نمونه سوالات پیام نور

دانلود مستندسازی تجربیات شغلی پست سازمانی معاونت اجرایی مدرسه برای اخذ رتبه عالیدانلود مستندسازی تجربیات شغلی پست سازمانی معاونت اجرایی مدرسه برای اخذ رتبه عالی در قالب word در ۵۵ صفحه به قیمت ۱۴۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود مستندسازی تجربیات شغلی پست سازمانی معاونت اجرایی مدرسه برای اخذ رتبه عالی

سال های سال است متصدی امور دفتری پست ناشناخته جهت تمام کارکنان یک واحد آموزشی است که کماکان کلیه کارکنان و افراد آموزشی مدارس در هر نقطه که باز می مانند در جهت پیشبرد اهداف خودشان همیشه دنبال کسی هستند که بتوانند خواسته های خودشان را به سر منزل مقصود برسانند لذا جهت این خواسته چه کسی بهتر از دفتر دار مدرسه که بتوان هر چه راحت تر به او امرونهی کرد وتمام مسائل عقب افتاده را به جهت دفتری بودن به گردن آنان انداخت لذا این موارد در آموزشگاهی مورد توجه قرار گرفته و می توان در این راستا تامل نمود که پست دفتری در مدارس چگونه پستی است که تمام خواسته ها بر می گردد .
در شرح وظایف وقتی مینگریم می بینیم که یک متصدی امور دفتری باید تمام کارکنان از رئیس مدرسه گرفته تا پایین ترین پست که در مدارس موجود است باید همکاری کند . تا چند وقت پیش که نام معاون اجرائی در مدارس نامی نا آشنا بود پست دفتری جایگاهی نداشت و در هر مرحله که افزایشی اتفاق می افتاد دفتر داران جایگاهی نداشتند. باز خدابه این قشر توجه نمود و به گونه ای شد که لااقل بتواند به این قشر هم توجه شود.

فهرست مطالب

بیوگرافی
۱- مقدمه
۲- ارزیابی عمومی
تعریف دفتر داری (معاونت اجرایی کنونی)
چالش های معاون اجرایی
شرح وظایف معاون اجرایی مجتمع آموزشی و پرورشی
۳- روش های انجام کار
۴- عناوین تجارب
۵- تبیین تجربیات
تبیین فرآیند انجام امور دفتری مدارس
شروع سال تحصیلی
تشکیل پرونده و ثبت نام
ثبت مشخصات دبیران
انتخاب واحد
ثبت انتخاب واحد
گزارشات انتخاب واحد
دریافت کارنامه
هدایت تحصیلی
صحافی برگ انتخاب واحد
صحافی دفتر امتحانات
تبیین تجربیات فرعی
تجربه های مفید درباره ارزشیابی و نظارت بر کار همکاران
تجربیات در رابطه با شناخت دانش آموزان
تجربیات برای افزایش رفاقت و همدلی در دانش آموزان
تجربیات در ارزشیابی پیشرفت تحصیلی
آنچه یک معاون اجرایی باید داشته باشد
۶- عوامل موفقیت یا عدم موفقیت حاصل ناشی از انجام امور محوله
۷- بیان نکات کلیدی و ویژه
۸- ارائه برنامه
۹- منابع

جهت دانلود مستندسازی تجربیات شغلی پست سازمانی معاونت اجرایی مدرسه برای اخذ رتبه عالی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
55 word 14,900 تومان

دانلود مستندسازی تجربیات شغلی پست سازمانی معاونت اجرایی مدرسه برای اخذ رتبه عالیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور