متن جداگانه می باشد.
دانلود نمونه سوالات آزمون msrt - فایل pdf
دانلود نمونه سوالات آزمون msrt - فایل pdf
دانلود نمونه سوالات آزمون msrt - فایل pdf

دانلود نمونه سوالات آزمون msrt

دانلود نمونه سوالات آزمون msrt - فایل pdf
منبع حاضر به جدیدترین مرجع سوالات ریدینگ آزمون MSRT به شمار می رود. این منبع ۱۱۵ صفحه و شامل ۷ بخش و ۳۵ متن ریدینگ همراه با پاسخنامه می باشد.۲ متن از ۴ متن آزمون ۲۳ تیر ۹۶ و همچنین ۲ متن از ۴ متن آزمون ۲۴ دی ۹۵، ۲ متن از ۴ متن ریدینگ آزمون ۷ خرداد ۹۵، ۱ متن از ۴ متن ریدینگ آزمون ۳ اردیبهشت ۹۵ و ۳ متن از ۴ متن ریدینگ آزمون ۲۷ آذر ۹۴ از این منبع طرح شده است، لذا به احتمال فراوان در آزمون های آینده شاهد طرح سوالات ریدینگ از این منبع ارزشمند خواهیم بود.با مطالعه این بسته طلایی قبولی خود را تضمین کنید.
نوع فایل قیمت
PDF 7,800 تومان

دانلود نمونه سوالات آزمون msrt – فایل pdfدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور
پاسخ به این نظر
Atefe می گوید:

سلام
من نمونه سوالات msrt سال ۹۶ را از سایت شما خرید کردم کدوم صفحه مربوط به تیر ماه ۹۶ هستش؟ با خوندن این مجموعه به نظر شما تو آزمون msrt قبول میشم؟

۱۱ مرداد ۱۳۹۶
پاسخ به این نظر
R.Moradi می گوید:

سلام
بله با مطالعه کامل این مجموعه شانس قبولی شما خیلی بالا میره

۱۲ مرداد ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور