دوشنبه , ۲۸ خرداد ۱۳۹۷

دانلود پروژه روستای برگ جهان فرمت ورد

دانلود پروژه روستای برگ جهان
پاورپوینت روستای بـرگ جهـان – نقش برتر پارس- مقاله روستای بـرگ جهـان ,دانلود رایگان روستای بـرگ همه معمارند و همه چیز معماری است روستای برگ جهان توضیحات ضروری بعد از دانلود فایل ها: حجم فایل بعد از خارج شدن از حالت فشرده حدود پروژه کاملی است که توسط اینجانب از روستای برگ جهان تهیه شده است و شامل ۷۱ پروژه معماری روستای بـرگ جهـان » سایت تحقیق پروژه معماری روستای بـرگ جهـان پروژه روستا ۲ پروژه روستا۲ روستای برگ جهان معماری روستا پس از پرداخت آنلاین میتوانید فایل کامل این پروژه را دانلود کنید.دانلود پروژه های طرح هادی روستا ۹۷ برگ. خلاصه گزارش طرح هادي روستاي ماژان شهرستان بيرجند. ۲۶ برگ نوشته : عالم زاده; تاریخ: دو شنبه ۸ مهر ۱۳۹۲برچسب:دانلود معماری,دانلود رایگان معماری,معماری, تحقیق معماری,پروژه معماری پاورپوينت چند اثر از آثار معماري معاصر جهان. ۵۷ برگ.دانلود پروژه روستای افجه – مطالعات تکمیلی – درس روستا – این روستاازشمال به نواحی مرتفع منطقه ازمشرق به روستای برگ جهان ازمغرب به. اراضی کندوانباج وازجنوب نیز به اراضی هنزک وسینک همجواراست.

دانلود پروژه روستای برگ جهان

دانلود پروژه روستای برگ جهان فرمت ورد

دانلود پروژه روستای برگ جهان در ۴۸ صفحه بهمراه نقشه و نمودار.

١-۱- تاریخچه
منطقه شمیرانات دارای تاریخ کهن و بسیاری است. چنانکه در کتیبه های آشوری و کتیبه داریوش نام این منطقه ذکر شده است . در زبان زردشتی به این منطقه که بیشتر منظور لواسانات بوده است – پتیشواریش یا پتشخوارگر گفته می شده است. گفته اند لواسانات منطقه بهاری شاهان اشکانی بوده است. قبل از ورود اسلام به ایران و تا کمی بعد از خلافت عباسیان این منطقه تحت نظر حکومتطبرستان ولی مستقل به فرمانروایی مصمغان بوده است، تا زمانیکه عباسیان بر ارتفاعات و گذرگاههای صعب العبور منطقه چیره شدند و حکومت مصمغان را از بین بردند . از آن پس به این منطقه(مجموعاً کوهستانهای شمال ری) قصران گفته شد. احتمالاً قصران معرب کلمه . کوه سر یا کوهساران می باشد و نهایتاً در زمان انتخاب تهران به عنوان پایتخت توسط آغا محمدخان قاچار و رونقمنطقه نام قصران به شمیرانات تغییر یافت. هنوز نام قسمتی از این منطقه به یادگار آن زمان رودبار قصران می باشد.
نام لواسان از دو کلمه «لو» و «اسان» است، «لو» به معنای لبه و «اسان» از ریشه «آسدن» به معنای بر آمدن خورشید و معنای آن لبه برآمدن خوشید (اولین جایی که خورشید طلوع می کند) است.روستای برگ جهان تاریخ لواسانات را طی کرده است اما جزئیات دقیق در مورد آن وجود ندارد مگر نام آنکه می گویند در آغاز پلنگان (دارای پلنگهای فراوان) بوده و سپس به دلیل نامعلوم به بلگیجهان و برگ جهان تغییر نام داده است.
۱-۲- موقعیت روستا در استان
روستای برگ جهان یکی از روستاهای دهستان لواسان کوچک از بخش لواسانات واقع در شهرستان شمیرانات و در استان تهران می باشد. استان تهران در مرکز ایران و جنوب رشته کوه البرز واقع شده است. استان تهران با استانهای گیلان و مازندران از شمال، سمنان از شرق، قم از جنوب و قزوین و مرکزی از غرب همسایه است. استان تهران در منطقه نیمه بیابانی واقع شده است بطوری که هوای شمال و جنوب آن کاملاً متفاوت است. استان تهران دارای ۱۲ شهرستان، ۲٧ بخش ، ٧٠ دهستان و ۲٠٠٠ آبادی است (۶٥٢ روستای آن خالی از سکنه هستند) جمعیت روستاهای استان تهران ۱۱٥٢۸٧۶ نفر است.

فهرست
پیشگفتار
مقدمه
فصل اول تاریخچه و موقعیت جغرافیایی روستا
تاریخچه
موقعیت روستا در استان
موقعیت روستا در شهرستان
موقعیت روستا در بخش
موقعیت روستا در دهستان
فصل دوم ویژگیهای روستای برگ جهان
جغرافیای روستای برگ جهان
اقلیم روستا
ناهموارها و توپوگرافی روستا
پوشش گیاهی روستا
حیات وحش روستا
منابع آب روستا
علل پیدایش روستا
چگونگی پیدایش و رشد روستا
مدیریت روستا
تحولات جمعیتی روستا
کاربری اراضی وضع موجود
مالکیت اراضی
اماکن خدماتی و تأثیر گذار در روستا
وضعیت شبکه معابر و دسترسیها در روستا
وضعیت ساختمان سازی در روستا

فصل سوم تجزیه و تحلیل مسائل و مشکلات روستا
بررسی مشکلات کلی روستا
بررسی مشکلات معماری و ساختمان سازی
پتانسیل های خاص روستا

فصل چهارم ارائه پیشنهادات و طراحی معماری
پیشنهادات توسعه روستایی
طراحی معماری پیشنهادی

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
48 WORD 11,900 تومان

دانلود پروژه روستای برگ جهان فرمت وردلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *