نمونه سوالات پیام نور

دانلود پایان نامه منطق فازی wordدانلود پایان نامه منطق فازی در قالب word با بهترین کیفیت به صورت کامل در ۸۳ صفحه به قیمت ۱۰۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود پایان نامه منطق فازی word

پایان نامه منطق فازی

چکیده
در این پروژه ابتدا مفاهیم اساسی و تعاریف بنیادین منطق فازی مطرح می شوند. منطق فازی نوعی تفکر جدید در پیاده سازی و هوشمند نمودن ماشینها و روبات های صنعتی است که اساس کار آن مانند تصمیم گیری های مغز انسان است. با ظهور این منطق، انقلاب جدیدی در کنترل کننده های هوشمند به وجود آمد. در فصل مقدمه، روند کلی ارائه پروژه و همچنین در مورد منطق فازی، کلیات را خواهیم گفت. در فصل بعد، تاریخچه، مزایا و دلایل استفاده از این نوع منطق و مفاهیم پایه ای مرتبط با منطق فازی را بیان می کنیم.

ارتباط آن را با سیستم های کنترل و نحوه کارکرد آن و شمای کلی یک سیستم با کنترل کننده فازی را در فصل بعد معرفی کرده، اجزای آن را به طور خلاصه مرور می کنیم. منطق فازي، يک جهان بيني جديد است که به رغم ريشه داشتن در فرهنگ مشرق زمين با نيازهاي دنياي پيچيده امروز بسيار سازگارتر از منطق ارسطويي است. منطق فازي جهان را آن طور که هست به تصوير مي کشد. بديهي است چون ذهن ما با منطق ارسطويي پرورش يافته، براي درک مفاهيم فازي در ابتدا بايد کمي تأمل کنيم، ولي وقتي آن را شناختيم، ديگر نمي توانيم به سادگي آن را فراموش کنيم.

دنيايي که ما در آن زندگي مي کنيم، دنياي مبهمات و عدم قطعيت است. مغز انسان عادت کرده است که در چنين محيطي فکر کند و تصميم بگيرد و اين قابليت مغز که مي تواند با استفاده از داده هاي نادقيق و کيفي به يادگيري و نتيجه گيري بپردازد، در مقابل منطق ارسطويي که لازمه آن داده هاي دقيق و کمي است، قابل تأمل است در همین بخش مفاهیم قوانین فازی، موتور استنتاج قوانین فازی، فازی سازها و غیر فازی سازها را معرفی می کنیم. در ادامه به بررسی کاربرد های منطق فازی می پردازیم .

فهرست پایان نامه منطق فازی

دانلود پایان نامه منطق فازی word

دانلود پایان نامه منطق فازی word

دانلود پایان نامه منطق فازی word
جهت دانلود پایان نامه منطق فازی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
83 word 10,500 تومان

دانلود پایان نامه منطق فازی wordدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور