سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دانلود جزوه کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی دکتر حسن اسماعیل پور

دانلود جزوه کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی دکتر حسن اسماعیل پور در قالب pdf شامل نکات مهم و کلیدی این درس به قیمت ۴۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

خلاصه کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی اسماعیل پور

قسمتی از این جزوه :

فصل اول بازاریابی بین المللی

بازاریابی بین المللی در سالهای گذشته اهمیت بسزایی برای شرکتها و سازمانها در سرتاسر جهان پیدا کرده است مهارت و دانش بازاریابی در سالهای اخیر آنچنان اهمیت پیدا کرده است که آن را به عنوان یکی از اجزا مهم بقای سازمانها و حتی کشورها می توان به شمار آورد و اهمیت بازاریابی بصورت فزاینده ای در حال افزایش است.

بازاریابی چیست؟

انجمن بازاریابی امریکا بازاریابی را اینچنین تعریف نموده است (بازاریابی فرایند برنامه ریزی و تحقق یک ایده ، قیمت گذاری ، تبلیغات و توزیع کالا ، خدمت و یا عقاید و اندیشه هاست به نحوی که مبادله ای ایجاد نماید که اهداف فردی و سازمانی توسط این مبادله ارضا شود)

یک بازاریاب در بازار داخلی باید بتواند با تغییر ماهرانه عوامل قابل کنترل در محیطی که سرشار از عوامل قابل کنترل در محیطی که سرشار از عوامل غیر قابل کنترل هست خود را تطبیق دهد تا بتواند به بهترین وجه وظایف خود را انجام دهد.

بازاریابی بین المللی :

چارچوب بنیادی بازاریابی بین المللی با بازاریابی داخلی تفاوتی ندارد.به عبارت دیگر شناخت بازار هدف ، طراحی و ایجاد کالا یا خدمت ، قیمت گذاری ، توزیع و تبلیغات اساس بازاریابی و بازاریابی بین المللی را تشکیل می دهند.بازاریابی بین المللی عبارت است از اجرای یک و یا چند مورد از فعالیت های بازاریابی از این سو به آن سوی مرزهای ملی یک کشور.

در پیچیده ترین وجه بازاریابی بین المللی عبارت از برنامه ریزی و اجرای تمام فعالیت های بازاریابی در بسیاری از کشورهاست.مانند شرکت فورد با درآمد جهانی بالغ بر ۷۵ میلیارد دلار که در ۱۲۰ کشور مختلف فعالیت می کند.

جهت دانلود جزوه کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی دکتر حسن اسماعیل پور از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 4,000 تومان

دانلود جزوه کتاب مدیریت بازاریابی بین المللی دکتر حسن اسماعیل پورلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *