نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی ۹۷

محتویات

نمونه سوالات آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی ۹۷ با جواب 🚦 نمونه سوالات فنی از کتاب جدید با پاسخنامه ازمون ایین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی
سوالات آیین نامه اصلی

سوالات آیین نامه اصلی

از مزایای سوالات آیین نامه اصلی این است که با مطالعه و مرور آنها برای شرکت و قبولی در آزمون آیین نامه اصلی به جزوه یا کتاب دیگری نیاز نخواهید داشت.با مطالعه این مجموعه قبولی شما را در آزمون آیین نامه تضمین میکنیم.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

آزمونهای معتبری که در سال ۹۷ انجام شده منبعی دقیق و خوب برای این مجموعه است . جدای از این ، این آزمونها همراه با پاسخ است و همین در افزایش معلومات فرد استفاده کننده و افزایش بهره وری در مرور سوالات نقش مهمی دارد. با مطالعه و مرور منظم نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ، شما شانس بالایی را برای قبولی در آزمون نهایی آیین نامه رانندگی دارید.

دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

آزمون های آیین نامه اصلی

با توجه به تجریبات پیشین و مروری بر مواردی که باعث قبولی کاربران در آزمون شده است این نکته حائز اهمیت است که مطالعه نمونه سوالات آزمون پیشین، مطالعه جزوه های آموزشی ارائه شده، خلاصه کردن آنها و مطالعه این خلاصه مطالب که باعث مرور سریع و جامع آن مطالب خواهد شد از مهمترین عوامل در بالابردن ضریب تسلط کاربر و در نهایت کسب نمرات مورد نظر و قبولی در آزمون فوق خواهد بود.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

از این رو سعی ما بر این بوده که مجموعه کامل ، مفید و بدون از زیاده گویی در اختیار کاربران قرار بگیرد. این مجموعه که در اختیار شما قرار خواهد گرفت شامل ۳۳ آزمون و نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب است. هر آزمون از ۳۰ سوال تستی تشکیل شده و برای ارزیابی شما چند مورد از سوالات آن به صورت رایگان در دسترس کاربران گرامی می باشد. با توجه به منظم و ویژگی این مجموعه سوالات می توان در کمتر از دو ساعت مروری جامع و مفید بر آنها داشت و به میزان زیادی شانس قبولی خود را در این آزمون مهم افزایش دهید.با مطالعه آزمون آیین نامه رانندگی (قبولی ۱۰۰٪) وب سایت ما به راحتی گواهینامه بگیرید.

با توجه به اینکه بیشتر جرائم راهنمایی رانندگی و متعاقب آنها ضررهای مالی، زمانی که رانندگان متحمل می شود ناشی از اطلاع ضعیف از قوانین و در نتیجه کاربرد ناکافی آنها در استفاده روزانه است همین امر ضرورت بالا بردن میزان آگاهی در افراد شرکت کننده در این آزمون را دو چندان کرده است.

آزمون آیین نامه رانندگی (قبولی ۱۰۰٪)

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

با خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون و امتحان آیین نامه اصلی ندارید.(چند آزمون را به صورت رایگان قرار دادیم برای مشاهده آزمونهای دیگر باید خرید کنید)این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۷ برگزار شده لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.

با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل سی و سه آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است.چند مورد از نمونه سوالات آیین نامه اصلی را به صورت رایگان برای کاربران عزیز قرار داده شده این سوالات به صورت تستی می باشد تمامی سوالات آیین نامه را می توانید در کمتر از دو ساعت مرور کنید.

همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است .

همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است .

این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات آیین نامه اصلی موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست.(بعضی از کاربران عزیز تماس میگیرند که چرا سوالات را رایگان نگذاشتید دوستان توجه کنید برای جمع آوری این سوالات هزینه بسیار زیادی پرداخت کردیم و با قیمت ناچیز برای دانلود آماده نمودیم)

دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

دوستان فریب وب سایت های دیگر را نخورید سوالات سالهای گذشته را با عنوان سوالات جدید به فروش میرسانند

خرید سوالات آیین نامه اصلی

ازمون ایین نامه اصلی ۱۳۹۷

آزمون آیین نامه  اصلی آنلاین

آزمون آیین نامه رانندگی پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی ، تحت نظر افسر راهنمایی و رانندگی انجام می شود که شامل سوال هایی در زمینه های فنی، قوانین و تابلوهای راهنمایی و رانندگی می باشد. برای قبولی در این آزمون راهنمایی رانندگی می بایست حداقل به ۲۶ سوال از ۳۰ سوال پاسخ درست داده شود. در صورت عدم کسب نمره لازم متقاضی باید دوباره در آزمون راهنمایی و رانندگی شرکت کند.

ازمون ایین نامه اصلی

برای شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه اصلی سال ۹۷ بر روی آزمون مورد نظر خود کلیک کنید.

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۱

آزمون شماره ی ۱ شبیه سازی شده آیین نامه اصلی در قالب ۳۰ سوال و ۲۰ دقیقه زمان پاسخگویی به حداکثر آنها در این بخش در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این قسمت دقت داشته باشید که در زمان تعیین شده نسبت به ارائه ی پاسخ های خود اقدام کنید. پس از اتمام آزمون می توانید از بخش نمایش سوالات نسبت به دریافت نتیجه و کارنامه ی آزمون اقدام نمایید.

آزمون آیین نامه اصلی 1 رانندگی

مدت این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۲

کاربران و متقاضیان عزیز آزمون شماره ۲ آیین نامه از نمونه سوالات آیین نامه اصلی در این بخش با ۳۰ سوال در اختیارتان قرار دارد. ضروری است تا به این سوالات در مدت ۲۰ دقیقه پاسخ دهید تا به عنوان محکی واقعی نقاط ضعف شما را پوشش دهد.

نمونه سوالات آیین نامه یکی از بهترین شیوه ها برای مطالعه و کسب تجربه برای شرکت در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی است. در این بخش می توانید از قسمت نمایش سوالات نتایج و عملکرد خودتان را بررسی کنید.

آزمون آیین نامه اصلی 2 رانندگی

مدت این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۳

آزمون شماره ۳ آیین نامه دارای ۳۰ نمونه سوال از مجموعه ی شبیه سازی شده از آزمون های اصلی و مقدماتی است که کاربر موظف است ظرف مدت ۲۰ دقیقه به آنها پاسخ صحیح دهد. بلافاصله پس از اتمام آزمون نیز در بخش نمایش سوالات می توان به نتیجه ی آزمون دسترسی داشت.

در بخش نظرات منتظر ارائه ی پیشنهادات و انتقادات کاربران گرامی خواهیم بود.

آزمون آیین نامه اصلی 3 رانندگی

مدت این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۴

در این بخش یک مجموعه ی ۳۰ سوالی در قالب نمونه سوالات آزمون آیین نامه شماره ۴ قرار گرفته که کاربران عزیز می بایستی در مدت ۲۰ دقیقه به آنها پاسخ دهند. در انتهای آزمون نیز در بخش نمایش سوالات به کارنامه ی خود دسترسی خواهید داشت که می توانید به راحتی و در سریعترین زمان ممکن نقاط ضعف خود را پوشش دهید.

آزمون آیین نامه اصلی 4 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه میباشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۵

متقاضیان عزیز دریافت گواهینامه رانندگی در بخش زیر به نمونه سوالات آزمون آیین نامه شماره ۵ دسترسی دارید. بررسی و شرکت در این آزمون یک محک واقعی برای حضور موفقیت آمیز در آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه به حساب می آید.

آزمون آیین نامه اصلی 5 رانندگی

مدت این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۶

آزمون آزمایشی شماره ۶ آیین نامه به منظور شرکت متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی در یک آزمون کاملاً شبیه سازی شده در این بخش قرار گرفته است. این آزمون در قالب ۳۰ سوال و ۲۰ دقیقه زمان ارائه می شود که پس از اتمام از بخش نمایش سوالات می توان نتیجه ی عملکرد را به سرعت مشاهده کرد.

شرکت در آزمون های آزمایشی متعدد و مشاهده نمونه سوالات متنوع می تواند علاوه بر کسب تجربه برای شرکت در آزمون اصلی آیین نامه، مهارت های رانندگی داوطلبان را نیز افزایش دهد.

آزمون آیین نامه اصلی 6 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۷

مجموعه ی زیر نمونه سوالات آزمون شماره ۷ آیین نامه راهنمایی و رانندگی است که به منظور محک واقعی و کسب تجربه ای ایده آل در اختیار کاربران قرار می گیرد.

این مجموعه دارای ۳۰ سوال است که می بایستی در مدت ۲۰ دقیقه توسط کاربر پاسخ داده شوند.

آزمون آیین نامه اصلی 7 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۸

آزمون آزمایشی شماره ۸ آیین نامه به منظور شرکت متقاضیان دریافت گواهینامه رانندگی در یک آزمون کاملاً شبیه سازی شده در این بخش قرار گرفته است. این آزمون در قالب ۳۰ سوال و ۲۰ دقیقه زمان ارائه می شود.

آزمون آیین نامه اصلی 8 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۹

متقاضیان عزیز دریافت گواهینامه رانندگی در بخش زیر به نمونه سوالات آزمون آیین نامه شماره ۹ دسترسی دارید. بررسی و شرکت در این آزمون یک محک واقعی برای حضور موفقیت آمیز در آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه به حساب می آید.

آزمون آیین نامه اصلی 9 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد موفق باشید

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۱۰

آزمون شماره ۱۰ از مجموعه نمونه سوالات شبیه سازی شده آیین نامه در بخش زیر ارائه شده است. در زمان مشخص شده به ۳۰ سوال پیش رو پاسخ دهید و پس از اتمام آن از بخش نظرات پذیرای انتقادات و پیشنهادات خواهیم بود.

آزمون آیین نامه اصلی 10 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد موفق باشید

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 11 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 12 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۳ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۴ رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۵ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۶ رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۷ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۸ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۹ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۲۰ رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 21 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 22 رانندگی

 

 

 

 

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۲۳

نمونه سوالات آزمون آیین نامه شماره ی ۲۳ در راستای کمک به تسلط کافی روی آزمون آیین نامه اصلی رانندگی در قالب ۳۰ سوال خدمت داوطلبین عزیز ارائه می گردد. مهلت پاسخگویی به این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد. بنابراین در زمان ارائه شده نسبت به پاسخ دادن به تمام سوالات اقدام کنید.

در ادامه و پس از اتمام سوالات می توانید از بخش نمایش سوالات، پاسخ های صحیح یا غلط را بررسی کنید تا خیلی سریع اقدام لازم برای پوشش دادن به نقاط ضعف خود را انجام دهید.

آزمون آیین نامه اصلی 23 رانندگی

مدت زمان آزمون ۲۰ دقیقه می باشد.

آزمون آیین نامه اصلی شماره ۲۴

داوطلبین عزیز آزمون آیین نامه

آزمون شماره ی ۲۴ در قالب ۳۰ سوال برای شما عزیزان و متقاضیان دریافت گواهینامه ارائه می شود. پس از پایان آزمون می توانید با انتخاب گزینه ی پایان آزمون، پاسخ های صحیح و غلط را روی صفحه مشاهده کنید.

از قسمت نظرات می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

آزمون آیین نامه اصلی 24 رانندگی

مدت زمان این آزمون ۲۰ دقیقه می باشد.