چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

طرح توجیهی پرورش کبک گوشتی

همیار دانشجو
اطلاعاتی کامل در خصوص کبک نمونه طرح توجیهی متقاضیان تاسیس مرغداری بخوانند طرح توجیهی پرورش کبک گوشتی شبیه طرح توجیهی / تصمیم درست در پرورش کبک مولد؛ کبک دار، جوجه یک روزه را تا حد نیمچه (نیمچه تخم گذار) خلاصه طرح مزرعه پرورش گوشتي اين طرح جهت احداث و بهره برداري از يك واحد پرورش كبك در شهرستان سميرم طراحي شده است. كارفرما آقاي اطلاعاتی کامل در خصوص کبک / نمونه طرح توجیهی :: پرورش تولید جوجه یک روزه. تولید نیمچه گوشتی. در پرورش کبک مولد؛ کبک دار،طرح توجیهی پرورش کبک بومی,طرح توجيهي پرورش كبك,دانلود طرح توجیهی پرورش کبک,طرح توجیهی اقتصادی پرورش کبک,نمونه طرح توجیهی پرورش کبک,دانلود رایگان طرح توجیهی پرورش کبک جوجه یک روزه را تا حد نیمچه (نیمچه تخم گذار) پرورش داده و با تعیین جنسیت آن ها به نسبت سه طرح توجیهی پرورش کبک و قرقاول ایران صنعت وابسته به از دیرباز در بسیاری از کشور ها پرورش و نگهداری پرندگانی از قبیل قرقاول، بوقلمون و کبک، علاوه بر پرورش مرغ جهت تامین گوشت مصرفی انسان به ویژه جهت سلیق دریافت نمونه طرح‌های توجیهی پرورش کبک گوشتی-کبک در این مطلب، نمونه طرح‌های توجیهی کامل برای پرورش کبک آمادۀ دریافت می‌باشد.

طرح توجیهی پرورش کبک گوشتی

طرح توجیهی پرورش کبک گوشتی

دانلود طرح توجیهی پرورش کبک گوشتی با فرمت word (مطالعه امکان سنجی، طرح کسب و کار، طرح تجاری یا BP) و به همراه جداول و کلیه محاسبات مربوطه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.تعداد صفحات این طرح توجیهی ۱۴ صفحه می باشد.

فهرست کلی طرح توجیهی:
مقدمه و خلاصه ای از طرح
فهرست مطالب
جداول و محاسبات مربوطه
موضوع و معرفی طرح
هزینه تجهیزات
ظرفيت
سرمايه گذاری كل
سهم آورده متقاضی
سهم تسهيلات
دوره بازگشت سرمايه
اشتغال زايی
فضای مورد نیاز
تعداد و هزینه نیروی انسانی
استانداردهای مربوطه
بازارهای داخلی و خارجی
توجیه فنی و اقتصادی طرح
عرضه کنندگان

و …
مورد استفاده برای:
– اخذ وام بانکی از بانک ها و موسسات مالی اعتباری و…
– گرفتن وام قرض الحسنه خود اشتغالی از صندوق های مهر امام رضا و…
– ارائه طرح به منظور استفاده از تسهیلات بنگاه های زود بازده و…
– گرفتن مجوز های لازم از سازمان های دولتی و وزارت تعاون و…
– ایجاد کسب و کار مناسب با درآمد بالا و کارآفرینی
– مناسب جهت اجرای طرح کارآفرینی و ارائه دانشجویی

– و…

***توجه:
این طرح توجیهی (Business Plan) که در قالب فایل WORD نگارش شده است، توضیحی کامل درباره کسب و کار پرورش کبک و قرقاول، معرفی محصولات و روش تولید آنها، استانداردهای مربوطه، هزینه تجهیزات، فضای مورد نیاز، کالاهای جایگزین، اطلاعات مربوط به صادرات و واردات محصول، کاربردها، بازارهای داخلی و خارجی، عرضه کنندگان، وضعیت تقاضا در بازار، برآورد تعداد و هزینه نیروی انسانی و همچنین جداول متعددی از اعداد و ارقام آماری مورد نیاز برای بررسی توجیه فنی و اقتصادی راه اندازی این کسب و کار جدید می باشد.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
14 WORD 500 تومان

طرح توجیهی پرورش کبک گوشتیلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.