نمونه سوالات پیام نور

گزارش کارآموزی معماری در شهرداریگزارش کارآموزی معماری در شهرداری در قالب ورد در ۳۲ صفحه قابل ویرایش و پرینت با قیمت ۲۹۰۰ تومان که بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود.

گزارش کارآموزی معماری در شهرداری

گزارش کارآموزی معماری در شهرداری

کشور ما یک کشور در حال توسعه می باشد و باید توجه ویژه به سیستمی کردن تمامی زیرساخت های آن داشت . در طی مدت کارآموزی به این نتیجه رسیدم که متاسفانه در شرکتها و ادارات توجه بسیار کمی به این مسئله می شود و مسئولین علاقه خاصی به این موضوع نشان نمی دهند و حتی گاهی موقعیت کاری خود را با این کار در خطر می بینند.

همچنین در طی مدت کارآموزی این مسئله به من ثابت شد که میزان استفاده از قابلیت های فرد در ادارات و شرکت ها به طور متوسط بیست درصد می باشد ولی با این حال تمام تلاش خود را بر آن داشتم تا از تمام قابلیت هایی که تاکنون چه در زمینه کامپیوتر و چه در زمینه روابط کاری و اجتماعی کسب کرده بودم استفاده نمایم.

فهرست:

فصل اول :

آشنایی کلی با مکان کارآموزی

مقدمه

تاریخچه شهرداری

وظایف شهرداری

لیست واحدهای تابعه شهرداری

وظایف واحد دبیرخانه و بایگانی

رئوس فعالیت های واحددبیرخانه

رئوس فعالیت های واحد نقشه‌برداری

رئوس فعالیت های واحد امور شهر

رئوس فعالیت های واحد تأسیسات و زیباسازی

مدیر دفتر شهردار

چارت سازمانی شهردار

فصل دوم:

تحلیل و بررسی آموخته ها

جدول زمانبندی و کارهای انجام شده در دوره کارآموزی

شرح فعالیت های انجام شده

فصل سوم:

نتیجه گیری و انتقادات و پیشنهادات

نتایج و انتقادات و پیشنهادات

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
32 WORD 2,900 تومان

گزارش کارآموزی معماری در شهرداریدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور