دوشنبه , ۷ اسفند ۱۳۹۶

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰

کلمات جستجو شده در گوگل (کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰)
دانلود کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰ – همیار دانشجو دانلود کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰٫ این روزها شکل یادگیری لغات زبان دوم کلی تغیر کرده و شیوه های جدید یادگیری الکترونیکی ، فلش کارتها، ابزار ارتباطی ..دانلود کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰ – نسخه قابل چاپ زبان رمزی ۵۰۰ واژه کاپلان کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰ – آموزش رمزی زبان انگلیسی• آموزش استفاده از پشت زمینه ۵۰۴ لغت ضروری زبان کد بندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰ – لغات زبان انگلیسی ۸لغات زبان انگلیسی قابل ذکر میباشد که جزوات تهیه شده شامل تلفظ ، مترادف ، کدبندی مربوطه و به صورت جدول بندی درامده اند و به راحتی قابل پرینت میباشند.

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان 500

این روزها شکل یادگیری لغات زبان دوم کلی تغیر کرده و شیوه های جدید یادگیری الکترونیکی ، فلش کارتها، ابزار ارتباطی جدید و … روش های آماده و متنوع تری را برای یادگیری علاقمندان فراهم نموده است این جزوه حاوی ۵۰۰ واژه معروف کاپلان به همراه مترادف و معانی فارسی واژه ها می باشد که برای دوستداران زبان و به ویژه علاقه مندان آزمون های مختلف زبان تهیه شده است.

چهار صفحه از این محصول را به صورت رایگان برای شما عزیزان قرار دادیم.

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان 500

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان 500

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان 500

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان 500

—————————————————————————————————

مطالب مرتبط

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
61 PDF 3,500 تومان

کتاب کدبندی و تصویرسازی کاپلان ۵۰۰دریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

3 دیدگاه

  1. با سلام. در تاریخ ۴ بهمن ۱۳۹۴ و ساعت ۱۷:۴۸ بعد از پرداخت ۳۵۰۰ تومان در صفحه پرداخت بانکی، به جای اینکه گزینه دانلود را کلیک کنم، حواسم نبود و بازگشت به صفحه اصلی را کلیک کردم. اگر نیاز باشد شماره تراکنش را از بانک بگیرم. لطفاً کمک کنید بتوانم دانلود کنم و مجدداً مجبور به پرداخت وجه نشوم. کدینگ لغات کاپلان تافل را میخواستم دانلود کنم. در مورد سایر دانلودها از این سایت، این مشکل را نداشتم و به راحتی پرداخت وجه و دانلود را انجام داده بودم.

  2. لطفا کتاب های اموزش انگلیسی در سایت قرار دهید کاپلان ۵۰۰ خیلی عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *