پنج شنبه , ۳ خرداد ۱۳۹۷

ترجمه فارسی کتاب شفای زندگی لوییز هی

ترجمه فارسی کتاب شفای زندگی لوییز هی
خلاصه ای از کتاب شفای زندگی اثر لوییز هی و ترجمه خانم گیتی خوشدل – ۹۸- در کتاب ” شفای زندگی ” اثر لوییز هی ترجمه خانم گیتی خوشدل خواندم که نوشته بود : درونی ترین احساس هر کس این است که ؛ من آن جنان که باید خوب زبان قرآن – چکیده ای از کتاب شفای تن از لوئیز هی در مورد علت بیماریها و معده :همه ي عقايد و تجربه هاي تازه ي ما رو هضم مي كنه. وقتي معده درد شدين از خودتون بپرسين معده ي شما چه چيز يا چه كسي را نمي پذيرد؟! چه چيزي دل و روده ي شما را به هم مي زند رزسفید » شفای زندگی این کتاب رو لوییز هی نوشته و خودش هم سرطان داشته و با استفاده از جملات تاکیدی سرطانش رو درمان کرده. خلاصه بخش اول کتاب شفای زندگی، نوشته لوییز ال هی:.مستند ویدئویی کتاب شفای زندگی (لوئیز هی) – با زیرنویس – آپارات- امیدرضا «اگر مشتاق باشیم كه روی ذهن خود كار كنیم، تقریبا همه چیز را می توان شفا داد»«کاینات ما را در هر اندیشه ای که بر می گزینیم و.ال.هی. بیوگرافی : لوییز.ال.هی بعنوان یکی از پیشگامان درزمینه خودیاری و رشد شخصی شناخته شده است. کتاب اول او ” شفای تن” در سال ۱۹۷۲ به رشته تحریر درآمد. کتاب شفای زندگی جزو پرفروش ترین کتابها در سراسر جهان شناخته شد. در سال ۱۹۸۵ او شفای زندگی- بنابراین در روبرویی با هر بیماری، این كارها را انجام بدهید : ۱ _ به لیست بالا مراجعه كنید ( در كتاب شفای تن از لوئیز هی این لیست با جزئیات.قسمت کوچکی از کتاب شفای زندگی لوییز هی – قانون جذب زندگی بسیار ساده است ،از همان دست که بدهیم ،از همان دست می گیریم . هر گونه در باره ی خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت در می آید .من معتقدم که هرکتاب شفای زندگی (صوتی)

ترجمه فارسی کتاب شفای زندگی لوییز هی

ترجمه فارسی کتاب شفای زندگی لوییز هی

پیشگفتار

اگر به جزیره ای دورافتاده تبعید می شدم و تنها می توانستم یک کتاب را همراه خود ببرم، چه بسا کتاب «شفای زندگی» لوییز هی را با خود می بردم.

این کتاب نه تنها شیره ی وجود آموزگاری بزرگ، که جوهر قدرتمند و تجربه شخصی بانویی بزرگ نیز هست. لوییز در این کتاب شگفتی انگیز ما را در بخشی از سفر تکاملی اش با خود همراه می کند. داستان زندگیش – که مختصراً در اینجا به آن اشاره شده و به نظر من، خود کتابی دیگر است – حس شفقت و تحسین مرا برانگیخت. معتقدم هرآنچه باید درباره زندگی و درسهایش، و شیوه کار با خویشتن بدانید تماما در اینجا آمده است. این دانش یک راهنمای ارجاعی را نیز شامل میشود که برای الگوهای احتمالی ذهنی که در پس امراض نهفته است به کار می رود. تجربه شخصی من می گوید که این راهنما بی همتا و درخور توجه است. اگر انسانی که به گوشه یی دورافتاده تبعید شده است به طریقی این کتاب را بیابد هرآنچه باید در این زندگی و برای این زندگی بداند خواهد دانست.

خواه در جزیره یی پرت و دورافتاده باشید و خواه نه، حتی اگر «تصادفا» به کتاب لوییز هی دست یافته اید مطمئن باشید که راه خود را پیدا کرده اید. کتابهای لوییز و نوارهای شایان توجهش دربارهٔ شفا و کلاسهای الهام بخش او، هدایای اعجاب آوری برای دنیایی محنت زده است.

خدمتم در راه کمک به بیماران ایدز موجب دیدارم با لوییز، و کاربرد شیوه هایی شد که او برای شفا توصیه می کند. برای هر بیمار ایدز که نوار کاست لوییز را گذاشتم، در نخستین جلسه پیام او را گرفت.

احترام و محبت من نسبت به لوییز، از آنجا نیرو گرفت که دیدم بیماران عزیزم چه سریع و آسان بهبود مییابند. من در زندگی خود، از نعمت استادانی بزرگ و حتی قدیسان و شاید آواتارها نیز بهره مند بوده ام. با این حال، لوییز آموزگاری بزرگ است که به دلیل ظرفیت عظیمی که برای گوش فرا دادن و محبت بی قید و شرط دارد، می توان همراه او ظرف شست و با او سخن گفت. مفتخرم از این که شما را دعوت می کنم تا این کتاب را جزئی از زندگی خود سازید؛ زیرا شما و این کتاب، لیاقت این پیوند را دارید!

مطالب پیشنهادی : دانلود سوالات آیین نامه اصلی با جواب با مطالعه این بسته طلایی قبولی شما را تضمین میکنیم.

دیو بران
رییس سازمان پیشرفتهای درونی
داناپوینت کالیفرنیا
سپتامبر ۱۹۸۴

فهرست مطالب

پیشگفتار

بخش اول: مقدمه

پیشنهادهایی به خوانندگانم

نکاتی دربارهٔ فلسفه ام

فصل اول: آنچه معتقدم

بخش دوم: جلسه یی با لوییز

فصل دوم: مشکل چیست؟

فصل سوم: مشکل از کجا پدید می آید؟

فصل چهارم: آیا حقیقت دارد؟

فصل پنجم: حالا چه کار می کنیم؟

فصل ششم: مقاومت در برابر دگرگونی

فصل هفتم: شیوهٔ دگرگونی

فصل هشتم: نوسازی

فصل نهم: تمرین روزانه

بخش سوم: به کار بردن این آرمانها

فصل دهم: روابط

فصل یازدهم: کار

فصل دوازدهم: موفقیت

فصل سیزدهم: ثروت

فصل چهاردهم: جسم

فصل پانزدهم: فهرست بیماریها

الگوهای تازه ذهنی

بخش ویژه: جابه جا شدن مهرههای ستون فقرات

بخش چهارم

فصل شانزدهم: داستان من

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
332 PDF 3,900 تومان

ترجمه فارسی کتاب شفای زندگی لوییز هیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

3 دیدگاه

  1. عالیه سایتتون

  2. واقعا آموزنده است

  3. علا قه مند به آثار لوییز هی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *