نمونه سوالات پیام نور

طراحی سیستم حسابداری پیمانکاری یک شرکت ساختمانیطراحی سیستم حسابداری پیمانکاری یک شرکت ساختمانی با کیفیت عالی در ۵۵ صفحه به قیمت ۴۹۰۰ تومان لینک دانلود بعد از پرداخت نمایش داده می شود.این فایل قایل ویرایش و پرینت می باشد.

سیستم حسابداری پیمانکاری شرکت ساختمانی

طراحی سیستم حسابداری پیمانکاری یک شرکت ساختمانی

مقدمه
صنعت پیمانکاری کشور در سال های اخیر با رشد چشمگیری مواجه بوده است و پروژه های عظیمی اعم از پروژه های نفت، گاز و پتروشیمی ویا پروژه های عمرانی مطرح در سطح ملی نظیر سدها، نیروگاه ها و شبکه های راه آهن و غیرو بدست توانمند شرکت های پیمانکاری ایرانی به اجرا رسیده است.

علیرغم وجود توانمندی های بالا به لحاظ دانش و توان مهندسی، زیر ساخت های سخت افزاری و تجربه های علمی، متاسفانه دستیابی به سطح ایده آل و مطلوبی از جهت توسعه پایدار برای نظام پیمانکاری کشور حاصل نشده است. به گونه ای که اغلب پروژه ها به لحاظ کیفی و چه از نظر انجام کار مطابق زمان و هزینه اولیه فاصله زیادی از حد مطلوب و قابل قبول دارند و این امر باعث بروز لطمات بسیاری در بدنه ساختار نظام پیمانکاری کشور شده و از بالندگی و توسعه آن چه در سطح ملی و چه در حوزه های فراملی جلوگیری نموده که می توان با طراحی یک سیستم حسابداری پیمانکاری جامع و کامل برای یک شرکت ساختمانی تا حدودی به این مشکلات فائق آمد.

فهرست :

فهرست مطالب
عنوان صفحه
مقدمه ۱
فصل اول: شرایط عمومی پیمان
۱) کلید واژه ۳
۲) تائیدات و تعهدات پیمانکار ۹
۳) تعهدات و اختیارات کارفرما ۱۸
۴) تضمین، پرداخت و تحویل کار ۲۱
فصل دوم: توضیح سیستمهای پیمانکاری و نحوه کار آنها
۱- روش حسابداری قرارداد های بلند مدت ۲۸
۲- مطالعات مقدماتی طرح ۳۰
۳- مرحله شروع عملیات اجرایی ۳۴
۴- مرحله خاتمه کار ۳۸
۵- اظهار نامه مالیاتی شرکت های پیمانماری ۴۰
فصل سوم: کدینگ حساب های معمول در شرکت های پیمانکاری در آتبين بنا
کدینگ حساب ها معمول در شرکتهای پیمانکاری در آبتين بنا۴۱
فصل چهارم: نمونه فرمهای رایج در موسسات پیمانکاری
نمونه فرمهای رایج در موسسات پیمانکاری ۴۶
منابع ۵۵

دوستان عزیز دانشجو جهت دریافت طراحی سیستم حسابداری پیمانکاری یک شرکت ساختمانی از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
55 WORD 4,900 تومان

طراحی سیستم حسابداری پیمانکاری یک شرکت ساختمانیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها:
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور