پنج شنبه , ۳ خرداد ۱۳۹۷

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی در قالب ورد به صورت کامل و آماده با قابلیت ویرایش و پرینت در ۹۳ صفحه به قیمت ۱۱۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

آنالیز مودال تجربی و عملکردی

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی

مقدمه

آنالیز مودال، موضوع شناخته شده ای در مهندسی عمران و مکانیک به شمارمی­رود و کاربردهای آن در سایر رشته­های مهندسی روز به روز در حال گسترش است. از آنالیز مودال در درجه اول به منظور ارزیابی و اندازه‌گیری ارتعاشات سازه‌ها و در درجات بعدی در کاربردهای بسیار متنوعی از جمله تشخیص خسارت در سازه‌ها، پایش سلامت و مانیتورینگ سازه‌ها، ارزیابی ظرفیت باربری و آسیب­یابی سازه‌ها و نظایر آن استفاده می‌شود. در این تحقیق، آنالیز مودال تجربی و کاربرد آن در ابنیه فنی به ویژه پل‌ها ارائه شده است. همچنین، روش‌های شناسایی مدی ورودی-خروجی و تکنیک‌های شناسایی مدی خروجی معرفی و ارائه می‌شوند.

در این فصل هسته­هاي تحقیقاتی مختلف که در سطح دنیا پیرامون پایش وضعیت سازه‌ها فعالیت می‌کنند، معرفی می‌شود و نرم‌افزارهاي توسعه داده شده در این رابطه بیان می‌گردد. همچنین رساله‌هاي تحقیقاتی شاخص پیرامون این موضوع تشریح می‌شود و در ادامه ادبیات فنی به تفکیک روش مطالعه (تئوري، آزمایشگاهی، میدانی) و روش شناسایی مورد بررسی اجمالی قرار می‌گیرد و در انتها، روش‌هاي شناسایی مودال از روي خروجی، به تفصیل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

مساله‌ی شناسایی سیستم

منظور از مساله‌ي شناسایی سیستم، بدست آوردن مدل ریاضی یک پدیده (به طور مثال سیستم دینامیکی) به کمک اطلاعات آزمایشگاهی می‌باشد. این تعریف بیانگر این مهم است که این فن در حوزه‌هاي مختلف مهندسی همچون شناسایی سیستم‌هاي بیولوژیکی، فرآیندهاي صنعتی، سیستم‌هاي اقتصادي، صنایع هواپیماسازي، خودروسازي و غیره کاربرد دارد. هدف از مدلسازي تحلیل مهندسی، شبیه‌سازي، پایش وضعیت، پیشبینی یا کنترل می‌باشد. جهت شناسایی سیستم گام‌هاي ذیل برداشته می‌شود.

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردی

جهت دانلود پایان نامه آنالیز مودال تجربی و عملکردی از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
93 WORD 11,900 تومان

پایان نامه درباره آنالیز مودال تجربی و عملکردیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *