سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دانلود کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی

دانلود کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی در قالب pdf با بهترین کیفیت به قیمت ۳۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی

قسمتی از کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی

سازه های ماکارونی به سازه هایی اطلاق می شود که مصالح استفاده شده در آنها تنها ماکارونی و چسب می باشد.این سازه ها نسبت به سازه های واقعی در مقایس کوچکتر طراحی و توسط ماکارونی و چسب ساخته می شوند و پس از ساخت مورد بارگذاری قرار می گیرند.

در واقع این سازه ها به عنوان ماکت ساخته نمی شوند و سازه ای که بار بیشتری را تحمل می کند کاراتر خواهد بود پل (تحت بارگذاری یکنواخت ، متمرکز و متمرکز متحرک) towercrain (جرثقیل برجی) انواع قاب های ساختمانی و ستون های فشاری از جمله رایج ترین سازه های ماکارونی می باشند.اینجا یک سوال ممکن است مطرح گردد آیا جنس ماکارونی در دست یافت به رکوردهای بالا موثر است؟

معرفی سازه های ماکارونی

در این زمینه تحقیقاتی روی محصول های مختلف شرکت های ماکارونی دنیا انجام گرفته و ماکارونی شرکت Rose ایتالیا به عنوان بهترین ماکارونی برای این هدف شناخته شده است.

البته لازم به ذکر است که قدرت و مهارت طراح در ارائه یک طرح موفق بسیار مهمتر از جنس ماکارونی در رسیدن به رکوردهای بالا می باشد.

جهت دانلود کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونی از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 3,500 تومان

دانلود کتاب اصول طراحی و ساخت سازه های ماکارونیلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *