دانلود پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آندانلود پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آن در قالب ورد قابل ویرایش و پرینت در ۵۴ صفحه به قیمت ۲۰۹۰۰ تومان که بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش داده می شود.

دانلود پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آن

مدیریت دانش و کاربردهای آن

۱- مقدمه
از اواخر قرن گذشته میلادی تا زمان حال، بحث مدیریت دارایی های نامشهود سازمان به عنوان بخشی از منابع حیاتی سازمان بسیار مورد توجه واقع شده است. از بین این دارایی ها، دانش بیشترین توجه را به خود معطوف ساخته و به عنوان مهم‌ترین دارایی نامشهود سازمان مورد تاکید قرار گرفته است. اکنون بحث مدیریت دانش به یکی از موضوعات اصلی در پژوهش های مدیریت در سراسر دنیا تبدیل شده است (ون کراگ و نوناکا، ۲۰۰۰) و آن را به عنوان ابزاری کلیدی برای مدیریت کردن اطلاعات و ابزاری راهبردی برای مدیریت (مارتنسون، ۲۰۰۰) و راهی موثر برای کسب مزیت رقابتی پایدار (بونکن و یو، ۲۰۰۲) می دانند. در عصر حاضر، شتاب تغییرات در علوم و فناوری های پیشرفته، به قدری فزونی یافته است که شتاب نوآوری محصولات تولید شده با فناوری و ایجاد دانش و توسعه آن، از سرعت یادگیری بشر فراتر رفته است (Nevo and Chan 2007).

همچنین، شرکت‌های موفق امروزی شرکت‌هایی هستند که به طور پیوسته برای حل مسائل جدید و ناآشنا، دانش جدید را کشف و یا خلق کنند و این دانش را به صورتی هدفمند و نظام یافته و متناسب با اهداف تخصصی راهبردی در تمامی لایه ها و بخش های مختلف سازمان توسعه دهند و به دنبال تبدیل آن به فناوری و محصولات جدید باشند (نوناکا و تاکوچی، ۱۹۹۵). از طرفی دیگر، در اقتصاد امروز، رقابت دیگر شرکت در برابر شرکت نیست، بلکه این زنجیره های تامین هستند که به رقابت با هم می پردازند (هالت و همکاران، ۲۰۰۷).

مقدمه پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آن :

مدیریت دانش و کاربردهای آن

دانلود رایگان پایان نامه مدیریت دانش

پایان نامه مدیریت دانش

جهت دانلود پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آن از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
54 WORD 20,900 تومان

دانلود پایان نامه مدیریت دانش و کاربردهای آندریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , , , , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پيام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پيام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور