دوشنبه , ۴ تیر ۱۳۹۷

طرح توجیهی پرورش گل و گیاهان زینتی

همیار دانشجو
طرح توجيهی فني ، مالي و اقتصادي (پرورش گل و گياهان زينتي)نخستین پایگاه جامع مقالات و اخبار کشاورزی و زیست شناسی ,طرح توجيهی فني ، مالي و اقتصادي (پرورش گل و گياهان زينتي),کلاس شیشه ای (آموزش)دانلود طرح توجیهی پرورش گل و گیاهان زینتی – اسکای داک طرح توجیهی ای که امروز برای کاربران محترم سایت اسکای داک آماده شده مربوط به ﭘﺮﻭﺭﺵ ﮔﻞ ﻭ ﮔﻴﺎﻩ ﺩﺭ ﮔﻠﺨﺎﻧﻪ (ﭘﻴﺘﻮﺱ ﻭ ﻧﺨﻞ ﺯﻳﻨﺘﻲ ) با ظرفیتی بالغ بر ۲۰۰۰ متر طرح توجیهی پوره میوه جات و مرکبات طرح توجیهی کشت یونجه وتولید طرح توجیهی عصاره گیری از گیاهان داروئی طرح توجیهی نان فانتزی با طرح توجیهی پرورش گل وگیاه در گلخانه پیتوس و نخل زینتی طرح تجاري پرورش گل و گياهان زينتي در گلخانه شما اینجایید : صفحه نخست موضوعات طبقه بندی شده مدیریت مديريت اجرايي مباحث ویژه و کاربردی طرح تجاري پرورش گل و گياهان زينتي در طرح توجیهی پرورش گل و گياهان زينتي • متفرقه – کارآفرینی. طرح توجیهی پرورش گل و گياهان زينتي. از اینجا دانلود کنید . مطالب مرتبط: طرح توجیهی پرورش گل طرح توجیهی پرورش گل و گیاه زینتی با ظرفيت تولید ۹۰۰ هزار شاخه گل بریده و ۲۰ هزار گلدان آپارتمانی ،توجه و علاقه انسان ها به گل و نقش گياهان در زندگي بشر است.

طرح توجیهی پرورش گل و گیاهان زینتی

دانلود طرح توجیهی پرورش گل و گیاهان زینتی در ۱۶ صفحه به صورت کامل.

محل اجرای طرح: قابل اجرا در سراسر کشور
سرمایه گذاری کل: ۶۳۵/۵۳ میلیون ریال
سهم آورده متقاضی: ۶۵/۵۳ میلیون ریال
سهم تسهیلات: ۵٧٠ میلیون ریال

توجه و علاقه انسان ها به گل و نقش گیاهان در زندگی بشر موضوعی کاملا شناخته شده است. گل از دیر باز به عنوان نمادی برای ابراز عشق و محبت و همچنین ابزاری برای ادای احترام شناخته شده است. چنانکه در اوایل قرن بیستم ، بقایای دسته ای از گل های بریده در مقبره فرعون کشف شد که متعلق به هزار سال پیش از میلاد مسیح بود.

هر بخش از اندام های مختلف گیاهان زیبایی خاص خود را داراست . به این جهت استفاده از گل های بریده به موازات توجه به انواع گیاهان آپارتمانی دارای رونق فراوان است. همچنین به دلیل افزایش روزافزون شهر نشینی و خصوصا آپارتمان نشینی و دوری هر چه بیشتر افراد از طبیعت ، میل به نگهداری از گیاهان در محیط آپارتمان افزایش بیش از پیشی یافته است.

علاوه بر تقاضای بازار داخلی برای انواع گل ها و گیاهان زینتی با در نظر داشتن حجم زیاد تقاضا در عرصه بین المللی و موقعیت جغرافیایی و اقلیمی مناسب ایران برای کشت انواع گیاهان ، پرورش و صادرات انواع گل و گیاهان زینتی می تواند سهم کشور را در بازار تجارت این محصولات ارتقا بخشیده و موجب عاید شدن درآمد ارزی مناسبی برای اقتصاد کشور گردد.

اجرای این طرح به عنوان یک فعالیت تولیدی ، ضمن اینکه گامی به سوی افزایش توان تولید ( و صادرات ) کشور در بخش محصولات کشاورزی به شمار می رود، می تواند بسترساز اشتغال به کار نیروهای متخصص ( خصوصا در علوم کشاورزی ) و فاقد تخصص گردد. ضمن اینکه بانوان کارآفرین نیز می توانند با پیاده سازی این طرح، گامی در جهت توسعه میهن بردارند.

تعداد صفحات قیمت
16 1,900 تومان

طرح توجیهی پرورش گل و گیاهان زینتیلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *