نمونه سوالات پیام نور

اصول و روش پایان نامه نویسیهمیار دانشجو
اصول و روش پایان نامه نویسی دانشــجويان بايد با فرايند تدوين و نگارش پايان نامه آشنا شوند پايان نامه و رساله،کتاب روش پایان نامه نویسی هدايت و مشاوره پايان نامه و روش كليدواژه ها در برخي از دانشگاه ها نیز امروزه متن كامل پايان نامه ها به صورت دستورالعمل نحوه نگارش پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی رعایت این آیین نامه الزامی بوده و صدور مجوز دفاع منوط به رعایت کامل آن خواهد بود اندازه کلیه صفحات پایان نامه باید در مقطع کاغذ بــوده و مطـالب آن عطف نویسی به صورت زرکوب شامل عنوان‌، نام و نام خانوادگی و سال دفاع از پایان نامه من هم مثل شما این فرآیند پایان نامه نویسی را گذرانده ام و برای اینکه شما دوستان عزیز، مثل من دچار با آنها ندارند، برای شما به صورت تصویری آورده ام تا انشا الله پایان نامه خود را راحت تر بنویسید.قبل از شروع به نوشتن پایان نامه، ابتدا باید فایل word را تنظیم کنید تا از مشکلات آتی چپ مطالب بسیار کامل و جامع با شرحی ساده بود.در نگارش پایان نامه ، رساله و هر پروژه پژوهشی، علاوه بر تسلط نسبی بر نحوه نگارش متنی نام ها و جاهای واقعی در پیش نویس های اولیه رساله وارد کنید.چکیده باید به صورت مستقل و از ابتدا به نگارش درآمده و در حذف مطالب اضافه، باید جملات را به طور کامل بنویسید.به طور خلاصه فصل سوم با عنوان روش پژوهش شامل موارد زیر است جلد پایان نامه از نوع گالینگور انتخاب شود و مندرجات روی جلد به شکل زرکوب یا پایان نامه ( عطف ) نیز به صورت زرکوب یا نقره کوب عنوان پایان نامه و نام نگارنده آورده شود آیین نامه قرار گرفته است عناوین فهرست مطالب باید عین عناوین خود متن باشد.برای آشنایی کامل با این شیوه به کتاب شیوه توصیه پژوهشنامه دکتر علی اکبر پایان نامه نوشته ای است شامل چکیده پایان نامه به فارسی، فهرست تفصیلی و با هدایت و نظارت استاد راهنما و همکاری استادان مشاور (‌در صورت داشتن)‌تنظیم و تدوین می شود باید با چکیده آغاز شود که عبارت است از بحث پیرامون موضوع پایان نامه ، شیوه های تحقیق و نتیجه کلی متن یا فرمول دست نویس به هیچ عنوان پذیرفته نمی شود.

اصول و روش پایان نامه نویسی

اصول و روش پایان نامه نویسی

رشد چشمگیر و نجومی دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سالیان اخیر و ضرورت ارائه تحقیق پایان دوره از یک سو، و عدم وجود منابع علمی و معتبر که به‌صورت کارآمد و علمی و کاربردی به سراغ تکنیک‌های نگارش پایان‌نامه رفته باشند از سوی دیگر، نگارندگان این کتاب را بر آن داشت تا با تمرکز روی روش‌های کاربردی نگارش و تکمیل پایان‌نامه‌های ارشد و دکترا، یک متن آموزشی و کاربردی را برای تمامی رشته‌های تحصیلی آماده کنند. بنابراین کتاب پیش رو در چهار فصل و یک پیوست تدوین ‌شد.
در نخستین فصل، اطلاعاتی که نویسنده پایان‌نامه باید قبل از شروع نگارش به آن‌ها مسلط باشد، مورد بحث قرار می‌گیرد. رایج‌ترین اشتباهات در این مرحله معرفی‌شده و توصیه‌های مهمی در این راستا ارائه می‌گردد. نحوه تعامل بهینه با اساتید راهنما و مشاور، تاثیر مستقیم و بسزایی در چگونگی به سرانجام رسیدن پایان‌نامه دارد، ازاین‌رو، در سومین بخش از فصل اول، تکنیک‌های کاربردی برای تعامل با اساتید ارائه ‌شده است. ایجاد فایل اولیه، ده مهارت ویژه و کلیدهای میانبر مهم و کاربردی استفاده از نرم افزار Microsoft Word به عنوان رایج‌ترین ابزار نگارش پایان‌نامه در فصل اول قابل مشاهده است. در نهایت در انتهای این فصل، اشتباهات رایج در این مرحله معرفی و بحث شده است.
غالب حجم این کتاب به آموزش نحوه تالیف فصول پنج‌گانه متن اصلی پایان‌نامه اختصاص‌ یافته که این موارد در فصل دوم کتاب گنجانده‌ شده است. در فصل بعد، نحوه تدوین این فصول پنج‌گانه به همراه برخی بخش‌های جانبی (چکیده، کلیدواژه، فهرست، اختصارات، پیوست، تشکر و قدردانی و واژه‌نامه) مورد بحث قرارگرفته است. در تدوین پایان‌نامه، چگونگی شماره‌گذاری قابل‌ توجه است که در ادامه همین فصل، نحوه ارائه این شماره‌گذاری، آموزش داده ‌شده است.
موضوع آخرین فصل کتاب نیز روش تکمیل و ثبت نمره پایان‌نامه است. فرم‌های آمادگی برای دفاع، فایل‌های مورد نیاز، ثبت نمره پژوهش، چگونگی ارزشیابی پایان‌نامه و در نهایت ثبت نمره ازجمله مواردی است که هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی باید به آن تسلط داشته باشد. نمونه‌ای از ۱۵ فرم مورد نیاز در فرآیند نگارش و تکمیل پایان‌نامه نیز در پیوست الف این کتاب قابل مشاهده است.

برای نوشتن پایان نامه لازم است مجموعه ای از تکنیک ها و مهارت ها را بیاموزیم. این کتاب دقیقا برای آموزش کاربردی و عملی این مهارت ها تالیف شده است. در این کتاب می آموزیم:

چطور باید پایان نامه را شروع کنیم؟

چطور استاد راهنما پیدا کنیم؟

چطور مهارت های نوشتن را در خودمان تقویت کنیم؟

چطور اطلاعات و منابع تحقیق را گردآوری کنیم؟

چطور فصل های پایان نامه را تنظیم کنیم؟

چطور گزارش تحقیق را بنویسیم؟

چطور از پایان نامه دفاع کنیم؟

چطور پایان نامه را ثبت کنیم و فارغ التحصیل شویم؟

شما عزیزان میتوانید فایل اصول و روش پایان نامه نویسی را بلافاصله بعد از پرداخت هزینه آن دانلود نمایید.

قیمت
13,900 تومان

اصول و روش پایان نامه نویسیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , , , , , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور