چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

پایان نامه درباره مدیریت زمان

پایان نامه درباره مدیریت زمان
دانلود رایگان پایان نامه رشته روانشناسی- تاثیر مدیریت زمان پایان نامه رشته روانشناسی- تاثیر مدیریت زمان بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان، استفاده موثر و اثربخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت در عرصه کار و رایگان پایان نامه نقش مدیریت زمان در پیشرفت استفاده موثر و اثربخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت در عرصه کار و زندگی است . مدیریت زمان شامل مجموعه ای از مهارت ها برای کنترل پایان نامه مدیریت زمان مربوطه به صورت فایل ورد word و قابل ویرایش می باشد و دارای ۹۴ صفحه است . بلافاصله بعد از پرداخت و خرید لینک دنلود پایان نامه مدیریت زمان پایان نامه رشته روانشناسی- تاثیر مدیریت زمان عنوان: پایان نامه رشته روانشناسی- تاثیر مدیریت زمان بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان دانشگاه: دانشگاه پیام نور بابل استاد: آقای حسینعلی قربانی امیر تهیه: خانم دانلود پایان نامه رشته روانشناسی- تاثیر مدیریت زمان بر عنوان پایان نامه : تاثیر مدیریت زمان بر پیشرفت تحصیلی دانشجویان نتایج این آزمون نشان داد که بین پیشرفت تحصیلی و مدیریت زمان رابطه دانلود پایان نامه تاثیر مدیریت زمان بر پیشرفت تحصیلی. چکیده مقاله : استفاده موثر و اثربخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت در عرصه کار و زندگی است.

دانلود پایان نامه مدیریت زمان

پایان نامه درباره مدیریت زمان

دانلود پایان نامه مدیریت زمان با فرمت ورد و تنظیم شده در ۹۴ صفحه.این پایان نامه قابلیت پرینت و ویرایش دارد.

مقدمه :

راه‌های مختلفی برای بیان درک ما از زمان وجود دارد. برای قرنها مردم از حرکت ماه، ساعت آفتابی، اذان،‌ زنگ کلیسا برای تنظیم برنامه‌ زمانی روزانه خود استفاده کردند تا اینکه در قرن دوازدهم راهبان کاتولیک ساعت‌هایی را برای تنظیم فعالیت‌های خود ساختند.

در طول تاریخ تمدن‌ها به زمان و ابعاد آن توجه داشته‌اند و این توجه در این دوران نیز وجود دارد و عباراتی مانند «وقت طلاست» گویای این توجه است. جوامع امروزی جوامعی هستند که در آنها تعداد ساعات کافی در طول روز وجود ندارد. فناوری‌های نو محیطی فراهم آورده‌اند که تقریباً در مدت زمان کم می‌توان به خیلی از اطلاعات دسترسی پیدا کرد و خیلی کارها را سریعتر و آسانتر انجام داد اما تمایل به سریعتر انجام دادن کارها و بیشتر کار انجام دادن روز ‌به ‌روز بیشتر می‌شود.

این رویکرد که همواره با بشر همراه بوده ‌است این احساس را برای او به وجود آورده ‌است که از زمان عقب می‌ماند و نمی‌تواند از آن به صورت مؤثر بهره گیرد. تاریخ به ما می‌گوید که مدیریت ضعیف زمان یک مسئله قدیمی است، مسئله‌ای است که فناوری آن را به وجود نیاورده ‌است و آن را نمی‌تواند حل کند. در شرایطی که ابزار بیشتری برای مدیریت زمان در اختیار داریم و فرایند‌های اداری، کمتر درپیچ و تاب تشریفات اداری و کاغذ بازی گم می‌شوند، مدیریت ضعیف زمان را کمتر می‌توان مخفی کرد. مدیریت زمان موضوعی است که همه ما، چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای، نیاز داریم با آن روبرو شویم تا در زندگی موفق شویم.

در ادامه در مورد وجوه مختلف مدیریت زمان صحبت می‌کنیم. ابتدا نگاهی به اصول عمومی مدیریت زمان خواهیم داشت. توجه به این اصول کمک می‌کند که درک بهتری از مفهوم مدیریت زمان داشته باشیم و پیشنهادهایی ارائه می‌کند که می‌توانید آنها را در حوزه‌های مدیریت زمان در زندگی خود به کار برید. پس از ارائه رهنمودهای عمومی، به حوزه‌های مدیریت زمان به صورت دقیق‌تر خواهیم پرداخت. ابتدا راجع به مدیریت زمان در زندگی شخصی می‌پردازیم و سپس مدیریت زمان را در حوزه کسب و کار مدنظر قرار می‌دهیم.
مقدمه
اصول عمومی مدیریت زمان
چگونه وقت خود را می گذرانید
اولویت بندی فعالیت ها
برنامه ریزی
نکات مهم برای بهبود کیفیت وقت
از مزاحمت‌ها جلوگیری کنید.
کنترل کنید
بر بهره‌ور بودن تأکید کنید نه مشغول بودن
سرعت خود را تنظیم کنید
مدیریت زمان شخصی
فقط بگو نه
اهداف شخصی
هدفگزاری کنید
اهداف خود را اولویت‌بندی کنید
تعلل
مزاحمت کمال گرایی
وقت گذاشتن برای همسر
کارهای مربوط به خانه
وقت گذاشتن برای فرزندان
مدیریت میز کار
مدیریت زمان و کسب وکار
مدیریت زمان در کار
کار درست را در زمان درست انجام دهید
قبل از ترک دفتر فهرست کارهای فردا را مرور کنید
ساعات اوج کاری خود را پیدا کنید
از جلسات حداکثر استفاده را ببرید
به صورت مؤثر تفویض کنید
میز خود را مرتب کنید
۹ راه حل
برنامه ریزی و اولویت بندی اهداف
شناخت تعهدات زمانی
رضایت از کار و سبک مدیریت زمان
اصول عمومی مدیریت زمان
پروژه ارزیابی کار و زمان، مطالعه روش و زمانسنجی

منابع

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
94 WORD 5,900 تومان

پایان نامه درباره مدیریت زمانلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *