آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ – (کاملا تضمینی)

آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

آنچه در اختیار شما قرار می‌گیرد آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ است با در نظر گرفتن تمامی تغییرات و اصلاحاتی که پس از تغییرات آیین نامه ایجاد شده و سوالات مبتنی بر آخرین ورژن سوالات آیین نامه است و می‌توانید با اطمینان از به روز بودن سوالات در آزمون‌ها شرکت کنید و خود را محک بزنید. سعی کنید شرایط آزمون را برای خود شبیه سازی کنید.

جزوه و کتاب را کنار بگذارید و اگر تسلط نسبی دارید زمان را نیز در نظر بگیرید در غیر این صورت می‌توانید تا رسیدن به تسلط کافی از زمان صرف نظر کنید.

آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

آزمون آیین نامه اصلی آنلاین ۹۸

می‌توانید بدون حضور فیزیکی سر کلاس درس یا داشتن کتاب و جزوه تنها با اتصال به اینترنت و ابزاری که همیشه همراهتان است در آزمون آیین نامه اصلی آنلاین ۹۸ شرکت کنید. به طور کلی سعی شده حتی محیطی که سوالات پرسیده می‌شود و شیوه‌ای که شما پاسخ می‌دهید با آزمون اصلی مطابقت داشته باشد و در نهایت نیز آنالیز خوبی از پاسخ‌های شما ارائه می‌شود و پاسخنامه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

سوالات آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

سوالات آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ نسبت به چند سال گذشته تفاوت‌هایی داشته است. این سوالات با اضافه شدن بخش فرهنگ رانندگی و بخش امداد و بخش فنی ماشین تغییرات مهمی داشته که می‌بایست مد نظر قرار گیرد و سوالات اضافه شده با دقت بیشتری بررسی شود. علاوه بر این در سایر بخش‌ها نیز بعضا تغییر رویکرد را شاهد بودیم که لازم است در آزمون‌های آزمایشی در نظر گرفته شود.

نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

نمونه سوالات آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ به همراه پاسخنامه اصلی و منطبق با آخرین تغییرات آیین نامه و منطبق با شرایط آزمون ارائه شده است که داوطلبان پیش از آزمون می‌بایست برای سنجش خود حتما در چند نمونه از این آزمون‌ها شرکت کنند تا علاوه بر آنکه مهارت‌های پاسخگویی خود را تقویت می‌کنند بتوانند با قرار گرفتن در شرایط آزمون استرس خود را نیز کاهش دهند.

اساتید و مربیان با تجربه ما توصیه می‌کنند که در صورت امکان حتی پیش از آنکه بر آیین نامه مسلط شوید حداقل یک بار با اطلاعات قبلی خود در این آزمون‌های شرکت کنید تا با این کار بدانید که به چه سبکی باید مطالعه را ادامه دهید.

تست آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

سوالی که پیش می‌آید این است که با چه شیوه‌ای می‌بایست در تست آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ شرکت کنیم؟ برای پاسخ به این سوال لازم است مشخص کنید که در چه مرحله‌ای از مطالعه قرار دارید؟ آیا بر متن آیین نامه مسلط هستید و چند مورد نمونه سوال حل کردید یا اواسط کارتان است و تسلط نسبی دارید یا اصلا بر آیین نامه تسلط ندارید.

سوال بعدی که باید جواب دهید آن است که چقدر تا آزمون اصلی آیین نامه زمان باقی مانده است؟ آیا معمولا بازدهی شما در روز آزمون  کاهش خواهد یافت و یا می‌توانید استرس خود را کنترل کنید. تمام این سوالات مشخص می‌کند که به چه شیوه‌ای می‌بایست در آزمون آیین نامه اصلی ۹۸ که در اختیارتان قرار خواهد گرفت شرکت کنید.

شیوه درست شرکت در آزمون آیین نامه اصلی ۹۸

توصیه ما این است که در هر مرحله‌ای از مطالعه که قرار داشته دارید شرایط اول و مهم آن است که هنگام آزمون به هیچ عنوان پاسخنامه کتاب یا جزوه را نگاه نکنید. سعی کنید بر اساس آنچه پیش‌تر می‌دانستید به سوالات پاسخ دهید و برای سوالاتی که متن آیین نامه مربوط به آن‌را نمی‌دانید از منطق خود کمک بگیرید.

حتما برای هر سوال فکر کنید هر چقدر هم که زمان ببرد برای آزمون‌های اول مهم نیست. اگر نمی‌توانید به سرعت به سوالات پاسخ دهید نگران نشوید. با کمی تمرین و صبر سرعت شما زیاد خواهد شد. پس از اتمام آزمون پاسخ‌نامه را چک کنید.

اگر زمان کافی در اختیار دارید به بخش مربوط به سوالاتی که غلط پاسخ دادید یا پاسخ ندادید بروید و آن بخش را مجدد مطالعه کنید تا اشکال اساسی برطرف شود. اگر زمان کم دارید نکته سوال را روی یک کاغذ یادداشت کنید و پیش از آزمون‌های بعدی آن‌را مرور کنید.

برای شرکت در آزمون آیین نامه اصلی سال ۹۸ بر روی آزمون مورد نظر خود کلیک نمایید:

آزمون آیین نامه اصلی ۱ آزمون آیین نامه اصلی ۲ آزمون آیین نامه اصلی ۳ آزمون آیین نامه اصلی ۴ آزمون آیین نامه اصلی ۵ آزمون آیین نامه اصلی ۶ آزمون آیین نامه اصلی ۷ آزمون آیین نامه اصلی ۸ آزمون آیین نامه اصلی ۹ آزمون آیین نامه اصلی ۱۰ آزمون آیین نامه اصلی ۱۱ آزمون آیین نامه اصلی ۱۲ آزمون آیین نامه اصلی ۱۳ آزمون آیین نامه اصلی ۱۴ آزمون آیین نامه اصلی ۱۵ آزمون آیین نامه اصلی ۱۶ آزمون آیین نامه اصلی ۱۷ آزمون آیین نامه اصلی ۱۸ آزمون آیین نامه اصلی ۱۹ آزمون آیین نامه اصلی ۲۰ آزمون آیین نامه اصلی ۲۱ آزمون آیین نامه اصلی ۲۲

آزمون آیین نامه اصلی و فنی ۹۸

سوالات بخش فنی که در سال‌های اخیر به سوالات آیین نامه اضافه شده است باعث شده که نمونه سوالات پیشین ناقص باشند و اگر کسی سوالات به روز شده را حل نکند به احتمال زیاد دچار مشکل خواهد شد. ما سعی کردیم آزمون آیین نامه اصلی و فنی ۹۸ را منطبق با آخرین تغییرات ارائه کنیم تا هنرجویان بدون آنکه سردرگم شوند و زمان خود را تلف کنند به مجموعه کاملی از سوالات امسال دسترسی داشته باشند.

مطالب مرتبط :

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of