چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا در قالب pdf به صورت کامل و با کیفیت عالی در ۹۰ صفحه به قیمت ۲۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود جزوه ایستایی سروش نیا

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا

این جزوه شامل انواع مباحث: گشتاور – بردارها – خرپاها – تکیه گاه ها و اتصالات – تعادل – بردارها، برآیند و تجزیه – سازه های کششی- و تمرین های حل شده مربوط به هر کدام می باشد.

درس ایستایی و فن ساختمان با توجه به ضریب بالا و پراکندگی مطالب و چالش بر انگیز بودن مسائل آن، یکی از تاثیرگذار ترین دروس در کنکور معماری و هنرهای ساخت می باشد و در گوشه ذهن داوطلبان کنکور با توجه به منابع اصلی بسیار زیاد همواره نگرانی درباره این درس و نحوه مطالعه آن و جود دارد. از آن جایی که تعداد منابع اصلی این درس بسیار زیاد است. پس از نحوه مطالعه، الویت بندی منابع مطالعاتی مطلب بسیار مهمی است که داوطبان با آن دست به گریبان هستند. برای حل این دغدغه، برنامه الویت بندی منابع مطالعاتی ایستایی و فن ساختمان ارائه شده توسط “دکتر احسان سروش نیا” به شما داوطلبان معرفی می گردد.

جهت دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
90 PDF 2,000 تومان

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیادریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *