نمونه سوالات پیام نور

خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد pdfدانلود خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد در قالب pdf با کیفیت عالی در ۴۹ صفحه به قیمت ۳۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.این فایل شامل قسمت های مهم کتاب می باشد.

دانلود خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری

خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد pdf

روش هاي تحقيق در علوم رفتاري / دكتر زهره سرمد – دكتر عباس بازرگان
– دكتر الهه حجازي / نشر آگه تألیف این کتاب مبتنی بر موارد زیر است:
تجربه های تدریس روش تحقیق،نیازهای دانشجویان برای استفاده از یافته های بین المللی و تجربه های حاصل از برگزاری و تدریس در کارگاههای آموزشی،تنظیم مطالب و فصل های کتاب بر پایه یک مفروضه اصلی قرار داشته است.این مفروضه شامل آن است که برای کسب دانش و مهارت های لازم در روش تحقیق در علوم رفتاری،دانشجو باید علاوه بر آشنا شدن با روش علمی،بر دانش و مهارت های مرتبط به مراحل تدوین یک طرح تحقیق،نحوه اجرا و چگونگی تحلیل داده های حاصل از آن نیز تسلط یابد.مراحل یاد شده به عنوان چهارچوب اساسی برای عرضه مطلب در این کتاب مورد نظر قرار گرفته است.کتاب از چهار بخش تشکیل شده است:بخش اول به چگونگی صورت بندی گزاره های تحقیق می پردازد،بخش دوم از چگونگی گردآوری داده ها سخن می گوید بخش سوم به تحلیل داده ها اختصاص دارد و بخش چهارم به بحث درباره اطلاع رسانی پزوهشی می پردازد.

قسمتی از این خلاصه کتاب :

بخش اول : صورت بندی گزاره های تحقیق
فصل اول: روش علمی و مراحل آن
منابع شناخت:
۱- استناد به مقام صلاحیت دار:
استفاده از نظرات و اطلاعات مراجع صلاحیت دار یکی از نخستین راه های شناخت است. کتاب های مرجع نیز خود نوعی مراجعه به مقام صلاحیت دار است.
۲- شیوه های مبتنی بر سیر و سلوک و رمز و راز:
دانش انباشته شده جوامع (تجارب و سنت ها) در مورد ماهیت و چگونگی انجام دادن امور که معمولا از طریق فرایند کوشش و خطا به دست می آید.
۳- شیوه خرد گرایانه:
کسب مجموعه دانش از طریق قوانین منطقی و استدلال( قیاسی- استقرائی)
۴- روش علمی(روش تحقیق علمی): فرایند جستجوی منظم برای مشخص کردن یک موقعیت نامعین

جهت دانلود خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
49 PDF 3,500 تومان

خلاصه کتاب روش های تحقیق در علوم رفتاری زهره سرمد pdfدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها:
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور
پاسخ به این نظر
Ema می گوید:

??

۱۴ دی ۱۳۹۶

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور