نمونه سوالات پیام نور

مقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابریمقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابری در قالب ورد قابل ویرایش و پرینت در ۱۴ صفحه با قیمت ۱۰۹۰۰ تومان که بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود.

مقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابری

چکیده:
در حالی که محاسبات ابری از نظر اقتصادی قانع کننده هستند، اما از طرفی چالش های امنیتی نیز به همان اندازه قابل توجه هستند. در این مقاله، سعی می کنیم تا مسائل مربوط به امنیت محاسبات ابری را بیان کنیم، تا مسائل قابل توجیه را از تمام مسائل نامرتبط مجزا کنیم. دیدگاه های کنونی و قدیمی در صنعت، دانشگاه، دولت، و هکرها را برسی می کنیم. از نظر ما تعدادی از مسائل مربوط به امنیت محاسبات ابری اساسا جدید و یا اساسا غیر قابل حل هستند؛ اغلب آنچه که به نظر “جدید” است تنها مربوط به محاسبات قدیمی از چند سال گذشته است. با نگاهی به گذشته و به دوره اشتراک گذاری زمان، در حال حاضر به بسیاری از این مسائل توجه می شود. از سوی دیگر، به نظر ما دو جنبه محاسبات ابری تا حدی جدید و اساسی هستند که عبارتند از: پیچیدگی های ملاحظات اعتماد چند جانبه، و نیاز متعاقب برای حسابرسی متقابل.

مقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابری

فهرست مطالب:
چکیده
اصطلاحات عمومی
مقدمه
۱٫ سردرگمی تعاریف
۲٫ ارزیابی کنونی
۳٫۱٫ چه چیزی جدید نیست
۲٫۲٫ چه چیزی جدید است
۳٫۳٫ نوآوریهای مدل تهدید ابری
۳٫ برخی VU DEJA
مالتیکس
۴٫۲٫ VMM های اولیه
۴٫۳٫ شرکت National CSS
۴٫ فرصت های جدید
۵٫ ایده های نهایی

جهت دانلود مقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابری از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
14 WORD 10,900 تومان

مقاله نوآوری در امنیت محاسبات ابریدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور