قرعه کشی همیار دانشجو

پرسشنامه رضایت شغلی JDI فرمت وردپرسشنامه رضایت شغلی JDI
پایان نامه – پروپوزال – دانلود رایگان پرسشنامه رضایت شغلی JDI دانلود مستقیم دریافت حجم: ۳۸۸ کیلوبایت مرکز مشاوره تخصصی مبنا رضایت شغلی جنبه‌ای از نگرش‌هایی است که به شغلمان داریم. واکنش احساسی و عقلانی مثبت نسبت به شغل، خلاصه‌ترین تعریف از این عامل است. تعاریف و نظریات دانلود پرسشنامه رضایت شغلی سایت علمی و آموزشی ایران دانلود پرسشنامه رضایت شغلی به همراه نمره گذاری پرسشنامه رضایت شغلی در سال ۱۹۶۹ توسط اسمیت، کندال ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺳﻨﺠﺶ رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ نز ﻣﺮد ﺟﻨﺴﯿﺖ دﮐﺘﺮي ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺳﻨﺠﺶ رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻐﻠﯽ ﭘﺎﺳﺨﮕﻮي ﮔﺮاﻣﯽ اﯾﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﻪ دﻧﺒﺎل ﭘﺎﺳﺦ ﺑﻪ ذﮐﺮ اﺳﺖ ﮐﻪ اﻃﻼﻋﺎت ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﻓﻘﻂ در ﺟﻬﺖ اﻫﺪاف ﺗﺤﻘﯿﻖ اﺳﺘﻔﺎده ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ و ﻧﯿﺎزي ﺑﻪ ذﮐﺮ ﻧﺎم ﻧﯿﺴﺖ .
ﻗﺒﻼً از بررسی پایایی و روایی پرسشنامه رضایت شغلی نجمیه – مجله دانشگاه علوم پرسشنامه رضایت شغلی(JDI) اسميت، كندال و هالين دانلود پرسشنامه يكي از رايج ترين ابزارهاي اندازه گيري رضايت شغلي، شاخص توصيف كننده شغل است. اين مقياس كه توسط اسميت، كندال و هالين ساخته شده در بيش از ۴۰۰ تحقیق مروري بر معتبرترين مقياسهاي پرسشنامه اي سنجش رضايت شغلي : قراول مروری بر معتبرترین مقیاسهای پرسشنامه ای سنجش رضایت شغلی پژوهش‌های اخیر در زمینه بیانگر این موضوع است که عوامل درونی است.

دانلود پرسشنامه رضایت شغلی JDI

پرسشنامه رضایت شغلی JDI فرمت ورد

صاحبنظران حیطه روانشناسی سازمانی و مشاوره شغلی رضایت شغلی را کنشی از هماهنگی بین نیازها و ارزش‌های حرفه‌ای فرد و نظام تقویت کننده کار دانسته‌اند. برخی نیز رضایت شغلی را تفاوت بین آنچه فرد داراست در برابر آنچه خواستار آن است تعریف می‌کنند. در این راستا همواره یکی از دغدغه‌های متخصصان این حوزه نحوه سنجش رضایت شغلی و در نهایت ارتقای آن بوده است.

پرسشنامه رضایت شغلی (JDI) که گاهاً پرسشنامه خشنودی شغلی نیز نامیده می‌شود در اصل یک شاخص توصیفی شغل (Job Descriptive Index) است اما برای سنجش رضایت شغلی نیز به کار می‌رود. این پرسشنامه در سال ۱۹۶۹ توسط اسمیت، کندال و هیولین ساخته شد و در بیش از ۱۰۰۰ موسسه و شرکت برجسته استفاده می‌شود. پرسشنامه رضایت شغلی (JDI) شش جنبه از کار و رضایت شغلی را می‌سنجد: ماهیت کار، سرپرستی، ترفیع و ارتقاء، حقوق، همکاران و شرایط محیط کار. در ایران نسخه‌های متعددی از این پرسشنامه وجود دارد که گاهاً سبب سردرگمی پژوهشگران شده است. همچنین قابل ذکر است که در فرم ایرانی این پرسشنامه که توسط دکتر شکرکن و همکارانش تهیه شده است تغییراتی در نمره گذاری آن ایجاد شده است.

نمره گذاری پرسشنامه رضایت شغلی (JDI)

این پرسشنامه دارای ۷۰ گویه و ۶ زیرمقیاس است. نمره گذاری این پرسشنامه به طور کامل در فایل ارائه شده در لینک دانلود قرار داده شده است.
خرید و دانلود پرسشنامه رضایت شغلی (JDI)

پرسشنامه شامل :

۱- نمره گذاری کامل پرسشنامه به همراه نمره گذاری زیرمقیاس‌ها

۲- دریافت فایل ورد پرسشنامه بدون هیچگونه آرم یا لوگو

۳- تاریخچه پرسشنامه

۴- ارائه رفرنس‌های مرتبط با روایی و پایایی پرسشنامه

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
5 WORD 2,900 تومان

پرسشنامه رضایت شغلی JDI فرمت ورددریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پيام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پيام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور