جمعه , ۱ تیر ۱۳۹۷

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال با فرمت ورد + رشنال رز به صورت کامل به قیمت ۶۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

پروژه مهندسی نرم افزار ثبت احوال

شرح مسئله : می خواهیم تعداد موالید و فوت ها همیشه بروز بوده , آمار دقیقی در دست داشته باشیم یعنی والدین نوزاد یا متقاضیان ثبت فوت پس از مدت طولانی برای اخذ شناسنامه مراجعه ننمایند.
هدف و مشکلات : مشکل در این جاست که مردم برای ثبت ولادت به موقع عمل نمی کنند و تاریخ تولد و تاریخ صدور, اختلاف زیادی با هم دارند و آمار دقیقی در مورد متولدین در دست نمی باشد. راه حل بدین صورت پیشنهاد شد که اگر نوزاد در بیمارستان متولد شد ( در منطقه ما ۱۰۰ % ولادتها در بیمارستانها می باشد) بیمارستان شناسنامه های والدین را گرفته و در مقابل آنها رسید صادر می کند. سپس خود بیمارستان گواهی ولادت تنظیم می کند.
از جمله دیگر معایب سیستم این است که اگر چه به هنگام ثبت اسناد وقایع و داده آمایی, ایرادی ندارد , ولی برای وارسی اسناد , باید حد اقل ۵۰ سند داده آمایی شده موجود باشد و اگر یک سند کم باشد , سیستم اجازه وارسی نمی دهد . همچنین برای تهیه نوار پشتیبان نیز مشکلی موجود است. امکان معلق نمودن اسناد هم مشکل است.
از معایب دیگر, آن است که امکان جستجو در محدوده معین را فراهم نمی کند.
شرح مساله : سیستمی که می خواهیم تحلیل کنیم , سیستم ثبت احوال می باشد و نرم افزار رایانه ای این سیستم در حال حاظر , به زبان Oracle نوشته شده است.
دارای امنیت خوبی است و تحمل خرابی را در سطح نسبتا” بالایی دارد. دارای پشتیبان مناسب می باشد و از لحاظ جستجو, در سطح نسبتا” مناسبی قرار دارد. البته برای جستجو باید چند کلید به طور مشترک و همزمان به سیستم داده شود. کلید های مذبور عبارتند از :
• کد ملی
• شماره سری شناسنامه ( ۱۹ ب)
شماره سریال شناسنامه ( ۱۷۵۶۴۳ )
• تاریخ تولد ( ۶/۵/۱۳۵۷ )
شماره شناسنامه ( ۱۷۹۵)
• جنسیت ( مرد)
نام خانوادگی
نام پدر
سیستم دارای سرعت مناسبی برای انجام امور اداره است. به علت طبقه بندی و محدودیت دسترسی, برای ورود به محیط برنامه , دانستن سه کد رمز متفاوت الزامی است در حال حاضر این سیستم جوابگوی نیاز های فعلی این سازمان می باشد ولی می توان با تدابیری , عملیات سیستم را بیشتر مکانیزه نمود و همچنین , جستجو در واحد بایگانی را نیز به کمک سیستم رایانه ای تسهیل نمود.

همراه با نمودار ER و سناریو کامل پروژه و کلیه ی نمودارهای یوزکیس Use Case – نمودار همکاری Collaboration diagram – نمودار توالیsequence diagram – نمودار کلاس دیاگرام Class Diagram – نمودار فعالیت Activity Diagram– نمودار حالت State Diagram و…

جهت دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احوال از فرم زیر اقدام نمایید.

قیمت
6,900 تومان

دانلود پروژه مهندسی نرم افزار سیستم ثبت احواللینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *