دوشنبه , ۴ تیر ۱۳۹۷

دانلود مقاله شبکه تعریف شده با نرم افزار sdn

شبکه تعریف شده با نرم افزار
پروژه بررسی شبکه تعریف شده با نرم افزار – سیویلیکا مقاله بررسی شبکه تعریف شده با نرم افزار, در همایش ملی مهندسی کامپیوتر و توسعه پایدار با محوریت شبکه های کامپیوتری، مدل سازی و امنیت سیستمها پایان نامه شبکه های تعریف شده با نرم افزار SDN – فایل مارکت برگرفته از عبارت است که مفهوم معادل آن در زبان فارسی طراحی ، ساخت و مدیریت و نگهداری اجزای شبکه های کامپیوتری و چندگانه با مقاله بررسی اجمالی شبکه های تعریف شده با نرم افزار -مقاله بررسی اجمالی شبکه های تعریف شده با نرم افزار, در همایش ملی مهندسی رایانه و مدیریت فناوری اطلاعات بررسی شبکه تعریف شده با نرم افزار بررسی شبکه تعریف شده با نرم افزار سنتی، سلسله مراتبی است که با استفاده از گره هایی از سوئیچ های اترنت در یک ساختار درختی شکل می گیرد. این معماری.(SDN)بررسی شبکه های تعریف شده با نرم افزار شبکه های کامپیوتری تمامی جهان را در بر گرفته است و سال ها است که تحول جدی و جدیدی در این صنعت شکل نگرفته است. اما شرکت ها و سازمان های مصرف کننده به عدم بررسی شبکه های تعریف شده نرم افزاری

نمونه پروژه شبکه تعریف شده با نرم افزار sdn

دانلود مقاله شبکه تعریف شده با نرم افزار sdn با فرمت ورد و قابل ویرایش و پرینت گرفتن این مقاله در ۶۴ صفحه تنظیم شده است.

SDN برگرفته از عبارت Software defined nekwork است که مفهوم معادل آن در زبان فارسی طراحی ، ساخت و مدیریت و نگهداری اجزای شبکه های کامپیوتری و چندگانه با رویکردی نرم افزار محور است. عمر این تکنولوژی حدود یک دهه است ولی با وجود برتریها و مزایای بیشمار آن منابع تحقیقاتی و مقالات کافی به زبان فارسی در این حوزه محدود است. قاعده ی کلی آن مجزا کردن فرایندهای کنترلی شبکه(مسیریابی – کنترل دسترسی -پهنای باند -تامین امنیت و ….) از فرایندهای انتقال بسته های داده میباشد. یک سرور مجهز به کنترلر تمام عملکردهای کنترلی را نظارت میکند و بنابراین این تکنولوژی ساختار لایه ای پروتکل TCP/IP که پروتکل بی رقیب در شبکه های کنونی میباشد را در حال دگرگون کردن است و مبحث شبکه های نرم افزار محور و کاربردهای آن بعنوان تکنولوژی استراتژیک و کارآمد شرکتهای بزرگ دست اندر کار شبکه و همینطور مدیران IT را مجبور به سر مایه گذاری و اقدامات تحقیقاتی در جهت بهره گیری از مزایای اقتصادی و کاربردهای برتر این فناوری نوین کرده است.
این مقاله بعنوان پروژه ی کارشناسی فناوری اطلاعات توسط اینجانب تهیه و عنوان پروژه ی برتر را در سطح دانشگاه کسب کرده است و با توجه به محدودیت منابع فارسی با مطالعه ی ده ها منبع تحقیقاتی و چندین بار ویرایش و بروزرسانی تنظیم گردیده و مشابهی در بازار ندارد.همچنین سعی شده در ترجمه ی منابع انگلیسی مفاهیم بصورت کامل و در عین حال به زبان ساده ی پارسی بیان شود تا مورد استفاده ی دانشجویان در همه ی مقاطع تحصیلی قرار گیرد. برای دوستان علاقمند لینکهای معتبرو پروژه های شرکتهای معتبر در زمینه ی SDN برای مطالعه ی بیشتر بعنوان ضمیمه معرفی شده است.این پروژه برای دوستانی که قصد ارایه پایان نامه بروز و منحصر بفرد در حوزه ی شبکه دارند متواند مفید وکارگشا باشد.

دانلود مقاله شبکه تعریف شده با نرم افزار sdn

فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
مروری بر تاریخچه SDN
مفاهیم پایه – پروتکلOpen flow
معماری SDN
مزایای SDN
مجازی سازی
slicing
centralizationا نرم افزار sdn
power management
sdn و مراکز داده
sdn و کاهش هزینه و زمان
sdn و بهره وری
sdn و شبکه های بیسیم
Load balancing
mobility & sdn
شبکه های منعطف
دستورات نمونه
Routing & sdn
Switch migration
سناریوها و آزمایشات
موارد استفاده SDN
استاندارد سازی در حوزه SDN
نتیجه گیری
مراجع
ضمیمه
تعداد صفحات نوع فایل قیمت
64 WORD 9,900 تومان

دانلود مقاله شبکه تعریف شده با نرم افزار sdnلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *