چهارشنبه , ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال در قالب ورد به قیمت ۹۹۰۰ تومان که بعد از پرداخت لینک دانلود نمایش می شود این پایان نامه در ۱۱۰ صفحه تنظیم شده است قابلیت ویرایش و پرینت دارد.

مقدمه
توان راكتيو يكي از عوامل مهمي است كه در طراحي و بهره برداري از سيستمهاي قدرت ac منظور مي‌گردد.لازم است توان راكتيو در بعضي نقاط سيستم توليد و سپس بر محلهاي مورد نياز منتقل شود. قدرت راكتيو انتقالي يك خط انتقال، به اختلاف ولتاژ ابتدا و انتهاي خط بستگي دارد. همچنين با افزايش دامنه ولتاژ شين ابتدائي، قدرت راكتيو جدا شده از اين شين افزايش مي‌يابد. قدرت راكتيو توليد شده توسط ژنراتور، به تحريك آن بستگي دارد و با تغيير تحريک ژنراتور مي‌توان قدرت راكتيو توليدي و يا مصرفي آن را تنظيم نمود. در يك سيستمبه هم پيوسته نيز با انجام پخش بار در وضعيت‌هاي مختلف مي‌توان ديد كه تزريققدرت راكتيو به يك شين، ولتاژ همه شين‌ها را بالا مي‌برد و بيشتر روي ولتاژ همان شين، تأثير مي‌گذارد، ليكن تأثير زيادي بر زاويه ولتاژ شين‌ها و فركانس سيستم ندارد . بنابراين قدرت راكتيو و ولتاژ در يك كانال كنترلي قرار مي‌گيرند كه آنرا كانال كنترل Qv، قدرت راكتيو- ولتاژ مي‌ناميم. در عمل تمامي تجهيزات يك سيستم قدرت براي ولتاژ مشخصي که ولتاژ نامي است طراحي مي‌شوند. اگر ولتاژ از مقدار نامي خود منحرف شود مي‌تواند باعث صدمه رساندن به تجهيزات سيستم و يا كاهش عمر آنها گردد. براي مثال گشتاور يك موتور القايي با توان دوم ولتاژ ترمينالهاي آن متناسب است.

فهرست پایان نامه ضریب اصلاح توان با خازن‌ :

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال

جهت دریافت پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقال از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
110 WORD 9,900 تومان

پایان نامه بررسی ضریب اصلاح توان با خازن‌ سری در شبكه انتقالدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *