دوشنبه , ۴ تیر ۱۳۹۷

پروژه سيستم های توزيع شده و محاسبات گريد :: grid computing

grid computing
پروژه سیستم های توزیع شده و محاسبات گرید (grid computing) – فایلود/پروژه-سیستم-های-توزیع-شده…گرید-کمیاب و اختصاصی (بدون مشابه)، چکیده: محاسبات گرید یک فناوری جدید است و شامل اصول، مفاهیم فنون ها و روش ها و کاربردهای مختلف در فایلود | مرکز خرید و فروش فایل های قابل دانلود سیستم های توزیع شده و محاسبات گرید پروژه اماده سيستم هاي توزيع شده و محاسبات grid- پروژه سيستم هاي توزيع شده و محاسبات گريد دانلود مقاله محاسبات شبكه اي – پروژه دات كام.پروژه سیستم های توزیع شده و محاسبات گرید – دسته: دانشگاهی – سایر موارد فرمت فایل دانلودی:. docx فرمت فایل اصلی: تعداد صفحات: ۴۹ حجم فایل: ۳۵۴۷ کیلوبایت چکیده: محاسبات گرید – مقدمه; تعریف سیستم توزیع شده; چرا به برنامه های توزیع شده نیاز داریم مقدمه‌ای بر محاسبات توری مسأله گرید; گرید و مفاهیم دانلود مقاله محاسبات شبکه ای Grid Computing – پروژه دات کام- در این روش سیستم می تواند پردازش های عظیم خود را توسط کامپیوترهای محاسبات گریدی در ساده ترین بیان محاسبات توزیع شده ای است که به سطح دانلود پروژه سيستم هاي توزيع شده و محاسبات گريد (grid computing)- دانلود پروژه سيستم هاي توزيع شده و محاسبات گريد

دانلود پروژه سيستم های توزيع شده

پروژه سيستم های توزيع شده و محاسبات گريد :: grid computing

چکیده:
محاسبات گرید یک فناوری جدید است و شامل اصول، مفاهیم فنون ها و روش ها و کاربردهای مختلف در زمینه های گوناگون است سیستم محاسبات گرید امکان دسترسی به منابع مختلف، به صورت راه دور را فراهم می کند. منابع شامل کامپیوترهای خانگی، ابر رایانه‌ها، مالتی پروسسورها، دستگاه های ذخیره سازی بانک های اطلاعاتی، نرم افزارها، پردازنده ها، حافظه و سایر منابع است. این منابع می توانند از لحاظ جغرافیایی در هر نقطه ای از جهان قرار گرفته باشند. فناوری گرید، منابع است. این منابع محاسباتی ناهمگن را به یکدیگر متصل می کند و کل این ساختار همانند یک ماشین مجاز یکپارچه و واحد در نظر کاربر می باشد. می توان برنامه های کاربردی بسیار پیچیده که نیاز به پردازش های زیاد و حجم غلیظی از داده های  ورودی دارند را بر روی این ماشین مجازی اجرا نمود. هر کدام از این منابع ممکن است متعلق به نمادها و سازمان ها و اشخاص مختلف باشند و هر سازمان با سیاست های خاصی که دارد خود را مدیریت می کند.
دانلود پروژه سيستم های توزيع شده
فهرست مطالب:
چکیده
مقدمه
تعریف سیستم توزیع شده
چرا به برنامه های توزيع شده نياز داريم؟
مواردی که در طراحی سیستم توزیع شده باید در نظر گرفت
سیستم توزیع شده از ديد لايه بندی ها
بخشهای اصلی سیستم عامل توزیع شده
نحوه دسترسی به منابع
مقدمه‌اي بر محاسبات توري
مسأله گريد
گريد و مفاهيم ديگر از محاسبات توزيعي
محاسبات توري چيست؟
فوايد محاسبات توري
بهره برداري از منابع مورد استفاده
ظرفيت پردازنده موازي
منابع مجازي و سازمانهاي مجازي براي مشاركت
دستيابي به منابع اضافي
توازن منابع
قابليت اطمينان
مديريت
مدل معماري گريد
ارزيابي معماري گريد
ارزيابي معماري محاسبات گريد ومدل‌هاي گريد
استاندارد OGSI
استاندارد گريد FTP
استاندارد WSRF
استانداردهاي مرتبط با سرويس‌هاي وب
معرفي امنيت گريد
نيازهاي امنيتي گريد
چالش‌هاي امنيتي موجود در محيط يك گريد
دامنه‌هاي امنيتي گريد
اصول امنيت
چگونگي دسترسي به گريد
طراحي گريد
توپولوژي گريد
Intra گريد
Extra گريد
Inter گريد
بررسي برخي از پروژه‌هاي گريد:
گريد Sim چيست؟
معماري سيستم
موجوديت‌هاي گريد Sim
مقايسه
نتیجه گیری
فهرست منابع
تعداد صفحات نوع فایل قیمت
49 WORD 3,900 تومان

پروژه سيستم های توزيع شده و محاسبات گريد :: grid computingلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *