نمونه سوالات پیام نور

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیادانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا در قالب pdf به صورت کامل و با کیفیت عالی در ۹۰ صفحه به قیمت ۲۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود جزوه ایستایی سروش نیا

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا

این جزوه شامل انواع مباحث: گشتاور – بردارها – خرپاها – تکیه گاه ها و اتصالات – تعادل – بردارها، برآیند و تجزیه – سازه های کششی- و تمرین های حل شده مربوط به هر کدام می باشد.

درس ایستایی و فن ساختمان با توجه به ضریب بالا و پراکندگی مطالب و چالش بر انگیز بودن مسائل آن، یکی از تاثیرگذار ترین دروس در کنکور معماری و هنرهای ساخت می باشد و در گوشه ذهن داوطلبان کنکور با توجه به منابع اصلی بسیار زیاد همواره نگرانی درباره این درس و نحوه مطالعه آن و جود دارد. از آن جایی که تعداد منابع اصلی این درس بسیار زیاد است. پس از نحوه مطالعه، الویت بندی منابع مطالعاتی مطلب بسیار مهمی است که داوطبان با آن دست به گریبان هستند. برای حل این دغدغه، برنامه الویت بندی منابع مطالعاتی ایستایی و فن ساختمان ارائه شده توسط “دکتر احسان سروش نیا” به شما داوطلبان معرفی می گردد.

جهت دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیا از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
90 PDF 2,000 تومان

دانلود جزوه ایستایی و فن ساختمان احسان سروش نیادریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها:
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور