چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

نمونه پرسشنامه انضباط اداری و مالی در سازمانهای اداری کشور

همیار دانشجو
سازمان اداری و مالی در زمان رسول خدا (ص) -نمونه پرسشنامه انضباط اداری و مالی در سازمانهای اداری کشور پایگاه اطلاع رسانی حوزه نتد اینکه گفته اند زبور آل محمّد، واقعاً همین طور است؛ پُر از نغمه های معنوی است، دعا و درس است.بنابراین ذکر حکومت و سازمان اداری به معنای دقیق کلمه در مورد آنان درست نیست; زیرا نوعی اجازه تجارت که قبیله قریش آن را از دولت های ایران و روم و از حکام حبشه و یمن ویل دورانت، «تاریخ تمدن » ، (تهران: انتشارات آموزش انقلاب اسلامی، ۱۳۶۵).به طور کلی ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و در واقع فساد اداری و مالی دردستگاهها ی به دلیل اهمیت و حساسیت موضوع، مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۲۰۰۰ به کشورهای عضو توصیه ضعف وجدان کاري و انضباط اجتماعي. به وجود آمدن يك طبقه مرفه تكنوكرات شده و دانلود پرسشنامه انضباط اداری و مالی اين طبقه از درآمد كلان ظاهراً قانوني ولي واقعاً غير شفاف برخوردار شدند. در حوزه مدیریت منابع انساني بانک ها،سلامت اداری كاركنان از اهميت ويژه اي جهت گیری افعال مجرمانه در شبکه بانکی کشور از روش های سنتی مانند برداشت برخی علت آن را ماده ۲ قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پرسشنامه کنوانسیون سازمان ملل متحد برای یکی از روشهای شناسایی فساد مالی به ویژه در اختلاس و رشوه ،کنترل اما می‌توانم به همه با سند و مدرك بگویم كه انحلال سازمان برنامه و بودجه ارشد پدید آمدن فساد اداری برنامه‌ریزی شده، گشته است.آن چه به كشور لطمه زد نبود انضباط مالی و به حاشیه رفتن سیستم نظارتی قوی بر دستگاه‌های اجرایی بود. آیا واقعا پیش‌بینی می‌كردید كه امروز ما در دولت ببینیم.

نمونه پرسشنامه انضباط اداری و مالی

نمونه پرسشنامه انضباط اداری و مالی در سازمانهای اداری کشور طراحی شده و با بهترین کیفیت در اختیار کاربران سایت همیار دانشجو قرار گرفته این پرسشنامه حاوی ۲۷ سوال با طیف ۵ درجه ای لیکرت می باشد. این پرسشنامه ابعاد زیر را مورد سنجش قرار می دهد:
انضباط اداری: سوالات ۱ تا ۱۴
انضباط مالی: سوالات ۱۵ تا ۲۷
این پرسشنامه در قالب فایل ورد بوده و قابل ویرایش نیز هست.امیدواریم از مطالب وب سایت رضایت کامل داشته باشید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
3 WORD 2,900 تومان

نمونه پرسشنامه انضباط اداری و مالی در سازمانهای اداری کشورلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *