شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

دانلود پروپوزال ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی BSC و AHP و TOPSIS

دانلود پروپوزال ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی
روش های ترکیبی برای انتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد |رایگان مقالات – روش های ترکیبی برای انتخاب تامین کننده و ارزیابی عملکرد پایان نامه ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی AHP،BSC ترجمه مقاله مدیریت ارزیابی عملکرد شرکت‌های صنعت سیمان بورس اوراق بهادار تهران با هدف از اين مطالعه ارائه مدلي فازي براي ارزيابي عملكرد شركتهاي صنعت سيمان با استفاده از تركيب تئوري فازي،AHP و مفهوم آنتروپي براي ارزيابي عملكرد در اين مقاله روش TOPSIS براي رتبه بندي نهايي شركت هاي سيمان استفاده شده است كه به ترجمه مقاله یک روش ترکیبی برای ارزیابی عملکرد و مدیر ۱۲۳ – ترجمه مقاله یک روش ترکیبی برای ارزیابی عملکرد و انتخاب تأمین کننده بنابراين، متغيرهاي كيفي به يك متغير كمي جهت استفاده در روش DEA به عنوان ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺻﻨﻌﺖ ﺑﺎﻧﮑﺪاري ﺑﺎ روﯾﮑﺮد ﺗﺮﮐﯿﺒﯽ ﮐﺎرت – مهندسی مالی و مدیریت اوراق ﻫﺎي ﺗﺎﺛﯿﺮ ﮔﺬار در ارزﯾﺎﺑﯽ آن ﻫﺎ، وزن دﻫﯽ ﺑﻪ ﻣﻨﺎﻇﺮ و ﺷﺎﺧﺺ ﻫﺎ ﺑﺎ ﺗﮑﻨﯿﮏ آﻧﺘﺮوﭘﯽ ﺳﻠﺴﻠﻪ ﻣﺮاﺗﺒﯽ ﻓﺎزي و در ﻣﻘﺎﻟﻪ اي ﺑﺎ. ﻋﻨﻮان : «. ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد راﻫﺒﺮدي ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎ. » ﯾﮏ روش ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﯿﺮي ﭼﻨﺪ ﻣﻌﯿﺎره ﻓﺎزي اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ و ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺑﻪ روش ﮐﺎرت اﻣﺘﯿﺎزي ﻣﺘﻮازن ﮐﻪ ﯾﮑﯽ از ﻣﺒﺎﺣﺚ ﮐﻼن ﺣﻮزه ي اﺳﺘﺮاﺗﮋﯾﮏ نمونه موضوع پایان نامه ارشد مدیریت صنایع | انجام پروپوزال دکتری ارزیابی عملکرد بیمارستان های خصوصی و دولتی بر مبنای فاکتورهای نوع مطالعه: مقاله ی اصیل | موضوع مقاله: کیفیت خدمات و ایمنی بیمار در بیمارستان به منظور ارزیابی عملکرد از یک روش ترکیبی شبیه سازی و روش تصمیم گیری

دانلود پروپوزال ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی BSC و AHP و TOPSIS

دانلود پروپوزال ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی BSC و AHP و TOPSIS

پروپوزال آماده پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی BSC،AHP و TOPSIS(مطالعه موردی)، در قالب فایل word.

طرح مسئله:
ارزیابی عملکرد، یکی از وظایف اصلی هر سازمان و یکی از وجوه مدیریت عملکرد می باشد که در گذشته بیشتر از طریق به کارگیری شاخص های مالی اجرا شده است. در دو دهه اخیر موضوعاتی مانند یادگیری سازمانی، خلق دانش و ظرفیت نو آوری، به عنوان عوامل تعیین کننده مزیت رقابتی مورد توجه قرار گرفته اند و این تمرکز به دلیل ظهور جهانی سازی، تشدید رقابت، و پیشرفت بی سابقه تکنولوژیکی بخصوص در زمینه ارتباطات و اطلاعات بوده است. و به همین دلیل سازمان ها برای یافتن شاخص های فراگیر اندازه گیرنده عملکرد در فشار هستند و بخصوص تاکید بیشتری بر شاخص های عملکرد نرم صورت گرفته زیرا که شاخص های مذکور در ارتباط با انسانه و فرایند ها یعنی موضوعاتی که ضعف یا قوت شان در ترازنامه نمایش نمی یابد، تعریف شده اند.
كارت امتيازي متوازن (BSC) که امروزه توجه زیادی را به خود جلب کرده است نه تنها یک ابزار اندازه گیری عملكرد فراگير ويكپارچه است بلكه يك سيستم مديريتي با رويكرد جديد مديريت استراتژيك مي باشد كه در دهه نود توسط رابرت كاپلان وديويد نورتون معرفي شد. BSC يك مجموعه متنوع از شاخص هاي عملكرد را در چهار گروه ارائه مي دهدكه شامل شاخص هاي عملكرد مالي ، شاخص هاي ارتباط با مشتري ، شاخص هاي فرآيند داخلي كسب وكار و شاخص هاي رشد ويادگيري، مي باشد.
با گسترش روز افزون استفاده از روش BSC برخی از ایرادات نهفته در این روش به تدریج نمایان گشتند.که از مهم ترین آنها می توان به ذهنی و زبانی بودن شاخص ها و استفاده از الگوهاي نامناسب براي ارزيابي و همچنین یکسان بودن وزن شاخص ها و مشخص نبودن اولویت میان آنها اشاره کرد.علاوه بر موارد ذکر شده ، در پایان کار يكپارچه كردن نتايج نيز توسط كاربران به صورت ذهنی انجام می پذیرد. برای رفع این موارد می توان از از الگوریتم های تصمیم گیری استفاده کرد…
در این تحقیق سعی بر آن است که با پیاده سازی BSC در سطح سازمان و استفاده از تكنيك TOPSIS جهت جمعبندي نتايج و ارزيابي مناظر روش BSC ضمن حل مشکلات اشاره شده در فوق به ارزیابی نمایندگی های شرکت مورد مطالعه بپردازیم.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
10 WORD 4,900 تومان

دانلود پروپوزال ارزیابی عملکرد به روش ترکیبی BSC و AHP و TOPSISدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *