نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

قبولی شما را تضمین میکنیم همان بار اول در آزمون قبول خواهید شد

در این پست از وب سایت همیار دانشجو سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (آیین نامه مقدماتی) را بهمراه پاسخنامه برای کاربران عزیز آماده نمودیم.با خواندن این سوالات نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای ندارید.

توضیحات کامل سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی:

در دسترس بودن نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، یکی از راه های مناسب و کم دردسر برای طی کردن امتحان آیین نامه مقدماتی است.

آزمون آیین نامه مقدماتی در مسیر دریافت گواهینامه رانندگی، اولین جایی است که در بوته ی آزمایش قرار می گیرید. بنابراین داشتن تسلط کافی به منظور عبور از این فاز می تواند در آزمون های دیگر مانند آیین نامه اصلی به شما کمک کند.

دانلود سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

امتحان آیین نامه مقدماتی نه تنها از نظر افزایش اطلاعات شما در مورد قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی حائز اهمیت است، به عنوان مقدمه ی ورود شما به پروسه ی دریافت گواهینامه نقش اساسی ایفا می کند. چنانچه در این مرحله به هر طریقی بتوانید اطلاعات لازم و خوبی در مورد آزمون کسب کنید، در آینده ی دور یا نزدیک به کسب موفقیت امیدوارتر خواهید شد.

در ابتدا به منظور گذراندن امتحان اصلی و فنی و امتحان عملی می تواند برایتان اثرگذار باشد. چرا که پیش از این، اطلاعات ارزشمندی کسب کرده اید و خود را مجهز به دانش کافی می دانید. در مرحله ی بعد موجب خواهد شد تا راننده ای مطمئن شوید و در مواقع حساس و سرنوشت ساز با توجه به قوانین، مقررات و آگاهی های لازم، بهترین تصمیمات را بگیرید.

اهمیت به آزمون آیین نامه مقدماتی، در حقیقت آغاز درستی است که برای رسیدن به اهداف بیشتر باید صورت گیرد. آغازی که شاید مدتهای زیادی ادامه داشته باشد و شما را تبدیل به راننده ای مورد اعتماد و فردی کند که علاوه بر حفظ امنیت خود در رانندگی، به فکر افرادی که در اطراف شما هستند و شیوه ی صحیح رانندگی شما در آنها تاثیر می گذارد نیز باشید.

 

سوالات آیین نامه مقدماتی رانندگی ۹۸

بارها دیده شده متقاضیانی که به دفعات در آزمون رد شده اند، اذعان داشتند که دیگر حوصله ی خواندن ندارند و از کتاب خسته شده اند و یا اینکه احساس می کنند هرچه می خوانند کمتر یاد می گیرند و پس از بارها خواندن کتاب، باز هم موضوعات از ذهنشان بیرون می رود. مشکل این قشر از افراد کجاست؟ آیا برای یادگیری باید بارها و بارها قوانین را مرور کنند؟ واقعیت این است که این گروه از متقاضیان نیازمند روش های صحیح مطالعه و روش های دیگری برای کسب موفقیت هستند.

نرم افزار آیین نامه رانندگی

به منظور افزایش میزان یادگیری می توانید پس از دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، به منظور ارزیابی و سنجش تلاش های خود، چندین بار خود را محک بزنید. بررسی و امتحان نمونه سوالات آیین نامه علاوه بر آماده سازی این افراد، موجب افزایش اعتماد به نفس آنها خواهد شد.

مطالعه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، یکی از راه های کسب آمادگی مناسب برای این مساله است که آنچه انتظار آزمون است را به خوبی برآورده کنید. اطلاعات کسب شده توسط نمونه سوالات و کسب تجربیات مختلف از سوالات موجود و پر تکرار می تواند به خوبی شما را در مسیر موفقیت و قبولی آزمون آیین نامه قرار دهد.

توجه به سوالات پر تکرار در آزمون آیین نامه مقدماتی راهی برای صرفه جویی در وقت و کسب بیشترین بهره از نمونه سوالات است. سوالات پر تکرار بخش زیادی از آزمون آیین نامه را در بر می گیرند و سهم زیادی در قبولی یا مردود شدن شما در این شکل آزمونها را به خود اختصاص می دهند.

بسیاری از افراد پس از اینکه در تلاش های خود موفق نبودند، به دنبال راهی برای قبولی، اهمیت نمونه سوالات آیین نامه را مورد توجه قرار دادند تا با تسلط و مهارت کافی در آزمون های آینده به موفقیت برسند.

در این بخش تعدادی از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی قرار دارد و امکان دانلود نمونه سوالات آیین نامه برای شما فراهم است. این سوالات و دانستن بسیاری از آنها قبولی شما در آزمون آیین نامه را تضمین می کند.

آزمون آیین نامه مقدماتی شماره ۱

آزمون آیین نامه مقدماتی ۱ رانندگی

آزمون آنلاین ۲۰ دقیقه مهلت

 

سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی

سه گام بحرانی برای غلبه بر شکست در آزمون های رانندگی

اولین چیزی که باید در نظر داشت این است که فاکتورهای زیادی می توانند در عدم موفقیت در آزمون های آیین نامه رانندگی تاثیرگذار باشند. در مرحله ی اول اضطراب زیاد برای شرکت در آزمون ممکن است موجب شود شما عملکرد مناسبی نداشته باشید. به منظور کسب آمادگی بیشتر، به مطالعه و تلاش خود برای آزمون های بعدی ادامه دهید و مطمئن شوید تسلط لازم برای عبور از این مرحله را بدست آورده اید.

سه مساله را در ذهن داشته باشید.

  • آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی

در بسیاری از کشورها امتحان آیین نامه شامل ۲۰ الی ۳۰ سوال می شود. بدین معنی که اگر شما ۴ یا ۵ پاسخ اشتباه داشته باشید، در آزمون رد خواهید شد. بیش از ۳۵ درصد افرادی که موفق به دریافت گواهینامه می شوند، برای اولین بار در آزمون های آیین نامه رد شده اند. در هر آزمون سعی کنید پاسخ های اشتباه خود را کشف کنید. دانستن این مساله به شما در درک بهتر قوانین و مقررات رانندگی کمک خواهد کرد.

این مساله که بدانید اشتباهات گذشته ی شما در آزمون چه بوده، در مجموع می تواند ایده ی خوبی برای تکمیل اطلاعات ناقصتان باشد. دانستن اشتباهات شما علاوه بر اینکه در آزمون های بعدی به شما کمک می کند، موجب می شود تا چنانچه پیش از این مطالعاتتان در یک بخش خاصی متمرکز بوده را تکمیل کنید.

بنابراین اگر برای اولین بار قصد شرکت در آزمون دارید، بهترین روش، مطالعه است. کتاب راهنما را به خوبی بخوانید. پس از آن در آزمون های مختلف یا آنلاین آیین نامه شرکت کنید. شما می توانید قبل از شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی، به دفعات در آزمون های آنلاین، خود را محک بزنید.

از آنجایی که سوالات آیین نامه از یک پایگاه داده با مجموعه ای از سوالات تشکیل می‌شود، فرصت های موجود را برای بهبود عملکرد خود از دست ندهید.

به ازای دفعاتی که نمونه سوالات آیین نامه را تمرین می کنید، می توانید برای آزمون های بعدی آماده تر باشید. به خصوص اینکه در هر آزمون، می توانید اشتباهات خود را به خوبی تصحیح کنید.

  • آزمون رانندگی

اگر در آزمون رانندگی و برای اولین تلاش، موفق نبودید، دلسرد نشوید. دلسردی و عصبانیت می تواند نقش زیادی در شکست شما داشته باشد. آزمون آیین نامه دارای استرس و اضطراب کمتری است و می توانید آن را با سرعت پشت سر بگذارید.

آزمون رانندگی غالباً توسط فردی گرفته می شود که به عنوان افسر راهنمایی و رانندگی حضور دارد. به خاطر داشته باشید شما هرگز خارج از قوانین و مقررات رد نخواهید شد. چنانچه در آزمون رانندگی رد شدید، به عقب برگردید و دوباره سعی کنید انتظاراتی که در آزمون رانندگی با آن مواجه شده اید را مجدداً بررسی کنید.

آزمون های رانندگی در مناطق مختلف از سطوح دشواری متفاوتی برخوردار است. به عنوان مثال، در محل هایی لازم به اجرای پارک های مختلف نیست.

در تمرین رانندگی به دنبال کسی باشید که به شیوه ی رانندگی شما انتقاد سازنده داشته باشد. شخصی که همراه شماست را مجاب کنید تا مهارت هایی که رانندگیتان را بهبود می بخشد را به شما گوشزد کند.

مشاهده سوالات آیین نامه اصلی

  • در مجموع…

خودتان را در حالت امتحان تصور کنید و برای خود آزمون رانندگی قرار دهید. مهارت های رانندگی لازم در جاده را تجربه کنید و از خودتان امتحان رانندگی بگیرید. هر بار که از خود آزمون می گیرید، صادقانه در جهت تکمیل اشتباهات خود گام بردارید.

شکست را ابزاری برای یادگیری بدانید، به خصوص که در رانندگی می تواند به تجربه ی شما اضافه کند تا در آینده با دانش و شناخت بهتری به رانندگی بپردازید.

سوالات آیین نامه مقدماتی رایگان

چگونه کتاب قوانین و مقررات را مطالعه کنیم؟

بسیار شنیده اید که فقط از طریق مطالعه ی کتاب راهنمای قوانین و مقررات، دانش خودتان را برای آزمون آیین نامه افزایش دهید و خود را برای آزمون آماده کنید. اما نکات دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آنها در هنگام مرور کتاب، درک بهتری به شما خواهند داد.

در زمان مطالعه ی کتاب، بهترین استفاده را از وقت و تلاش خود ببرید. هنگام مرور صفحات، اطلاعات غیرضروری را حذف کنید و گزیده یا خلاصه ای از نکات پر تکرار و مهم تر که به طور معمول سخت تر از اطلاعات دیگر در ذهن می ماند، تهیه کنید. در این صورت با استفاده از این نکات و یادداشتها مجبور نخواهید بود تا کل کتاب را مجدداً مرور کنید.

تمام علائم راهنمایی و رانندگی را به خاطر بسپارید. این کار اندکی سخت به نظر می رسد. سعی کنید برای به خاطر سپردن این علائم، نشانه ی خاصی برای خود در نظر بگیرید. معمولاً ساده ترین بخش آزمون آیین نامه، علائم هستند. بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه ی آنها را به خوبی می شناسید و به سرعت می توانید آنها را تشخیص دهید، چرا که این عمل موجب می شود زمان بیشتری برای اختصاص به سوالات دیگر آزمون داشته باشید.

در صورت لزوم برای یادآوری بهتر آنها، از فرد دیگری بخواهید تا چگونگی بخاطر آوردن را از شما بپرسد. به هر حال هنگامی که رانندگی می کنید، باید همه ی آنها را به خوبی بشناسید.

قوانین و مقررات جاده را بدانید. قدرت تجسم در اینجا به شما کمک می کند. هر قانون جاده ای، قائده ی خاصی پشت خود دارد. خودتان را در موقعیت هایی تصور کنید که هر کدام از آنها دارای قوانین و مقررات جاده ای خاصی هستند و ضرورت دارد رانندگان دیگر آنها را به خوبی رعایت کنند. از این طریق می توانید تجسم بهتری نسبت به یادآوری اطلاعات خود داشته باشید.

در انتها با تاکید فراوان می توان اذعان داشت ارائه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با هدف افزایش دانش و کسب اطلاعات به طیف وسیعی از متقاضیان صورت می گیرد. متقاضیانی که در سنین مجاز از هر قشری تلاش می کنند این آزمون را به خوبی سپری کنند.

جهت خرید سوالات آیین نامه از آیکون زیر اقدام نمایید این مجموعه شامل سوالات آزمون مقدماتی و آزمون اصلی می باشد که سوالات هر کدام از آزمونها را تفکیک نموده ایم اگر با مطالعه این سوالات قبول نشدید تضمین میکنیم هزینه پرداختی را عودت می دهیم.

قیمت : ۱۹۰۰۰ تومان

برای خرید پکیج کامل روی آیکون زیر کلیک کنید

 

مطالب مرتبط :

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

این سوالات را در هیچ وب سایتی مشاهده نخواهید کرد

چند مورد از سوالات آیین نامه مقدماتی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات مقدماتی آیین نامه ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی ۹۸

جهت دانلود نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی راهنمایی و رانندگی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحاتنوع فایلقیمت
210PDF19,000 تومان

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جوابلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

282
دیدگاه بگذارید

205 Comment threads
77 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
185 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest
Notify of
پریسا

من بسته آیین نامه مقدماتی رو خریدم ولی لینک دانلود رو ندیدم و آدرس ایمیل هم ننوشته بودم که اونجا بفرستید لطفا بگین چیکار کنم

Sahel

سلام خسته نباشید میخواستم بدونم ما برای آزمون مقدماتی فقط این سؤالات رو بخونیم کافیه ؟ قبول میشم؟

بعد میخواستم بپرسم که فایل apk سؤالات رو دارین؟

مهدی

با سلام لطفا ازمون های مقدماتی اصلی وفنی لینک میدید پنج شنبه امتحان دارم با تشکر

پگاه

سلام من دیشب سوالات رو خریدم و پول از حسابم کم شد ولی اخرش نوشت تراکنش ناموفق. فردا امتحان دارم میشه سریع تر رسیدگی کنید

مصطفی

سلام خسته نباشید این سوالات واسه ویرایش سال۹۵ هم کافیه؟ چون بخش فنی کتاب اضافه شده

حمید

با سلام ممنون از سوال هایی که تحت اختیار دوستان قرار دادید من تا الان دو بار امتحان دادم و کتاب جدید شامل ۶ فصل است فصل اول شامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی فصل دوم رانندگی ایمن فصل سوم آشنایی با سیستم های فنی خودرو و سرویس و… Read more »

lost

باسلام من این سوالارو خریدم.
۱-میخواستم ببینم سوالات ازمون اصلی با سوالات مقدماتی جداس؟؟یعنی باید ازمون اصلی رو یه بار بخرم و مقدماتیم جدا؟؟؟
۲-من سوالات رو خوب خوندم ازمون مقدماتی رو قبول شدم ولی امروز ازمون اصلی رو رد شدم و اصلا سوالاتش شبیه سوالاهای شما نبود.

maryam

من دانلود کردم اما پی دی اف باز نمیشه ارور میده

بی تا

متشکر

ali falahi

سلام من فایل رو دانلود کردم اما اصلا باز نمیشه ک بتونم مطالعه کنم لطفا راهنمایی کنید

بی تا

سلام من می خوام فایل شما رو بخرم.به راهنمای خریدتون رفتم؛ طبق اون اول باید صفحه اطلاعات تکمیلی باز بشه و بعد درگاه اینترنتی،
ولی من یه راست وارد درگاه اینترنتی میشم.
راهنماییم کنید لطفا موقع خرید ایمیلم رو کجا بنویسم؟

yasaman

از قسمت اشنایی با سیستم فنی خودرو یا امداد و نجات سوال داره؟من از خودشون پریدم گفتن از این قسمت هام سوال میاد ممنون

هومن

سلام من دیروز ازمون دادم و قبول شدم….برگشتم که ازتون تشکر کنم…حالا امتحان اصلی و دارم اون یکی که واسه امتحان اصلی بود رو دانلود کردم…خیلی ها میگن اصلی سخته خیلی هام میگن یکیه…در ضمن بی غلت دیروز قبول شدم تو ۱۰ دقیقه…..

بهار

ممنونم از شما دوستان

علی

من امروز سوالات ایین نامه رو خریدم ومبلغ از حسانم برداشت شد و صفحهخرید با موفقیت انجام شد هم اومد ولی فایلی دریافت نکردم چیکار باید بکنم؟

مهدی

سلام من هزینه رو برداخت کردم اما فک میکردم سوالات به ایمیلم فرستاده میشن لطفا منو راهنمایی کنید

مهرو

من همين الان پرداخت كردم ولينك دانلود رو برام آورد،اما چون با موبايل هستم،ميخواستم خواهش كنم كه لينك دانلود رو برام به آدرس ايميل ام بفرستين!و يه سوال،ينى اصلا لازم نيست كتاب آيين نامه رو بخونم؟؟؟

نرگس

ممنون عالی بود

علی اکبر

جهت امتحان ایین نامه

حنانه

سلام و خسته نباشید به مدیر محترم
من سوالاتو خریدم و فردا امتحان دارم.می خواستم بدونم اگر فقط سوالات آیین نامه رو بخونم کافیه یا باید کتابم بخونم؟
ممنون

حامد حسینی

میگن سوالات ازمون ایین نامه سال ۹۵ به صورت کنکور میخواد بشه راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mary

سلام من سوالاتو خریداری کردم از سایتتون. خواستم بدونم برا امتحان اصلی آیین نامه , کدوم بخشهای این پکیج رو باید بخونم ؟؟؟؟

Ali

عالی هستش

فاطمه

سلام..خدا خیرتون بده با سوالات شما هم امتحان مقدماتی و هم اصلی رو با بار اول قبول شدم.ممنون

مریم

من ایین نامه مقدماتی با یک غلط قبول شدمممممم

هستی

کاش یکی به جای من میرفت ازمون اصلی امتحان میداد خیلی سخته

محسنی

درود
واقعا تشکر میکنم سوالات خیلی بهتر از خواندن کتاب هستش

معصومه

من خیلی خوشحالم بعد از چند بار شرکت تو آزمون امروز قبول شدم بعد امتحان شهری دادم سرهنگ قبول کرد با این که استرس داشتم پام رو کلاج میلرزید

مژگان

بسیار ممنون از اینکه این سوالات را جمع اوری کردید

ناهید

دریافت شد متشکرم

زهرا

سلام..ببخشید من اشتباه کردم جواب همه ی سوالات درسته.ممنون از اینکه این سوالات رو با قیمت مناسب در اختیارمون قرار دادین.

زهرا

سلام..جواب بعضی از سوالات اشتباه میباشد لطفا جواب ها رو چک کنید و صحیح آن ها را بنویسید.با تشکر

ناهید

میشه لطف کنید لینک دانلود را ایمیل کنید

نسترن

خیلی ممنونم دانلود کردم

فاطمه

سلام.سوالات رو دریافت کردم..با تشکر

فاطمه

سلام من نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رو خریدم اما هیچ سوالی نداشت به شما که زنگ زدم گفتید که پیام بدید تا لینک دانلود رو بگم به شما.لطفا لینک دانلود و راهنمایی دریافت سوالات رو هرچه زودتر به ایمیلم بفرستید چون فردا امتحان دارم.

fateme

سلام خسته نباشید من فرداامتحان دارم واین سوالاتومیخوام میشه راهنماییم کنید هر کاری میکنم بعد از زدن ایمیل وارد شدن به صحفه بعد ارور میده

محمدرضا

از چه بانک هایی باید پول را پرداخت کرد

مهدی

سلام. من کتاب قدیم رو نتونستم بخونم و فقط کتاب جدید + ۶۰۰ تست موجود در این بسته رو خوندم و مقدماتی رو خدارو شکر قبول شدم. خیلی ممنون از شما .

مرادی

سپاسگزارم از این همه بزرگ منشی دوستان باب مطلب مفید و قیمت پایین… (-:

fardin

واقعا مرسی سوالات خیلی خوب و پیچیده بوددرحدایین نامه اصلی راهنمایی رانندگی حتی بالاتربودمن یه تشکرویژه ویژه دارم

نقی

:* این بوس برای مدیر سایت عالی بود مرسی

reza

مرسی کلی عالی بوود خیلی خیلی ممنون

milad

خیلی عالیه مرسی واقعا قیمتشم عالیه مرسی از سایت خوبتون

حسین

سلام.ببخشید من هزینه رو پرداخت کردم ولی سرعت اینترنتم پایین اگه میشه واسم بفرستین…ممنون

احسان

خسته نباشید , من ایین نامه مقدماتی رو قبول شدم . ایا این نمونه سوالات برای ازمون اصلی هم کار ساز می باشد ؟

مهدیه

من از یه سایت خرید کردم لینک دانلودش خرابه دانلود نمیشه ۳۵۰۰ پول دادم نمیدونم چیکار کنم

مرجان

من ایین نامه مقدماتی قبول شدم ازمون اصلی هم انشالله با خوندن این سوالات قبول میشم

هاشم

بسیار عالی سوالات نسبت به قیمت عالیه

علیرضا

سلام برای خرید ؛ حساب بانکی من ؛ بانک مسکن است باید چکار کنم

عاشق امروزی

بسیار سایت خوبی دارید تبریک

کیمیا

سلام این سوالات بر طبق کتاب قدیمی هست یا کتاب جدید که ۶ فصل داره؟

فاطمه

من همه سوالاتی که در سایت قرار دادید هزینش پرداخت کردم انشاالله که با خواندن این سوالات تو ازمون اصلی قبول بشم

Fateme

Man pardakht kardam ama faili vasam nayumade, chikar bayad bokonam?!

سید محمد

بسیار عالی خواندن کتاب فرد را گمراه میکند خسته نباشید به مدیران سایت

abodonya

میشه نسخه رایگانشو هم بزارید؟؟؟

آیسان

ببخشید الان برای امتحان آیین نامه اصلی من کدوم بخش رو بخونم؟؟ این فایلا هر کدوم پر سواله

مهسا

بالاخره منم قبووووووووووووووووووووووول شدم

سید رضا حسینی

با تشکر از مدیران زحمت کش سایت سوالات واقعا کمک کرد به من در قبولی آزمون

سیمین

خیلی زحمت کشیدید دستتون درد نکنه

حامد

خدا خیرتون بده من چند بار رد شدم سوالاتی که شما در سایتتون قرار دادید نجاتم دادم بالاخره قبول شدم

ایوب دهقان

باسلام خدمت مدیر
من الان دوبار است که اینترنتی بول سوالات ایین نامه را برداخت کرده ام ولی موفق به دریافت لینک دانلود نشده ام . لطفا راهنمایی کنید

مریم قاسمی تودشکچویی

آزمون اصلی

razi

برای من باز نشد چکار کنم

رضا

باتشکر از سایت همیار دانشجو

ریحانه

بچه ها قبول شدم

پارسا

سلام
تشکر میکنم از سایت خوبتون

کامیار

ممنون آقای مدیر

سپنتام

سپاس گزارم

farngiz

mer30

عزت

farda emtehan daram mikham nemoone soalaro bekhoonam

منیره

ممنون دانلود کردم

آرمین

سلام
الان خاستم بخرمش ولی وارد درگاه خرید نشد میگه نامعتبر چرا؟؟؟؟؟

سولماز

بهترین سایت دانلود نمونه سوال در ایران همیار دانشجو

sepideh

salhay azmun sakhtar konin

نسیم

ممنون .
من همین سوالا و کتاب و هم خوندم و رد شدم در حالی که مطمئن بودم یه دونه غلط دارم

حسینی

مرسی از همیار دانشجو

پرنیا

مرسی

سمانه احمدی

مرسی از اینکه وقت گذاشتین و منو راهنمایی کردین

نسیم

کدوم pdf نمونه سوالات آزمون اصلی هست؟

معصومه

خیلی خیلی تشکر میکنم از مدیر سایت همیار دانشجو با اینکه مشکل در دانلود سوالات داشتم بنده را راهنمایی کردند من هفته قبل قبول شدم 😀

نسیم

اینا نمونه سوالای امتحان مقدماتین ؟؟ 🙁

فرشاد

سپاس همیار دانشجوووووووووووووووووووو

مریم

دستتون درد نکنه

مصطفی

سلام بچه ها من قبول بشم به همه شیرینی میدم دعا کنید قبول بشم

مهسا

تو ازمون خیلی به کارم اومد مرسییییییییییییی

سلما

بچه ها قبول شدم

شیرین

خیلی ممنون

احمد

خیلی خیلی ممنون از سایت خوبتون عالیییییییییییییی

سهیلا

تشکر میکنم از پشتیبانی انلاین سایت همیار دانشجو که چندین بار وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن بازم ممنون

سمانه

بچه ها من فردا امتحان دارم برام دعا کنید

جواد

باتشکر از سایت خوبتون

غزال

من روي لينك دانلود كه كليك ميكنم نمياد چيزي
چيكار بايد بكنم؟

سیمین

از مدیر همیار دانشجو تشکر میکنم بسیار عالی و مفید

نگاره

ممنون خیلی کامل و مرتب بود

محبوبه نیکسار

داشتن اطلاعات کافي

فردمنش

تشکر میکنم از سایت خوبتون

مینو

با تشکر از سایت خوبتون

رومینا

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

samira

سلام این نمونه سوالا ویرایش جدید کتابه یا برا کتاب قبلیاس؟

حسین شهبازی جعفری

سلام فایل مورد نظر به طور کامل دانلود نشده در صورت امکان می خواستم دوباره برام فرستاده شود
با تشکر

داود

مرسی خیلی خوب بود

معصومه طالبي

باسلام واحترام،من ايميلمو موقع خريد اشتباه واردكردم لطفا به اين آدرس بفرستيد.ممنون Talebi.masoume@gmail.com

رضایان

سپاس

حسین شاهبازی جعفری

سلام,من تمام مراحل پرداخت و دانلود را انجام دادم ولی موقع باز کردن فایل پیغام میده است استثنا در استخراج,لطفا فیل را بررسی کنید, و فایلی باز نمیشه,من باید چیکار کنم؟

فرزانه

veeeeeeeery Goooooooood

مصطفی

بسیار عالییییییییییییییییی

فیروز سارانی

سلام من هزینه خرید فایل رو پرداخت نمودم رسید خرید راهم درایمیلم دریافت نمودم اما فایل رو نتونستم دانلود کنم باید چیکارکنم?

کوروش

چجوری دان میشه راهنمایی کنید

maryam

Dl show