پنج شنبه , ۳۱ خرداد ۱۳۹۷

دانلود پایان نامه منطق فازی word

دانلود پایان نامه منطق فازی در قالب word با بهترین کیفیت به صورت کامل در ۸۳ صفحه به قیمت ۱۰۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

پایان نامه های ارشد منطق فازی

پایان نامه منطق فازی

چکیده
در این پروژه ابتدا مفاهیم اساسی و تعاریف بنیادین منطق فازی مطرح می شوند. منطق فازی نوعی تفکر جدید در پیاده سازی و هوشمند نمودن ماشینها و روبات های صنعتی است که اساس کار آن مانند تصمیم گیری های مغز انسان است. با ظهور این منطق، انقلاب جدیدی در کنترل کننده های هوشمند به وجود آمد. در فصل مقدمه، روند کلی ارائه پروژه و همچنین در مورد منطق فازی، کلیات را خواهیم گفت. در فصل بعد، تاریخچه، مزایا و دلایل استفاده از این نوع منطق و مفاهیم پایه ای مرتبط با منطق فازی را بیان می کنیم.

ارتباط آن را با سیستم های کنترل و نحوه کارکرد آن و شمای کلی یک سیستم با کنترل کننده فازی را در فصل بعد معرفی کرده، اجزای آن را به طور خلاصه مرور می کنیم. منطق فازي، يک جهان بيني جديد است که به رغم ريشه داشتن در فرهنگ مشرق زمين با نيازهاي دنياي پيچيده امروز بسيار سازگارتر از منطق ارسطويي است. منطق فازي جهان را آن طور که هست به تصوير مي کشد. بديهي است چون ذهن ما با منطق ارسطويي پرورش يافته، براي درک مفاهيم فازي در ابتدا بايد کمي تأمل کنيم، ولي وقتي آن را شناختيم، ديگر نمي توانيم به سادگي آن را فراموش کنيم.

دنيايي که ما در آن زندگي مي کنيم، دنياي مبهمات و عدم قطعيت است. مغز انسان عادت کرده است که در چنين محيطي فکر کند و تصميم بگيرد و اين قابليت مغز که مي تواند با استفاده از داده هاي نادقيق و کيفي به يادگيري و نتيجه گيري بپردازد، در مقابل منطق ارسطويي که لازمه آن داده هاي دقيق و کمي است، قابل تأمل است در همین بخش مفاهیم قوانین فازی، موتور استنتاج قوانین فازی، فازی سازها و غیر فازی سازها را معرفی می کنیم. در ادامه به بررسی کاربرد های منطق فازی می پردازیم .

فهرست پایان نامه منطق فازی

پایان نامه درباره منطق فازی

پایان نامه ارشد منطق فازی

دانلود رایگان پایان نامه منطق فازی
جهت دانلود پایان نامه منطق فازی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
83 word 10,500 تومان

دانلود پایان نامه منطق فازی wordلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *