دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین در ۶۷ صفحه به صورت کامل در فایل word قابل ویرایش و پرینت گرفتن به قیمت ۹۹۰۰ تومان که بعد از واریز وجه به صورت آنلاین لینک دانلود نمایش داده می شود.

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

بررسی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

چکیده :

این تحقیق در ۵ فصل تنظیم شده است. فصل اول طرح تحقیق : که شامل موضوع , اهمیت و فایده تحقیق , علت و هدف تحقیق , طرح مسئله , فرضیه ها , تعریف واژه ها , روش تحقیق می باشد. فصل دوم مروری بر ادبیات موضوع یا پیشینه تحقیق که در این فصل با استفاده از منابع موجود , سابقه بحث به صورت منظم و بر اساس مسیر تکاملی تاریخی آن ارائه می شود که ممکن است شامل تعاریف برخی مفاهیم , نظریات , مدل ها و تاریخچه می باشد . فصل سوم انتخاب حجم نمونه با توجه به ویژگی های جامعه آماری می باشد. فصل چهارم شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات بر اساس اطلاعات جمع آوری شده و فرضیه ها و یافته های تحقیق می باشد. فصل پنجم خلاصه و نتیجه گیری تحقیق می باشد که در این فصل اقدام به نظریه پردازی می شود . و در پایان پیوست ها، منابع و مأخذ آورده می شود.

مقدمه
در جهان‌ امروز بیمه در زندگی اقتصادی‌ جوامع نـقش مـهمی بـر عهده دارد. صنعت بیمه‌ منابع اقتصادی محدود کشور را‌ مورد استفاده قرار می‌دهد. این منابع در صورت عدم استفاده از آنها در صـنعت بیمه می ‌توانست‌ در تولید سایر کالاها‌ و خدمات‌ بکار رود. این صنعت مانند بسیاری‌ از حرفه ‌های خـدماتی تا حدودی کاربر اسـت، یعنی‌ در مـقایسه با دارایی‌های سرمایه ‌ای نیروی‌ کار بیشتری را مورد استفاده قرار می‌دهد. البته با استفاده فزاینده از رایانه برای انجام کارهایی که‌ قبلا به‌ صورت دستی صورت می‌گرفت این وزنه به‌ نفع سرمایه در حال تغییر است. صنعت بیمه در قبال اسـتفاده از منابع اقتصادی خدمات متنوعی‌ مطابق با خواست مردم ارائه می ‌دهد، که بخش‌ عمده زندگی و سیر توسعه کشورها‌ را‌ تشکیل‌ می ‌دهد. در ابتدای فصل توضیح مختصری درخصوص نقش و تاثیر تجارت الکترونیک بر بیمه نوین تحت عنوان تعریف مسئله ارائه شده و سپس ضرورت و اهمیت تحقیق ، سوالات تحقیق و اهداف تحقیق و متغیر های تحقیق به طور مختصر شرح داده می شود و همچنین روش های دست یابی به این اهداف نیز مشخص خواهد شد. لذا در آخر هم واژگان کلیدی تحقیق به طور جداگانه ای تشریح می شوند.

۱-۲ بیان مسأله
صنعت بیمه به عنوان یکی از بخش های مهم اقتصاد کشور باید به صورت الکترونیکی فعالیت نماید. هر چند برای این کار نیاز است تا زیرساخت ها فراهم شود اما متاسفانه در حال حاضر صنعت بیمه در کشور به روش سنتی اداره می شود و سیستم های موجود نیز جوابگوی حجم بالای فعالیت هایی که در این صنعت انجام می گیرد نیست. این در حالی است که شرکت های مشابه خارجی سعی می کنند کلیه فعالیت های خود را به سمت الکترونیکی شدن هدایت کنند.
با توجه به اين كه در كشور ما هنوز تجارت الكترونيك به طور كامل انجام نمي‌شود ونيز به دليل عدم شناخت مردم از اين روش تجاري ونيز با تاكيد بر اين موضوع كه دنياي امروز بر پايه استفاده از امکانات اینترنتی پيش مي‌رود، وارد نشدن به اين عرصه، مي‌تواند موجبات عقب ماندگي بيشتري اقتصاد كشوري را فراهم آورد. لذا ما در این پروژه تصمیم گرفتیم نقش و تاثیر تجارت الکترونیک بر بیمه نوین در شهر اهواز را مورد بررسی قرار دهیم.

فهرست :

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین

جهت دریافت پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نوین از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
67 WORD 9,900 تومان

پایان نامه ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در بیمه نویندریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *