سه شنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

پرسشنامه مدیریت استعداد ورهاگن

پرسشنامه مدیریت استعداد ورهاگن به صورت استاندارد و کامل در ۳ صفحه به قیمت ۳۹۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود پرسشنامه مدیریت استعداد ورهاگن

توضیحات کامل پرسشنامه مدیریت استعداد ورهاگن

هدف: ارزیابی عوامل درون سازمانی وبرون سازمانی مدیریت استعداد (استاندارد سازی، استراتژی، توسعه سازمان، دیدگاه، زیر ساختها و فرایندها، عوامل مدیریتی، مشارکت مدیران، عوامل سیاسی)

پرسشنامه مدیریت استعداد

برای سنجش مدیریت استعداد از مدل ورهاگن استفاده می شود.این پرسشنامه دارای ((۳۱))  گویه می باشد.این پرسشنامه به دلیل زیر بنای نظری مناسب . تایید خبرگان با تخصص موضوعی از روایی محتوایی لازم برخوردار است.

شیوه نمره گذاری

این پرسشنامه دارای ۳۱ سوال بوده و هدف آن ارزیابی عوامل درون سازمانی وبرون سازمانی مدیریت استعداد (استاندارد سازی، استراتژی، توسعه سازمان، دیدگاه، زیر ساختها و فرایندها، عوامل مدیریتی، مشارکت مدیران، عوامل سیاسی) می باشد. شیوه نمره گذاری بر روی یک طیف ۷ نمره ای از ۱ (کاملا مخالف) تا ۷ (کاملا موافق) قرار دارد.

این پرسشنامه دارای هشت بعد بوده که در دو گروه ابعاد درون سازمانی و برون سازمانی جای می گیرد. در جدول زیر ابعاد و نیز شماره سوال مربوط به هر بعد ارائه گردیده است:

مولفه ها (ابعاد)  

درون سازمانی

 

استاندارد سازی ۱ تا ۶
استراتژی ۷ تا ۱۰
توسعه سازمان ۱۱ تا ۱۳
دیدگاه ۱۴ تا ۱۸
زیر ساخت ها و فرایندها ۱۹ تا ۲۳
عوامل مدیریتی ۲۴ تا ۲۸
مشارکت مدیران ۲۹ تا ۳۰
برون سازمانی عوامل سیاسی ۳۱

برای بدست آوردن امتیاز مربوط به هر بعد، مجموع امتیازات مربوط به تک تک سوالات آن بعد را با هم محاسبه نمائید. نمرات بالاتر نشان دهنده مدیریت استعداد بالاتر در سازمان مورد نظر خواهد بود و برعکس.

روایی و پایایی

روایی این پرسشنامه توسط معالی تفتی(۱۳۹۰) تایید شده است.  پایایی این پرسشنامه با  استفاده از آلفای کرونباخ توسط معالی تفتی(۱۳۹۰) ۷۹/۰ بدست آمده است

منبع: معالی تفتی، مرجان (۱۳۹۰). بررسی عوامل موفقیت در مدیریت استعدادها و چالشها و موانع پیاده سازی آن در گروه سایپا. پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه تهران. رشته مدیریت اجرایی

جهت دانلود پرسشنامه استاندارد مدیریت استعداد ورهاگن از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
word 3,900 تومان

پرسشنامه مدیریت استعداد ورهاگنلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *