سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

دانلود پرسشنامه استراتژی های بازاریابی

دانلود پرسشنامه استراتژی های بازاریابی در قالب ورد به صورت استاندارد و کامل در ۴ صفحه به قیمت ۲۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

پرسشنامه استراتژی های بازاریابی

توضیحات کامل پرسشنامه استراتژی های بازاریابی

این بسته طلایی شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی،تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه می باشد.

  • معرفی پرسشنامه:

این پرسشنامه دارای ۳۱ سوال بوده و هدف آن ارزیابی تاثیر استراتژی های بازاریابی (تمرکز، تمایز، تنوع، رهبری هزینه) بر نوآوری می باشد. شیوه نمره گذاری آن بر اساس طیف لیکرت ۵ گزینه ای می باشد.

  • مولفه های پرسشنامه:

 

بعد شماره سوال
نوآوری ۱۱-۱
تمرکز ۱۶-۱۲
تمایز ۲۱-۱۷
تنوع ۲۶-۲۲
رهبری هزینه ۳۱-۲۷
  • نمره گذاری پرسشنامه:

شیوه نمره گذاری آن بر اساس طیف لیکرت ۵ گزینه ای بوده که در جدول زیر گزینه ها و نیز امتیاز مربوط به هر گزینه ارائه گردیده است:

 

خیلی زیاد زیاد گاهگاهی کم خیلی کم گزینه
۵ ۴ ۳ ۲ ۱ امتیاز

 

  • تحلیل ( تفسیر) بر اساس میزان نمره پرسشنامه

برای بدست آوردن امتیاز کلی پرسشنامه، مجموع امتیازات تک تک سوالات را با هم محاسبه نمائید. برای بدست آوردن امتیاز مربوط به هر بعد، مجموع امتیازات مربوط به سوالات آن بعد را با هم محاسبه نمائید. لازم به ذکر است که امتیاز بالاتر در هر بعد، نشان دهنده تاثیر بیشتر آن استراتژی بر نوآوری سازمانی بر آن بعد می باشد و برعکس. البته باید در نظر داشت که سوالات ۱ الی ۱۱ مربوط به نوآوری سازمانی در بانک می باشد و میزان نوآوری را در بانک مورد نظر مورد ارزیابی قرار می دهند. نمرات بالاتر در این بعد نشان دهنده میزان نوآوری بالاتر در بانک مورد نظر می باشد و برعکس.

  • روایی و پایایی:

این پرسشنامه به صورت محقق ساخته طراحی گردیده است. روایی محتوایی پرسشنامه با نقطه نظرات اساتید بازاریابی و تعدادی از مدیران مورد بررسی قرار گرفته و روایی سازه آن نیز از طریق تحلیل عاملی تأییدی مورد بررسی قرار گرفته است. ضریب آلفای کرونباخ بالاتر از ۰/۷   برای همه متغیرها، پایایی آن را مورد تأیید قرار داد.

  • منبع:

زمانی، محمد(۱۳۹۲).تاثیر استراتژی بازاریابی نوآورانه و اجرای اثربخش استراتژی بازاریابی با توجه به جهت‌گیری استراتژیک بر عملکرد (مورد مطالعه سازمان‌های تولیدی فعال در صنعت مواد غذایی شهرکهای صنعتی مشهد. پایان نامه کارشناسی ارشد. دانشگاه فردوسی مشهد

جهت دانلود پرسشنامه استراتژی های بازاریابی از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
word 2,900 تومان

دانلود پرسشنامه استراتژی های بازاریابیلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *