نمونه سوالات پیام نور

دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلبهمیار دانشجو
دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلب در سیستم هاي SCATS که در مقدمه به آن اشاره شد ، به طور کلی از پارامتر حجم براي تخصیص زمان بندي چراغ راهنمایی استفاده می شود. سیستم SCATS این پارامتر را براي هر فاز تقاطع در موقع سبز بودن چراغ راهنمایی براي آن فاز، محاسبه می کند . این سیستم در موقع سبز بودن هر فاز با استفاده از سنسورهاي القایی اقدام به شمارش ماشین هایی که در آن فاز از تقاطع عبور می کنند ، می نماید. این کار براي همه فازها در طول یک سیکل چراغ به طور جداگانه انجام می شود و اعداد بدست آمده به عنوان حجم آن فاز منظور می شود.
نکته : این سیستم از روابط نسبتا پیچیده ترافیکی که پارامتر حجم را به زمان بندي مربوط می کنند ، استفاده می کند
سیستم جدیدی که بر پایه ی منطق فازی ارائه می شود ، ترافیک عبوري از فاز سبز و طول صف چراغ قرمز به طور همزمان در اختیار سیستم قرار می گیرد و سیستم قادر است در یک سیکل هم اقدام به تخصیص زمان بندي کند ، که از این جنبه بر سیستم SCATS برتری دارد .کاري که یک سیستم کنترل فازي در تقاطع انجام می دهد بسیار شبیه کاري است که یک پلیس در تقاطع با توجه به دریافت هاي خود از وضعیت ترافیکی تقاطع انجام می دهد وبا نسبت دادن حالت هایی مثل شلوغ و خلوت به هر فاز اقدام به کنترل زمان بندي چراغ راهنمایی می کند .
با استفاده از دو پارامتر طول صف چراغ قرمز و تعداد ماشین هاي عبوري از تقاطع در فاز سبز که در قسمت هاي قبل با پردازش تصویر بدست آمدند ، یک سیستم کنترل فازي جدید ، براي کنترل زمان بندي چراغ راهنمایی در یک چهارراه دو فازه مشترك ارائه می شود .
توابع عضویت ( Membership Function ) شامل دو ورودی و یک خروجی می باشد .
با توجه به تعداد زیر مجموعه هاي فازي ورودي و خروجی ، پایگاه قواعد فازي شامل ۱۶ قانون می باشد. این قوانین ، همان قوانین انسانی براي کنترل زمان بندي تقاطع می باشند .
به عنوان نمونه یکی از این قانون ها می تواند به این صورت باشد : اگر تعداد ماشین هاي عبوری از فاز۱، اواخر زمان سبز بودن این فاز خیلی زیاد باشد و همزمان طول صف فاز۲ که قرمز است کوتاه باشد . آنگاه میزان تمدید فاز۲ خیلی زیاد خواهد بود.
در این پروژه سیستم کنترل فازي دارای دو ورودی و یک خروجی طراحی شد که براساس پارامترهاي ترافیکی بدست آمده ، در بخش پردازش تصویر که توسط دوربین گرفته شده است ، قادر به کنترل زمان بندي چراغ راهنمایی می باشد .

دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلب را آماده دانلود نمودیم.این پروژه با بهترین کیفیت تهیه شده برای دریافت با پرداخت مبلغ ۱۴۰۰۰ تومان بلافاصله می توانید این پروژه را دانلود نمایید.

دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلب

امروزه تقاطع های چراغدار زیادی در سطح دنیا مجهز به سیستم کنترل هوشمند می باشند.یکی از متداولترین روشهای اندازه گیری پارامترهای ترافیکی مربوط به تقاطع ، استفاده از سنسورهای القایی است.
از سنسورهای القایی فقط در جلوی تقاطع استفاده می شود . به همین دلیل در کنار عملکرد مناسب سیستم SCATS در تخصیص زمانبندی صحیح و سازگار با شرایط لحظه ای ترافیک ، یک اشکال به آن وارد است و آن عدم محاسبه مستقیم و دقیق طول صف چراغ قرمز است .

پروژه شبیه سازی منطق فازی با متلب
در این پروژه به ارائه روش هاي جدیدي براي استخراج پارامترهاي ترافیکی مربوط به یک تقاطع چراغ دار کمک الگوریتم هاي پردازش تصویر پرداخته می شود.
سیستم کنترل فازي که با دریافت دو پارامتر(طول صف چراغ قرمز و حجم ماشین هاي عبوري از تقاطع در فاز سبز) اقدام به زمانبندی بهینه چراغ راهنمایی می کند . در پایان یک چهارراه دو فازه مشترک در محیط نرم افزار متلب شبیه سازی می گردد .

از سنسورهای القایی فقط در جلوی تقاطع استفاده می شود . به همین دلیل در کنار عملکرد مناسب سیستم SCATS در تخصیص زمانبندی صحیح و سازگار با شرایط لحظه ای ترافیک ، یک اشکال به آن وارد است و آن عدم محاسبه مستقیم و دقیق طول صف چراغ قرمز است .
پروژه ای کامل برای شبیه سازی کامپیوتری
پروژه شامل فایل عملی در نرم افزار متلب (MATLAB)+مستند کامل

جهت دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلب از لینک زیر اقدام نمایید.

مقطع تحصیلی قیمت
- 9,900 تومان

دانلود شبیه سازی کنترل هوشمند چراغ راهنمایی با منطق فازی در متلبدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور
پاسخ به این نظر
ياسر اصلي می گوید:

با سلام و عرض ادب
من چند هفته پيش پروزه كنترل فازي رو از شما خريداري كردم ولي ام فايل متلب موجود نيست ميشه برام بفرستيد ممنون

۱۴ شهریور ۱۳۹۵
پاسخ به این نظر
R.Moradi می گوید:

سلام
ما کلا این مطلبو یک هفته هستش گذاشتیم تو سایت شما چند هفته پیش خریدید؟!!!!!

۱۴ شهریور ۱۳۹۵

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور