شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پروژه آمار تصادفات ایران همراه با نمودار

پروژه آمار تصادفات ایران همراه با نمودار

دانلود پروژه بررسی آماری تصادفات با فرمت ورد که شامل نمودار مستطیلی آمار تصادفات فوتی، نمودار دایره ای آمار تصادفات فوتی، میانگین معمولی، واریانس و انحراف معیار،

مقدمه:
ايران بالاترين آمار تصادف را در جهان دارد، محمدهادي ايمانيه بعد از ظهر امروز در همايش بين‌المللي سوانح ترافيكي، چالش‌ها و راهكارهاي پيش ‌رو اظهار داشت: طبق آمار در سال‌هاي جنگ تحميلي سالانه ۲۵ هزار شهيد داشتيم در حالي كه اكنون آمار مرگ و مير در كشور بر اثر تصادف ۳۰ هزار نفر است.
در ايران تصادف رتبه دوم آمار مرگ و مير را تشكيل مي‌دهد و بيشتر افرادي كه در سوانح رانندگي جان خود را از دست مي‌دهند در سنين زير ۴۰ سال هستند.
با هماهنگي بين ارگان‌هاي مختلف زمينه ارتقاي سطح فرهنگي مردم در رانندگي فراهم مي‌شود و شاهد كاهش آمار تصادفات در كشور مي‌شويم.
ايمانيه در ادامه به رتبه نخست فارس در زمينه تصادفات اشاره كرد و ابراز داشت: سال ۸۹ در اين استان ۳۵ هزار تصادف اتفاق افتاده كه در اين ميان يك ‌هزار و ۵۰۰ تصادف منجر به فوت افراد شده‌اند.
وي با ابراز خرسندي از افزايش نيروهاي اورژانس در كشور عنوان كرد: تعداد نيروهاي متخصص شاغل در اورژانس كشور و مراكز اورژانس نسبت به سال‌هاي گذشته دو برابر شده است.
رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان فارس در پايان سخنان خود اذعان داشت: مراكز زيرپوشش علوم پزشكي در تعطيلات نوروز آماده خدمات‌رساني به بيماران هستند.
تصادفات رانندگی در کشور ۱۵ درصد، کشته‌ها و مجروحان ۱۳ درصد و تعداد متوفیان تصادفات رانندگی نیز ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

فهرست مطالب:
مقدمه
ايران بالاترين آمار تصادف را در جهان دارد
درصد آمار تصادفات در استانهای مختلف
سواری‌ها بالاترین آمار تلفات در بین وسایل نقلیه
ضربه به سر بالاترین دلیل فوت
تعداد تصادفات فوتی استان ها
نمودار مستطیلی آمار تصادفات فوتی
نمودار دایره ای آمار تصادفات فوتی
میانگین معمولی
واریانس
انحراف معیار

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
15 WORD 1,500 تومان

پروژه آمار تصادفات ایران همراه با نموداردریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *