سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۳۹۷

نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی ۹۷

محتویات

سوالات آیین نامه اصلی
سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه

نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی ۹۷ با جواب + نمونه سوالات فنی از کتاب جدید با پاسخنامه ازمون ایین نامه اصلی رایگان

سوالات آیین نامه اصلی

از مزایای سوالات آیین نامه اصلی این است که با مطالعه و مرور آنها برای شرکت و قبولی در آزمون آیین نامه اصلی به جزوه یا کتاب دیگری نیاز نخواهید داشت ( البته لازم به ذکر است که علی رغم اینکه ما این آزمون را برای شما به صورت رایگان قرار داده ایم ولی برای دریافت و استفاده از دیگر آزمونها لازم است که آنها را خریداری کنید).

آزمونهای معتبری که در سال ۹۷ انجام شده منبعی دقیق و خوب برای این مجموعه است . جدای از این این آزمون ها همراه با پاسخ است و همین در افزایش معلومات فرد استفاده کننده و افزایش بهره وری در مرور سوالات نقش مهمی دارد. با مطالعه و مرور منظم نمونه سوالات آیین نامه رانندگی ، شما شانس بالایی را برای قبولی در آزمون نهایی آیین نامه رانندگی دارید.

با توجه به تجریبات پیشین و مروری بر مواردی که باعث قبولی کاربران در آزمون شده است این نکته حائز اهمیت است که مطالعه نمونه سوالات آزمون پیشین، مطالعه جزوه های آموزشی ارائه شده، خلاصه کردن آنها و مطالعه این خلاصه مطالب که باعث مرور سریع و جامع آن مطالب خواهد شد از مهمترین عوامل در بالابردن ضریب تسلط کاربر و در نهایت کسب نمرات مورد نظر و قبولی در آزمون فوق خواهد بود.

آزمون آیین نامه رانندگی(قبولی ۱۰۰٪)

از این رو سعی ما بر این بوده که مجموعه کامل ، مفید و بدون از زیاده گویی در اختیار کاربران قرار بگیرد. این مجموعه که در اختیار شما قرار خواهد گرفت شامل بیست و شش آزمون و نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی با جواب است. هر آزمون از ۳۰ سوال تستی تشکیل شده و برای ارزیابی شما چند مورد از سوالات آن به صورت رایگان در دسترس کاربران گرامی می باشد. با توجه به منظم و ویژگی این مجموعه سوالات می توان در کمتر از دو ساعت مروری جامع و مفید بر آنها داشت و به میزان زیادی شانس قبولی خود را در این آزمون مهم افزایش دهید.با مطالعه آزمون آیین نامه رانندگی (قبولی ۱۰۰٪) وب سایت ما به راحتی گواهینامه بگیرید.

با توجه به اینکه بیشتر جرائم راهنمایی رانندگی و متعاقب آنها ضررهای مالی، زمانی که رانندگان متحمل می شود ناشی از اطلاع ضعیف از قوانین و در نتیجه کاربرد ناکافی آنها در استفاده روزانه است همین امر ضرورت بالا بردن میزان آگاهی در افراد شرکت کننده در این آزمون را دو چندان کرده است.
از آنجا که این سوالات به صورت تایپی است، مانند دیگر نمونه های مشابه اسکن شده و فاقد کیفیت نیست.

آزمون آیین نامه رانندگی (قبولی ۱۰۰٪)

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

با خواندن نمونه سوالات آیین نامه اصلی نیاز به هیچ کتاب و جزوه ای برای شرکت در آزمون و امتحان آیین نامه اصلی ندارید.(چند آزمون را به صورت رایگان قرار دادیم برای مشاهده آزمونهای دیگر باید خرید کنید)این مجموعه از منابع بسیار معتبر جمع آوری شده که در آزمون های سال ۹۷ برگزار شده لازم به ذکر است پاسخنامه تمامی سوالات صحیح می باشد.

با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.

بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل بیست و شش آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است.چند مورد از سوالات آیین نامه اصلی را به صورت رایگان برای کاربران عزیز قرار داده شده این سوالات به صورت تستی می باشد تمامی سوالات آیین نامه را می توانید در کمتر از دو ساعت مرور کنید.

همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است .

همانطور که مستحضر هستید بیشتر جرایم راهنمایی و رانندگی به علت اطلاع نداشتن از قوانین است بنابراین امروزه آزمون راهنمایی و رانندگی اهمیت بسیار زیادی یافته است .

این سوالات به صورت یک یکی تایپ شده و تابلوها جمع آوری شده بنابراین مانند دیگر نمونه سوالات آیین نامه اصلی موجود در اینترنت اسکن شده و بدون کیفیت نیست.(بعضی از کاربران عزیز تماس میگیرند که چرا سوالات را رایگان نگذاشتید دوستان توجه کنید برای جمع آوری این سوالات هزینه بسیار زیادی پرداخت کردیم و با قیمت ناچیز برای دانلود آماده نمودیم)

دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

دوستان فریب وب سایت های دیگر را نخورید سوالات سالهای گذشته را با عنوان سوالات جدید به فروش میرسانند

خرید سوالات آیین نامه اصلی

ازمون ایین نامه اصلی ۱۳۹۷

آزمون آیین نامه  اصلی آنلاین

آزمون آیین نامه رانندگی پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی ، تحت نظر افسر راهنمایی و رانندگی انجام می شود که شامل سوال هایی در زمینه های فنی، قوانین و تابلوهای راهنمایی و رانندگی می باشد. برای قبولی در این آزمون راهنمایی رانندگی می بایست حداقل به ۲۶ سوال از ۳۰ سوال پاسخ درست داده شود. در صورت عدم کسب نمره لازم متقاضی باید دوباره در آزمون راهنمایی و رانندگی شرکت کند.

ازمون ایین نامه اصلی

به منظور آمادگی هر چه بیشتر متقاضیان گواهینامه رانندگی و افزایش احتمال موفقیت در آزمون آیین نامه رانندگی، مجموعه ای از آزمون آیین نامه را گرد آورده ایم تا پیش از آزمون آیین نامه اصلی خود را محک زده و بدون اضطراب از پس آزمون راهنمایی و رانندگی برآیند.

شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه موجب می گردد با سوالات آزمون راهنمایی رانندگی آشنا شوید، اعتماد به نفس خود را افزایش داده و درصد قبولی خود در آزمون آیین نامه اصلی را بالا ببرید. از آنجا که برخی سوال ها در آزمون آیین نامه رانندگی تکرار می شوند، پاسخ دادن به آنها پیش از آزمون آیین نامه اصلی بسیار مفید خواهد بود.

سوالات جمع آوری شده در آزمون آنلاین آیین نامه طبق آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد و به متقاضی امکان می دهد به صورت رایگان و با دید جامع خود را در آزمون راهنمایی و رانندگی محک بزند و ضمن آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات با آمادگی کامل در آزمون آیین نامه شرکت کند. در صورت گذراندن آزمون آنلاین آیین نامه در کمال آرامش و حوصله می توانید از موفقیت خود در آزمون اصلی مطمئن باشید و وقت ارزشمند خود را بیهوده هدر ننمایید.

امروزه که بسیاری شرکتها و وبسایتها اقدام به عرضه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی نموده اند، پیدا کردن یک پلتفرم کارا و مورد اعتماد کار چندان ساده ای نیست. تیم مجرب ما با ایجاد فضایی مناسب شما را برای موفقیت در آزمون راهنمایی رانندگی کمک خواهند کرد.

برای شرکت در آزمون آنلاین آیین نامه اصلی سال ۹۷ بر روی آزمون مورد نظر خود کلیک کنید.

آزمون آیین نامه اصلی 1 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 2 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 3 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 4 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 5 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 6 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 7 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 8 رانندگی

 

آزمون آیین نامه اصلی 9 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 10 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی 11 رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی 12 رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۳ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۴ رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۵ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۶ رانندگی

 

 

آزمون آیین نامه اصلی ۱۷ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۸ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۱۹ رانندگی

آزمون آیین نامه اصلی ۲۰ رانندگی

 

 

 

 

تصاویر نمونه سوالات آیین نامه اصلی :

سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه

نمونه سوالات ایین نامه

نمونه سوالات آیین نامه اصلی

 

سوالات آیین نامه اصلی با جواب

سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

ازمون ایین نامه اصلی

سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه رانندگی

آیین نامه راهنمایی و رانندگی

سوالات آیین نامه اصلی

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی پایه سوم

سوالات ایین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

مطالعه نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، یکی از راه های کسب آمادگی مناسب برای این مساله است که آنچه انتظار آزمون است را به خوبی برآورده کنید. اطلاعات کسب شده توسط نمونه سوالات و کسب تجربیات مختلف از سوالات موجود و پر تکرار می تواند به خوبی شما را در مسیر موفقیت و قبولی آزمون آیین نامه قرار دهد.

توجه به سوالات پر تکرار در آزمون آیین نامه مقدماتی راهی برای صرفه جویی در وقت و کسب بیشترین بهره از نمونه سوالات است. سوالات پر تکرار بخش زیادی از آزمون آیین نامه را در بر می گیرند و سهم زیادی در قبولی یا مردود شدن شما در این شکل آزمونها را به خود اختصاص می دهند.

بسیاری از افراد پس از اینکه در تلاش های خود موفق نبودند، به دنبال راهی برای قبولی، اهمیت نمونه سوالات آیین نامه را مورد توجه قرار دادند تا با تسلط و مهارت کافی در آزمون های آینده به موفقیت برسند.

در این بخش تعدادی از مهمترین نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب قرار دارد و امکان دانلود نمونه سوالات آیین نامه برای شما فراهم است. این سوالات و دانستن بسیاری از آنها قبولی شما در آزمون آیین نامه را تضمین می کند.

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی با جواب

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی پایه سوم با جواب

داشتن نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه سوم با جواب به شما کمک می کند تا حتی بدون داشتن جزو و یا کتاب راهنمایی و رانندگی بتوانید به صورت تضمینی و به سادگی هر چه تمام‌تر در این آزمون قبول شوید، چراکه نمونه سوالات تعریف شده در انتهای این پست کاملاً جامع و معتبر می باشند.

از جمله مزیت‌های اصلی و مهم این دسته از نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه ۳ این است که با مطالعه و مرور آن‌ها دیگر نیازی به کتاب و جزوه نخواهید داشت، چراکه این نمونه سوالات مطابق با آخرین تغییرات کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی طراحی شده و تهیه شده اند و جدای از این، این نمونه سوالات نقش مهمی در افزایش بهره وری در مرور سوالات و همچنین افزایش اطلاعات و معلومات فرد دارد.

با توجه به تجریبات گذشته سایت ما و همچنین مروری بر نکات و عللی که باعث قبولی کاربران در آزمون شده است، باید به این نکته مهم توجه داشت که مطالعه نمونه سوالات آزمون پیشین، مطالعه جزوه های آموزشی ارائه شده، خلاصه کردن آنها و همچنین مطالعه این خلاصه مطالب جزو عوامل افزایش ضریب تسلط کاربر بر روی سوالات و نکات پر اهمیت می باشد و کسب نمره مورد نظر و قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی را درپی خواهد داشت.

ضرورتهای تسلط بر نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی

تلاش مجموعه بر این است که مطالب و نمونه سوالات ارائه شده به صورت کاربردی، خلاصه، مفید و جامع باشند و بدون اضافات بدون استفاده باشند و با توجه به نظم و ویژگی‌های ذکر شده از این نمونه سوالات، کاربران می توانند با کمتر از دو ساعت مرور سوالات بر روی آن‌ها تسلط کافی را پیدا کنند و به سادگی نمره قبولی در آزمون را به دست بیاورند و زمان ارزشمند خود را بیهوده هدر ندهید.

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی رانندگی پایه سوم

توضیحات سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی به طور کامل

چگونه در آیین نامه رانندگی قبول شویم؟

مشاهده ی انواع نمونه سوالات آیین نامه اصلی و فنی، کمک بسیار زیادی به شما به منظور قبولی در امتحان آیین نامه رانندگی خواهد کرد. برای موفقیت در هر آزمونی مشابه آیین نامه، دیدن نمونه سوالات آن با پاسخنامه می تواند نقش زیادی در طی کردن مسیر قبولی شما داشته باشد.

اهمیت ارائه ی نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی به همراه پاسخ آنها، برای افرادی که قصد دریافت گواهینامه رانندگی با کمترین دردسر را دارند، به وضوح مشخص است.

نمونه سوالات آیین نامه فنی

بررسی انواع نمونه سوالات با پاسخنامه ی آنها، با هدف ایجاد مهارت های راهنمایی و رانندگی برای شما انجام می گیرد. کسب تجربه در این زمینه موجب خواهد شد تا در مقابله با انواع خطرات پیش بینی نشده در جاده ها و معابر مختلف، با اعتماد به نفس بیشتری به رانندگی و اقدام متقابل بپردازید و تبدیل به راننده ای ایمن و مطمئن شوید.

دانلود سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی

برای خرید سوالات آیین نامه اصلی از فرم زیر اقدام نمایید

خرید سوالات آیین نامه اصلی

در برخی کشورها گذراندن دوره های متعدد راهنمایی و رانندگی و کسب حدنصاب های مجاز، موجب اعمال تخفیف هایی در نرخ بیمه ی سالیانه ی خودروی آنها خواهد شد. در کشور ما با توجه به اینکه قشرهای مختلف در سنین مجاز، متقاضی این آزمونها هستند، می بایست به دنبال ایجاد راه هایی برای تسهیل این امر و افزایش دانش آنها گام برداشت.(Driving test)

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

یکی از گزینه های مناسب به منظور کسب حداکثر آمادگی لازم، این است که بدانید امتحان گیرنده ها از شما چه انتظاری دارند و چه چیزی از شما می خواهند. نمونه سوالات آیین نامه با پاسخ می تواند شما را در این مسیر قرار دهد. اطلاعات کسب شده توسط نمونه سوالات جدیدی که در بازه های زمانی مختلف ارائه می شود، می تواند تمام آن چیزهایی که از شما برای طی کردن آیین نامه انتظار دارند، برآورده نماید.

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی (ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم)

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی (ویژه متقاضیان گواهینامه پایه سوم) بخش فنی به شما کمک می کند تا قبل از برخورد با سوالات، با احتمال بیشتری آنها را پیش بینی کنید. آزمون آیین نامه اصلی رانندگی نسبت به آزمون مقدماتی، دارای سوالات فنی تری است. تعداد و نحوه ی مطرح شدن این سوالات قابل پیش بینی نیست، اما می توانید با بررسی سوالات فنی آیین نامه به همراه پاسخ، اطلاعات خود را در مورد قسمت های فنی خودرو افزایش دهید.

سوالات فنی می توانند یک دنیا اطلاعات از شما بیرون بکشند. به عبارتی برای پاسخ دادن به سوالات فنی، نیاز دارید تا اطلاعات و دانش کافی در مقوله های مختلفی داشته باشید. سوالات فنی شاید ساده به نظر برسند، ولی نکته اینجاست که آنها عملاً طوری طراحی شده اند تا اطلاعات شما راجع به مسائل مرتبط را به خوبی آشکار نمایند.

در این زمینه تمام تلاش خود را خواهید کرد تا دانش خود را در کنار هم قرار دهید. نمونه سوالات فنی آیین نامه به منظور آشکارسازی جنبه هایی که می تواند گویای عیب یا نقصی در عدم اطلاع کافی از مقوله ای باشد را به خوبی نشان می دهد.

از لینک زیر چند صفحه از سوالات فنی را می توانید رایگان دریافت کنید.

دانلود رایگان سوالات فنی آیین نامه

سوالات فنی آیین نامه اصلی

چگونه امتحان آیین نامه را با موفقیت سپری کنید؟

گذراندن امتحان آیین نامه مانند گذراندن سایر آزمون هاست. مطالعه، تمرکز در طول آزمون و سایر فاکتورهایی که می تواند در عبور از این مرحله به شما کمک کند، نقش بسزایی خواهند داشت.

با این وجود، اولویت بندی در مورد فاکتورهای کلیدی به منظور موفقیت در امتحان آیین نامه راهنمایی و رانندگی می تواند موجب ذخیره شدن زمان و هزینه گردد.

 • یک نسخه از کتاب مقررات راهنمایی و رانندگی تهیه و مطالعه کنید.

در قسمت های مختلف کتاب، چنانچه نکته ی جالب توجهی پیدا کردید، از آن یادداشت بردارید. به یاد داشته باشید خواندن کتاب به تنهایی برای شما کافی نخواهد بود. ابتدا کتاب را به خوبی مطالعه کنید، پس از آن، در چند آزمون تمرینی خود را محک بزنید.

 • آزمون های آنلاین موجود در صفحات مجازی را به خوبی دنبال کنید.

با پیشرفت تکنولوژی، برنامه هایی تحت پلتفرم های مختلف در دسترس است که به راحتی می توان در کنسول های مختلف از آن بهره برد. در صورت امکان نمونه سوالات بیشتری ببینید.

حتی در صورت وجود تکرار در آنها، ایده ی دیدن نمونه سوالات آیین نامه با پاسخ، می تواند تاثیر بسزایی در کسب موفقیت شما داشته باشد. چرا که آزمون های آیین نامه دارای حالت های زیادی است و هیچ راهی برای دانستن اینکه با چه سوالی مواجه می شوید، وجود ندارد. بنابراین تمام نمونه سوالات را ببینید. در این بخش نمونه سوالات مختلفی در اختیار شما قرار می گیرد.پیشنهاد ما وب سایت تست درایو می باشد که بروزترین در این زمین می باشد.

 • برای خودتان فلش کارت بسازید.

بهترین راه برای حفظ اطلاعات، نوشتن است. هنگامی که در حال زیر و رو کردن نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی هستید و به سوالات و پاسخ های خاصی برخورد کردید، آنها را بنویسید. پس از آن، مرتباً آنها را تکرار کنید تا روی سوالاتی که از دست داده اید، تجربه ی بیشتری کسب کنید.

 • شرکت در کلاس های آموزشی متفاوت

شرکت در چنین کلاس هایی اجباری نیستند. این مجموعه تمام اطلاعات لازم در کتاب راهنمایی و رانندگی را با روش تعاملی بیشتری پوشش می دهند.

 • هنگام سوار شدن در اتومبیل، به تمام موارد دقت کنید.

توجه به آنچه سایر رانندگان در جاده ها انجام می دهند، همواره می تواند به تجربیات شما اضافه کند. چنانچه اتفاقی افتاده که متوجه تغییر آن نشدید، از راننده در مورد قوانین حاکم بر آن بپرسید.

سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه رانندگی

نمونه سوالات آیین نامه رانندگی

افرادی که قصد گذراندن آزمون آیین نامه رانندگی دارند، می بایستی با توانایی و تسلط زیادی به استقبال سوالات بروند تا با رانندگی بدون خطر و توجه به افراد دیگری که در جاده ها حضور دارند، بهترین عکس العمل ها را نشان دهند.

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب

گزارش ها حاکی از آن است که حداقل ۳۵ درصد متقاضیان در اولین امتحان آیین نامه رانندگی، موفق به گذراندن دوره نمی شوند. این آمار تا ۴۳ درصد نیز افزایش می یابد. البته این شانس همواره برای افراد وجود دارد، اما رد شدن می تواند ناامید کننده باشد و زمان زیادی از شما بگیرد.

خودآزمایی یکی از بهترین روش هایی است که می تواند هنگامی که آزمونی پیش رو دارید، آمادگی تان را محک بزند. اینکه برای به خاطر آوردن مساله ای، به شدت فکر می کنید، موضوع نگران کننده ای نیست. چرا؟ چون چیزهایی که به سختی به ذهن می آیند، در شرایط واقعی راحت تر می توان از آنها بهره برد.

بررسی نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی مختلف و جدید، میزان تفاوت شما و سایر افراد را به خوبی نشان می دهد. در مراحل مختلف فاصله ی بین موفقیت و عدم موفقیت، داشتن یا نداشتن تجربه های هر چند اندکی است که می توانید با مشاهده ی این سوالات و پاسخ آنها بدست آورید.

آمارها نشان می دهد که در ۲ سال اول پس از گذراندن آزمون رانندگی، احتمال بیشتری برای وقوع حادثه نسبت به هر زمان دیگری برای شما وجود دارد. بنابراین همواره به اطلاعات و دانش رانندگی خود اضافه کنید تا محافظ امنیت و سلامت خود و سایر افراد باشید.

نمونه سوالات آیین نامه با جواب

آیین نامه راهنمایی و رانندگی

نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند. اطلاعات به صورت طبقه بندی شده و منسجم در متن یک سوال به شما ارائه می شود تا موجب جای گیری بهتر آن در ذهن شما شود.

دانشمندان عقیده دارند ذهن افراد در زمان هایی مشابه امتحان و هنگامی که درگیر تفکر برای پاسخ به سوالی هستند، فعالتر از سایر زمان هاست و از قدرت جذب و گیرایی بیشتری برای دریافت اطلاعات برخوردار است.

بنابراین با استفاده از نمونه سوالات و قرار گرفتن ذهنتان در محیطی که با سوالات متنوع روبرو شود، می توانید قدرت اطلاعاتی بیشتری داشته باشید تا در مراحل و شرایط مختلف به بهترین شکل از آنها بهره ببرید.

دانلود رایگان نمونه سوالات ایین نامه راهنمایی رانندگی pdf

دوستان در ادامه چند صفحه از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی رو با فرمت pdf قرار میدهیم تا کیفیت فایل دانلودی رو ملاحظه کنید بسته طلایی که در آخر همین صفحه قرار داده شده و میتونید با قیمت ۵۹۰۰ خریداری کنید قبولی شما رو تو آزمون آیین نامه تضمین میکنه یعنی اگر بعد از خرید این بسته و مطالعه کامل سوالات در آزمون قبول نشدید از قسمت تماس با ما پیام دهید تا مبلغ را عودت دهیم.

لینک دانلود : 

دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی

دانلود رایگان سوالات آیین نامه رانندگی

مطالب مرتبط :

سوالات فنی ایین نامه اصلی

نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی

دانلود خلاصه کتاب آیین نامه رانندگی

آموزش رانندگی ماشین

چند مورد از سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی اصلی با جواب

سخت ترین سوالات آیین نامه رانندگی

✅در راه های مسطح که دو طرف راه منتهی به کوه و پرتگاه می باشد حق تقدم عبور با وسیله نقلیه ای است که …. ؟

۱-در طرف کوه قرار دارد ۲-سرعت بالاتری دارد ۳-در طرف پرتگاه قرار دارد ۴-سرعت کمتری دارد


✅در محل توقف (پارک) کنار خیابان حق تقدم با وسیله ای است که …. ؟

۱-وابسته به سازمان های دولتی است ۲- مستقیم و در مسیر مجاز حرکت می نماید ۳-ضمت حرکت به عقب مشغول توقف یا پارک کردن است ۴-ابعاد بزرگتری دارد


✅استفاده از چراغ های رنگارنگ و چشمک زن در وسایل نقلیه …. ؟

۱-ممنوع است مگر با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح ۲-مجاز است ۳-محدودیتی ندارد ۴-در معابر شهری ممنوع نیست


✅کدامیک از پاسخ های زیر در خصوص نقص در سیستم جلوبندی و یا شکستگی آن صحیح است؟

۱-تایرهای عقب خودرو ساییده می شود ۲- مصرف سوخت افزایش می یابد ۳-هدایت و کنترل خودرو از دست راننده خارج می گردد ۴-رادیاتور خودرو جوش می آورد


✅یکی از علتهای نقض قوانین و مقررات و بی احترامی به سایر رانندگان و انجام اقدامات حادثه ساز توسط راننده کدام مورد می باشد؟

۱-داشتن خودروی ایمنی ۲-وقت شناس نبودن و عدم برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به مقصد۳-از مهارت و تجربه کافی در رانندگی برخوردار است ۴-راننده در زمان خلوتی معابر می تواند قوانین و مقررات را نقض و اقدامات حادثه ساز انجام دهد.


✅کدام قطعه از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری می کند؟

۱-انژکتور۲-صافی بنزین ۳-صافی هوا ۴-پروانه


✅رانندگی هر فرد نشان دهنده چه چیزی می باشد؟

۱-میزان سواد ۲-شخصیت و درک اجتماعی ۳-میزان ثروت ۴-معروف بودن


✅جمله دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است چه مفهومی را می رساند؟

۱-پرهیز از عجله و شتاب در رانندگی ۲-رعایت کردن قوانین مربوط به پارک ۳-عدم توجه به قوانین و مقررات ۴-با سرعت بالا حرکت کردن


✅در کدامیک از سطوح زیر مسافت توقف افزایش می یابد؟

۱-آسفالت با شرایط مطلوب ولی خشک ۲-در جاده های سنگلاخ ۳-آسفالت با شرایط نامطلوب و آغشته به قیر ۴-آسفالت زبر


✅سیستم هدایت فرمان هر چند وقت یکبار باید کنترل شود؟

۱-هرماه یکبار ۲-هر سه ماه یکبار ۳- هر شش ماه یکبار ۴- هر سال یکبار


✅هرگاه دارنده گواهینامه رانندگی یک از شرایط پزشکی مربوط برای رانندگی را از دست بدهد بایستی …

۱_با همان وضعیت به رانندگی ادامه دهد

۲_ظرف مدت یک ماه به راهنمایی و رانندگی مراجعه کند

۳_به آن توجهی ننماید

۴_به درمانگاه مراجعه نماید

✅در گذرگاه پیاده که فاقد چراغ راهنمایی و رانندگی است حق تقدم عبود با کدام است ؟

۱_وسیله نقلیه در حال حرکت               ۳_پیادگان

۲_وسیله نقلیه در حال گردش               ۴_وسیله نقلیه ای که متوقف شده است

✅ یکی از علت های نقض قوانین و مقررات و بی احترامی به سایر رانندگان و انجام اقدامات حادثه ساز توسط راننده کدام است ؟

۱_وقت شناس نبودن و عدم برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به مقصد

۲_داشتن خودروی ایمن

۳_از مهارت و تجربه کافی در رانندگی برخوردار است

۴_راننده درزمان خلوتی معابر می تواند قوانین و مقررات را نقض و اقدامات حادثه ساز انجام دهد

✅کدام مورد ار مصادیق حقوق شهروندی در حین رانندگی میباشد ؟

۱_حرکت با سرعت غیر مجاز                       ۳_حرکت غیر ایمن

۲_حرکت بین خطوط ترافیک                      ۴_حرکت مارپیچ در رانندگی

✅یکی از راههای کاهش مصرف سوخت کدام است ؟

   ۱_تنظیم باد تایرها                                   ۳_باز کردن ترموستات خودرو در تابستان

۲_حرکت با سرعت زیاد                              ۴_عدم تنظیم موتور

✅برای راه اندازی خودرو راننده در چه مرحله ای بایستی کمربند ایمنی را ببندد؟

۱_در حین حرکت                                    ۳_پس از روشن کردن موتور خودرو

۲_قبل از روشن کردن موتور خودرو               ۴_نیازی به بستن کمربند ایمنی نمیباشد

✅ کدام قطعه از ورود گرد و غبار به داخل خودرو جلوگیری میکند؟

  ۱_صافی هوا               ۲_صافی بنزین                  ۳_انژکتور                   ۴_پروانه

✅یکی از مزیت های ترمزهای ضد قفل (ABS) عبارت است از …

۱_در هنگام ترمز گیری مسافت توقف خودرو را افزایش می دهد

۲_در هنگام ترمز گیری امکان فرمان دادن و هدایت بهتر خودرو را می دهد

۳_در هنگام ترمز گیری موجب سر خوردن وسیله نقلیه می شود

۴_در هنگام ترمز گیری از قفل شدن درهای خودرو جلوگیری می کند

✅ رانندگانی که از راه فرعی وارد راه اصلی می شوند باید………..

الف- سریعاً وارد راه اصلی گردند

ب- پیش از ورود، توقف و با رعایت حق تقدم وارد راه اصلی شوند

ج- سریعاً به سمت چپ گردش نمایند

د- سریعاً به سمت راست گردش نمایند

  • در کدامیک از محل‌های زیر ایستادن یا توقف مجاز می‌باشد؟

  الف- در فاصله ۱۰ متری تقاطع                           ب- خطوط پارک

  ج- روی پل‌ها                                                د- پیاده رو و گذر‌گاه پیاده

  • رانندگان وسایل نقلیه‌ای که از آنها سبقت گرفته می‌شود باید چه اقدامی انجام دهند؟

  الف- برسرعت خود بیفزایند

  ب- سریع به شانه راه رفته توفق نمایند

  ج- با گردش به چپ مانع سبقت وسیله نقلیه در حال سبقت شوند

  د- راه را برای وسیله نقلیه در حال سبقت باز کنند و بر سرعت خود نیفزایند

  • در چند متری پیچ‌ها، سبقت گرفتن ممنوع است؟

  الف- ۳۰ متری                             ب- ۵۰ متری

  ج- ۴۰ متری                               د- سبقت گرفتن در پیچ ها محدودیت ندارد

  • حداقل سرعت در آزاد‌راههای واقع در شهر‌ها و مناطق مسکونی چند کیلومتر در ساعت است؟

  الف- ۷۰ کیلومتر در ساعت                                ب- ۳۰ کیلومتر در ساعت

  ج- ۵۰ کیلومتر در ساعت                                           د- ۶۰ کیلومتر در ساعت

  • استفاده از حداقل سرعت مجاز برای کلیه وسایل نقلیه صرفاً در……….

  الف- خط عبوری سمت چپ جنب جدا کننده وسط آزاد راه مجاز می‌باشد.

  ب- خط عبوری سمت راست جنب شانه آزاد‌راه مجاز می‌باشد.

  ج- تمامی خطوط عبور مجازی می‌باشد.

  د- بستگی به نوع وسیله نقلیه دارد.

  • بازگذاشتن در صندوق عقب وسایل نقلیه در حال حرکت……..

  الف- مجاز است                             ب- در صورت داشتن بار مجاز است

  ج- ممنوع است                                      د- در صورت رعایت سایر شرایط مجاز است

  • حرکت با دنده خلاص در سرازیری و معابر شیب‌دار چگونه است؟

  الف- مشکلی ندارد                                 ب- با رعایت اصول ایمنی مجاز است

  ج- ممنوع است                             د- مجاز است

  • رانندگی با وسیله نقلیه‌ای که برگ معاینه فنی معتبر نداشته باشد چگونه است؟

  الف- ممنوع است                           ب- فقط در معابر برون شهری مجاز است

  ج- با هماهنگی شهرداری مجاز است    د- در خیابانهای محلی مجاز است

  • کدام یک از موارد زیر جزو سیستم اگزوز خودرو می‌باشد؟

  الف- فن            ب- فیلتر هوا           ج- نشانگر سوخت             د- کاتالیست

  • کدام گزینه درباره ضدیخ صحیح می‌باشد؟

  الف- بهتر است کل مخزن رادیاتور به جای آب از ضد‌یخ پر شود.

  ب- استفاده از ضد‌یخ در تابستان می‌تواند منجز به جوش آوردن زودتر موتور شود.

  ج- مایع ضد‌یخ از یخ‌زدگی آب در سرما جلوگیری می‌کند.

  د- ضد یخ در جلوگیری از زنگ‌زدگی رادیاتور و قطعات سیستم خنک‌کاری موثر نمی‌باشد.

  • معیوب بودن سیستم تعلیق یک خودرو موجب می‌شود……..

  الف- آب رادیاتور جوش بیاورد

  ب- افزایش آلایندگی گازهای خروجی از موتور شود

  ج- فرمان پذیری و سیستم هدایت خودرو دچار اختلال شود

  د- روغن موتور به مرور زمان کاهش یابد

  • در برخورد با یک مصدوم بیهوش، مهمترین اقدام کدام است؟

  الف- باز کردن راه هوایی تنفس          ب- با کشیدن پتو بدن او را گرم نگهدارید

  ج- دادن مایعات و نوشیدنی گرم          د- مصدوم را با تکان دادن بدنش به هوش آورید

  • کدام یک از موارد زیر جزو رفتار‌های رانندگان پر خطر و پر‌خاشگر نمی‌باشد؟

  الف- بوق زدن‌های بیهوده و مکرر

  ب- رعایت حقوق شهروندی و حریم دیگران در هنگام رانندگی

  ج- استفاده از نور بالا برای اذیت کردن راننده‌ی مقابل

  د- توهین به سایر رانندگان و انجام رفتار‌های ناپسند و زشت

  • در کدامیک از موارد زیر بایستی از رانندگی خودداری نمود؟

  الف- نداشتن جعبه کمک‌های اولیه در داخل خودرو

  ب- عصبانیت شدید در شرایط جسمی نامناسب

  ج- هنگام بارندگی شدید

  د- سوختن چراغ داخل خودرو

  • کدامیک از موارد زیر در خصوص حرکت با دنده عقب صحیح است؟

  الف- در حرکت با دنده عقب باید میدان دید عقب را کنترل نمود و به آرامی و با نگاه کردن به فضای پشت حرکت نمود.

  ب- در حرکت با دنده عقب باید از فردی که در کنار شما در خودرو است بخواهید که به عقب نگاه کند.

  ج- در حرکت با دنده عقب بایستی از سمت چپ پشت سر را نگاه نمود.

  د- در حرکت با دنده عقب نیازی به نگاه کردن به پشت سر نبوده وصرفاً از طریق آینه‌ها می‌توان این کار را انجام داد.

  • کم بودن باد تایر‌های خودرو باعث چه می‌شود؟

  الف- از دست رفتن فرمان‌پذیری خودرو                   ب- افزایش سرعت خودرو

  ج- کاهش مصرف سوخت                                            د- فرسایش تایر خودرو

  • در محل توقف ( پارک) کنار خیابان حق تقدم با وسیله نقلیه‌ای است که……..

  الف- ضمن حرکت به عقب مشغول توقف یا پارک کردن است

  ب- وابسته به سازمانهای دولتی است

  ج- مستقیم و در مسیر مجاز حرکت می‌نماید

  د- ابعاد بزرگتری دارد

  • حداکثر میزان سرعت مجاز در بزرگراه‌های بیرون شهری برای سواری چند کیلومتر در ساعت است؟

  الف- ۹۵ کیلومتر در ساعت                                ب- ۱۲۵ کیلومتر در ساعت

  ج- ۱۱۰ کیلومتر در ساعت                                د- ۸۵ کیلومتر در ساعت

  • استفاده از چراغ‌های رنگارنگ و چشمک زن در وسایل نقلیه…….

  الف- ممنوع است مگر با اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح     ب- مجاز است

  ج- محدودیتی ندارد                                        د- در معابر شهری ممنوع نیست

  • تا چه فاصله‌ای از تقاطع‌ها و میادین توقف وسایل نقلیه ممنوع است؟

  الف- ۲۰ متری            ب- ۱۵ متری         ج- ۳۰ متری          د- ۲۵ متری

  • کدام یک از پاسخ ‌های زیر در خصوص نقص در سیستم جلو‌بندی و یا شکستگی آن صحیح می‌باشد؟

  الف- تایر‌های عقب خودرو سائیده می‌شود

  ب- مصرف سوخت افزایش می‌یابد

  ج- هدایت و کنترل خودرو از دست راننده خارج می‌گردد

  د- رادیاتور خودرو جوش می‌آورد

  • کدامیک از موارد زیر در خصوص عبور از روی خط آن صحیح می‌باشد؟

  الف- در حین عبور از خط آهن باید دنده خودرو را از دنده سنگین به دنده سبک تغییرداد.

  ب- در حین عبور از خط آهن می‌بایستی از تعویض دنده خودداری شود.

  ج- در حین عبور از خط‌ آهن بایستی دنده خودرو را از دنده سبک به دنده سنگین تغییر  داد.

  د- قبل از رسیدن به خط آهن باید سرعت را افزایش داده و با سرعت از خط آهن عبور نمود.

  • حرکت کردن از روی خطوط هاشور در حاشیه راهها که معمولا کنار اتوبانها، آزادراهها، بزرگراهها و تونلها کشیده می‌شود…….

  الف- مجاز است                                              ب- در شب‌ها مجاز است

  ج- در صورت ترافیک سنگین مجاز است                          د- ممنوع است

  • در راههایی که مسیر حرکت وسایل نقلیه به علت وجود موانع ثابت اعم از وسایل نقلیه پارک شده، مصالح ساختمانی، اشیاء، عملیات عمرانی، حفاری و خرابی راه بسته و یا برای عبور از مسیر مجاز کافی نباشد، حق تقدم عبور با وسیله‌ای است که…….

  الف- به سمت راست گردش می کند

  ب- مسیر عبور آنها باز یا سهم عبور بیشتری را دارا می‌باشد

  ج- به طور مستقیم و در سمت و مسیر مجاز حرکت می‌کند

  د- مسیر عبور آنها بسته یا سهم کمتری را دارا می‌باشد

  • سبقت از طرف راست وسیله نقلیه‌ای که در حال گردش به چپ می‌باشد…..

  الف- فقط در معابر شریانی درجه دو ممنوع است                         ب- ممنوع است

  ج- در هنگام روز مجاز است                                        د- مجاز است

  • رانندگان کلیه وسایل نقلیه موظفند از کدام خط عبور راه حرکت نمایند؟

  الف- خط وسط            ب- سمت راست      ج- سمت چپ         د- خط زیکزاک

  • کدام یک از موارد زیر توسط راننده مجاز است؟

  الف- ریختن زباله از داخل خودرو به بیرون

  ب- حرکات نمایشی و دور زدن درجا

  ج- پرتاب آب دهان به بیرون

  د- بستن دو عدد چراغ ویژه مه با نور زرد در دو طرف قسمت جلوی خودرو

  • کدام یک از موارد زیر صحیح است؟

  الف-باز کردن در‌های وسیله نقلیه پیش از توقف کامل مجاز نیست

  ب- عبور وسایل نقلیه از پیاده‌روها مجاز است

  ج- اجازه رانندگی به شخص فاقد گواهینامه مجاز است

  د- توقف در ۱۰ متری ورودی بیمارستانها مجاز است

  • دور زدن تا چه فاصله ای از پیچ‌ها که میدان دید کافی ندارد ممنوع است؟

  الف- ۲۵۰ متری          ب- ۲۰۰ متری       ج- ۳۰۰ متری                د- ۱۵۰ متری

  • استفاده از لاستیک‌های فرسوده و غیر استاندارد در وسایل نقلیه چگونه است؟

  الف- مجاز است                                              ب- ممنوع است

  ج- در صورت ضرورت بلامانع می‌باشد                     د- در تابستان بلامانع می‌باشد

  • برای گردش به چپ درراههای بیرون شهر که منحصر به دو خط عبور رفت و برگشت بوده و مانع فیزیکی وسط جاده نداشته باشد، رانندگان موظفند وسیله نقلیه را ……

  الف- در وسط راه متوقف و با علامت دادن به سایرین گردش نمایند.

  ب- راهنمای سمت چپ را روشن و گردش نمایند.

  ج- در شانه‌راه و یا منتهی الیه سمت راست راه، متوقف و سپس با رعایت حق تقدم گردش نمایند.

  د- در وسط راه با زدن راهنما به سمت چپ گردش نمایند.

  • در تقاطع هم عرض اگر دو وسیله نقلیه‌ای که روبروی یکدیگر در حرکتند بخواهند با هم وارد خیابان مجاور واحدی شوند، حق تقدم عبور با وسیله‌ای است که……

  الف- وابسته به سازمانهای دولتی است            ب- به سمت راست گردش می‌کند

  ج- به سمت چپ گردش می‌کند                  د- ابعاد بزرگتری دارد

  • علایم اخباری برای گرفتن سبقت در روز کدام مورد است؟

  الف- اشاره یا دست                                 ب- بوق کوتاه و چراغ راهنما

  ج- تعویض نور چراغ بالا و پایین                  د- بوق مکرر و ممتد

  • در چند متری ورودی تونل‌ها ، سبقت گرفتن ممنوع است؟

  الف- ۱۵۰ متری          ب- ۱۰۰ متری       ج- ۱۸۰ متری                د- ۲۰۰ متری

  • میزان سرعت مجاز در آزادراهها و بزرگراهها چگونه تعیین می‌شود؟

  الف- بر اساس مهارت راننده                        ب- بر اساس میزان سرعت خودرو

  ج- بر اساس تابلو‌های نصب شده                   د- بر اساس فصول سال

  • حداکثر سرعت میدان‌ها چند کیلومتر در ساعت است؟

  الف- ۷۰ کیلومتر در ساعت                                ب- ۵۰ کیلومتر در ساعت

  ج- ۶۰ کیلومتر در ساعت                                           د- ۳۰ کیلومتر در ساعت

  • در کدام یک از موارد زیر توقف مجاز است؟

  الف- روی پل     ب- درون تونل‌ها      ج- ۲۰ متری میادین          د- معابر در ارتفاع

  • کدامیک از موارد زیر در خصوص تبدیل نور بالا به پایین اشتباه می‌باشد؟

  الف- زمانی که فاصله خودرویی که از روبرو به شما نزدیک می‌شود ۱۵۰ متر یا کمتر باشد نور بالا را به نور پایین تبدیل کنید

  ب- زمانی که خودرویی در پشت سرشما حرکت می کند، نور بالا را به نور پایین تبدیل کنید

  ج- زمانی که فاصله شما با خودرویی که در جلوی شما در حرکت است، ۱۵۰ متر یا کمتر  است.

  د- زمانی که خودرویی از روبرو به شما نزدیک می‌شود، نور بالا را به نور پایین تبدیل کنید

  • دور زدن از چه فاصله ای از تونل‌ها که دیدکافی و ایمنی لازم را ندارد ممنوع است؟

  الف- ۲۰۰ متری          ب- ۲۵۰ متری       ج- ۱۵۰ متری                د-۳۰۰ متری

  • تابلو‌های منع کننده با چه رنگی نشان داده می‌شوند؟

  الف- قرمز          ب- زرد فسفری           ج- نارنجی           د- قهوه‌ای تیره

  • ترمز دستی به نام ترمز…… و ترمز پایی به نام ترمز…..یا ترمز سرویس شناخته می‌شود.

  الف- سرعتی- قدرتی  ب- اولیه- ثانویه    ج- قدرتی- سرعتی د- ثانویه- اولیه

  • حرکت در پوشش وسایل نقلیه امدادی در حال ماموریت برای سایر وسایل نقلیه چگونه است؟

  الف- مجاز است                                              ب- محدودیتی ندارد

  ج- در صورت رعایت ایمنی مجاز است                    د- ممنوع است

  • درصورتیکه خودرو جوش آورده چه اقدامی بایستی انجام داد؟

  الف- در کنار راه متوقف و در رادیاتور را باز کرده در داخل آن آب اضافه نمایید.

  ب- در کنار راه توقف و به هیچ وجه در رادیاتور را باز نکنید و با احتیاط مقداری اب بر روی رادیاتور بریزید.

  ج- به مسیر خود ادامه و خودرو را به اولین تعمیرگاه انتقال می‌دهیم.

  د- خودرو را در حین حرکت خاموش تا رادیاتور خنک شود.

  • کدامیک از موارد زیر جان فرد را به خطر می‌اندازد؟

  الف- بالا بودن درجه حرارت بدن                          ب- داشتن ضربان قلب

  ج- فقدان تنفس                                             د- خراشیدگی پوست

  • رانندگی هر فرد نشان دهنده چه چیزی می‌باشد؟

  الف-شخصیت و درک اجتماعی  ب- میزان سواد    ج- میزان ثروت   د- معروف بودن

  • کدام مورد نمونه ای از رفتار پر خطر هنگام رانندگی است؟

  الف- حرکت بین خطوط                                    ب- توجه به جلو

  ج- رعایت فاصله طولی                                      د- استفاده از تلفن همراه

  • کدام مورد زیر منظور و مفهوم رانندگی با سرعت مطمئنه را بیان می‌کند؟

  الف- رانندگی با سرعتهای پایین                           ب- رانندگی با سرعتهای بالا

  ب- رانندگی براساس شرایط محیطی و جاده‌ای          د- رانندگی در ساعات روز

  • راههایی که مسیر حرکت وسایل نقلیه به علت وجود موانع ثابت مانند وسایل نقلیه پارک شده، مصالح ساختمانی بسته و یا برای عبور از مسیر مجاز، کافی نباشد حق تقدم عبور با کیست؟

  الف- وسایل نقلیه‌ای که دارای عرض بیشتری باشند.

  ب- نیازی به رعایت حق تقدم عبور نبوده و هر وسیله‌ای که سریعتر عبور کند.

  ج- وسایل نقلیه‌ای که مسیر عبور آنها باز یا سهم عبور بیشتری را دارا می باشند.

  د- وسایل نقلیه‌ای که سرعت بیشتری دارند.

  • در کدام مورد زیر سبقت گرفتن ممنوع است؟

  الف- ۲۰۰ متری سربالایی                                         ب- ۲۰۰ متری پیچ‌ها         ج- ۲۰۰ متری تونل‌ها                                             د- بر روی خط ممتد      

  • خستگی و خواب آلودگی راننده چه تاثیری بر رانندگی وی دارد؟

  الف- افزایش توجه به رانندگی

  ب- افزایش سرعت تصمیم‌گیری در هنگام بروز خطر

  ج- شناسایی صحیح وضعیت رانندگی سایر رانندگان

  د- کاهش سطح هوشیاری و سرعت واکنش فرد

  • کدام گزینه درباره ضدیخ صحیح می باشد؟

  الف- بهتر است کل مخزن رادیاتور به جای آب از ضدیخ پر شود.

  ب- مایع ضد یخ از یخ زدگی آب در سرما جلوگیری نمی‌کند.

  ج- ضد یخ در جلوگیری از زنگ‌زدگی رادیاتور و قطعات سیستم خنک کاری موثر است

  د- عدم استفاده از ضدیخ در تابستان می‌تواند منجر به جوش آوردن زودتر شود.

  • در هنگام افزایش دمای موتور برای خنک شدن سریع موتور چه اقدامی انجام می‌دهید؟

  الف- آب بر روی بلوک موتور می‌ریزیم

  ب- با احتیاط مقداری آب بر روی رادیاتور می‌ریزیم

  ج- به طور متناوب ولی با احتیاط آب را بر روی موتور می‌ریزیم

  د- با احتیاط فقط آب تصفیه شده بر روی بلوک موتور می‌ریزیم

  • سطح روغن موتور را با چه وسیله می‌توان کنترل نمود؟

  الف- سیم روغن( گیج روغن)    ب- در مخزن روغن   ج- فیلتر روغن           د- پمپ روغن

  • کدامیک از موارد زیر در خصوص ایمن کردن صحنه حادثه می‌باشد؟

  الف- پارک خودرو در فاصله مناسب- کشیدن  چند نفس عمیق و آرام

  ب- پارک خودرو در نزدیکی صحنه تصادف- بررسی وضعیت مصدومین- دورکردن مصدوم از صحنه حادثه

  ج- مطمئن شدن از اینکه خطری شما را تهدید نمی‌کند پارک خودرو در فاصله مناسب- استفاده از تابلوی اعلام خطر

  د- استفاده از تابلو اعلام خطر- گرفتن شرح حال از مصدومین- کشیدن چند نفس آرام و عمیق

  • در کدامیک از موارد زیر باید نور بالا را به نور پایین تبدیل نماییم؟

  الف- زمانی که فاصله شما با خودرویی که در جلوی شما حرکت می‌کند از ۱۵۰ متر بیشتر باشد.

  ب- نیازی به تغییر نور بالا به نور پایین به جز در جاده‌های پر رفت و آمد نیست.

  ج- زمانی که فاصله شما با خودرویی که در جلوی شما حرکت می‌کند ۲۰۰ متر باشد.

  د- زمانی که فاصله شما با خودرویی که از مقابل به شما نزدیک می‌شود ۱۵۰ متر یا کمتر باشد.

  • در کدامیک از سطوح زیر مسافت توقف افزایش می‌یابد؟

  الف- آسفالت با شرایط مطلوب ولی خشک               ب- در جاده‌های سنگلاخ

  ج- آسفالت با شرایط نامطلوب و آغشته به قیر            د- آسفالت زیر

  • کدامیک از موارد زیر در حین رانندگی مجاز است؟

  الف- توجه کامل به جلو                                    ب- استفاده از تلفن همراه

  ج- عدم تمرکز                                               د-استعمال دخانیات

  • چه هنگام می‌توان از ترمز دستی استفاده نمود؟

  الف- هنگام توقف خودرو و یا در سرعتهای بسیار پایین

  ب- در هر شرایطی

  ج- تنها در سرعتهای بالا

  د- هنگام حرکت در سرازیری‌ها یا سربالایی‌ها

سوالات آیین نامه بهمراه پاسخنامه صحیح

همانطور که مشاهده می کنید این سوالات عین سوالات برگزار شده آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد شما با خواندن این سوالات با سوالات آیین نامه اصلی آشنا می شوید برای دانلود بسته طلایی و نکات مهم برای قبولی در آزمون از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
PDF 5,900 تومان

نمونه سوالات آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی ۹۷لینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

484 دیدگاه

 1. سلام من سوال رو خریدم.به نظرشما بهتره کدوم ازمونو بخونم؟
  ممنون

  • سلام
   حتما فایلی که خریداری کردید مطالعه کنید بعد تو آزمون هایی که تو همین صفحه قرار دادیم شرکت کنید این آزمونها سرعت تست زنی رو بالا میبره اگه این موارد رو به درستی انجام بدید من به شما قول میدم تو ده دقیقه اول امتحان اصلی جواب ۳۰ تا سوال رو هم داده باشید

 2. سلام.ببخشید گفتن سوالات تغیر کردن.میخواستم بدونم راسته؟ بعد میگن سوالات هر نفر با کناریش فرق میکنه.
  ممنون میشم کمکم کنین.

  • سلام
   قبل از اینکه مدیران آموزشگاه های رانندگی متوجه تغییر سوالات آیین نامه بشن مدیریت سایت خبر داره میشه (با رابطه ای که داره) بلافاصله سوالات جدید در سایت قرار داده میشه و به صورت رایگان به ایمیل خریداران قبلی ارسال میشه
   بله سوالات شما با نفراتی که نزدیک شما هستن فرق میکنه کلا باید قید تقلب رو بزنی

 3. سلام.ممنون از سایت خوبتون.حقیقتش ما وضع مالی مون بد نیست ولی یه نفر پول پدرمو خورده و چند ماهی هست دستمون تنگه منم با بدبختی پس انداز و قرض و ثبت نام کردم.تازه هم ۱۸ سالم شده .اگه میشه سالار. به من هم بدین اگه هم نمیشه ممنون از سوالاتی که تو سایتتون گذاشتین

 4. سلام.خوبی حقیقتش روم نمیشه ولی مجبورم من دوروز دیگه امتحان دارم وخدا شاهده ک توان پرداخت و خریداری سوالات رو ندارم اگ لطف کنین سواالات رو برام بفرستین ممنون میشم.شرمنده

 5. ببخشید حتما باید نمونه سوالاتو‌خریداری کنیم یا همینایی که تو سایته کافیه؟؟؟لطفا راهنمایی کنید من فردا امتحان دارم

  • بسته ای که برای فروش قرار دادیم تمام سوالات آیین نامه سال ۹۷ هستش با مطالعه این بسته قبولی شما رو تضمین میکنیم

 6. سلام خسته نباشید …می خواستم بدونم سوالات آیین نامه رو تغییر دادن یا همینه

 7. راستی یادم رفت بگم من یک بار توی آزمون شرکت کردم قبول شدم ولی منتقل شدم مجبور شدم دو باره اقدام کنم راستش کارمندم وزیاد وقت ندارم اما تصادفی با این سایت آشنا شدم وفقط یک شب چند تایی از تست هارو از روی سایت زدم دیگه نرسیدم بخونم دیروز امتحان دادم دو تا غلط داشتم ولی قبول شدم.

 8. دوستان من دیروز امتحان آیین نامه اصلی رو دادم وقبول شدم فردا میرم برای شهری اگه کسی تا حالا امتحان شهرو داده می‌شه دربارش توضیح بده؟
  چه جوریه؟
  خیلی سخت میگیرن؟

 9. خوبیش به اینه که نه کتاب لازم دارید نه هیچی،فقط کافیه سوال های این سایت رو با دقت یکی دو بار مرور کنید،مطمن باشید ،قبول می‌شید،مدت ها بود من در گیر این گواهینامه بودم،دیروز دیگه تموم شد.

 10. سلام این ۲۶سوال چندتا اصلی است چندتا مقدماتی وایا برای گواهینامه موتورسیکلت خوبه است یا نه م وایا ین سوالات خودتان طرح کردید یا مشابه ان است در اموزشگاه ازما امتحان میگرندومنابع ان متعبر است چون قصدخریددارم تشکر

 11. سلام خسته نباشید
  ببخشید من شنیدم قراره سوالای آیین نامه اصلی به زودی عوض بشه شما نمیدونین دقیقا از چه روزی و چه تاریخی؟؟؟؟؟

  • سلام
   بله بزودی سوالات آیین نامه اصلی تغییر خواهد کرد منتهی مشخص نیست تاریخش
   دوستانی که از ما خرید کردند بعد از تغییر سوالات از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 12. واقعا عالی بود ۲۸از ۳۰ قبدل شدم مقدماتی رو کتابم اطلانخوندم عالللللللللی الان سوالای آزمون اصلی رو میخوام شروع کنم 🤗واقعا عالی خسته نباشید

 13. سلام من خوشحالم که با شما آشنا شدم
  هم مقدماتی وهم اصلی رو با سایت شما کار کردم
  میتونم بگم تنها سایت سوالات آزمون راهنمایی و رانندگی رو که میشناسم این سایت هست
  خیلی جامع وکامله من که خیلی راضی بودم با بیست و هشت قبول شدم باورم نمیشد امیدوارم با کمک سایت شما همگی بیشتر از گذشته قوانین راهنمایی و رانندگی رو اجرا کنند
  پیروز باشید

 14. سلام من خانمم یه سری نمونه سوال خوب میخواست که برای آزمون قبول شه چون خودم قبلاً استفاده کردم از این سبک سوالا دوباره سوالهای اینجارو بهش دادم خداروشکر خیلی زود قبول شد
  متشکرم از زحمات شم

 15. سلام
  من از یک سایت دیگه ای سوالات آیین نامه سال ۹۷ خریدم ۹۰۰۰ تومن بعد اول سوالات نوشته شده بود سال ۹۶ گفتم شاید همین ها رو بخونم ازمون ایین نامه قبول میشم متاسفانه ازمون اصلی رو رد شدم از سایت شما این مجموعه رو خرید کردم کامل مرور کردم فردا امتحان دارم حتما قبول میشم چون دفه قبل سوالهایی که داده بودند تو مجموعه شما هستش

 16. سلام خسته نباشید.ببخشید من واقعا نمیونم این بسته رو خریداری کنم هر چی پول داشتم دادم برای ثبت نام پدرم هم فوت شده و وضعیت مالیمون … اگر امکانش هست برام سوالارو بفرستین درحدی ک نخوام دوباره هزینه کنم ک بتونم امتحان بدم واقعن روم نمیشه ب مامانم بگم ک پول واریز کنه ب حسابشون تاالان دوبار ازمون اصلی و رد شدم کمکم کنید لطفن

 17. تا حالا پنج بار امتحان داد با با ۷ غلط میفتم تو اینن نامه اصلی ۱۵ماهه نتونستم قبول شم نتونم باطل میشه پروندم لطفن کمکم کنید سربازم هوووف چکااررش نم کمک کنید توورخدا

 18. ممنون از گردآوری جامع و کاملتون
  اگر لطف کنین لینک دانلود سوالات رو برای من بفرستین سپاسگزار خواهم بود
  امیدوارم موفق باشید

 19. آیین نامه مقدماتی رو مربی آموزشگاه میگیره اما اصلی رو افسر میگیره،من کتاب رو یک دور خوندم از آزمون های سایت پانزده تا زدم توی مقدماتی دو تا غلط داشتم،برای آزمون اصلی هم همین کارو میکنم دوستانی که با این سایت کارکردن
  مربی آموزشی من میگفت تو سال ۹۷ سوالات آیین نامه اصلی سخت تر شده و یک سری جدید اضافه شده

 20. اصن فکر نمی‌کردم برای آزمون آیین نامه سایتی به این کاملی و جامعی وجود داشته باشه
  واقعا ممنونم از شما بابت سایت عالیتون
  من فردا آزمون مقدماتی دارم و کاملا بی استرس و مسلط هستم.
  اصلا فکر نمی‌کردم شب آزمون تا این حد آروم و بی دغدغه باشم

 21. سلام.من فردا امتحان دارم و الان از نظر مالي مشكل دارم و توان پرداخت هزينه بسته رو ندارم . امسال دو ساله كه امتحان ميدم و قبول نميشم

  • سلام
   دوست عزیز هزینه این مجموعه اونقدر زیاد نیست!شما دو سال رفتید امتحان دادید چقدر تا به اینجا هزینه کردید؟
   دوستان خواهشا اگر واقعا شرایط خرید ندارید پیام بدید چند روز پیش خانمی با گوشی آیفون ۶ ایمیل زده من مشکل مالی دارم !!!

 22. سلام و وقت بخیر
  با عرض شرمندگی و پوزش بنده کارگر یک شرکت تولیدی ام و توانایی خرید سوالات رو از سایت خوبتون ندارم خیلی خوشحال شدم از اینکه به امثال من خوبی میکنید و سوالها رو رایگان در اختیار میگذارید اجرتون باخدا باشه ان شاءالله.
  اگه ممکنه به بنده هم لطف کنید و اگه نمیشه که هیچ بازهم ممنونم بخاطر نمونه سوالهایی که روی سایت قرار داده اید

 23. سلام دوستان
  من امروز بی غلط آزمون آیین نامه رو قبول شدم
  اصلن باورم نمی‌شه با این وقت کمی داشتم بر ای خوندن آیین نامه به این راحتی قبول بشم
  امیدوارم آزمون عملی هم به خیر بگذره
  ممنون از سایت خوبتون

 24. ضمن عرض سلام خدمت کابران گرامی تبریک سال نو خواستم بهتون بگم که هر کی که امتحان ایین نامه اصلی داره و میخواد امتحان بده من سوالات کاردکس های اصلی رو دارم هر کی خواست میتونه تو تلگرام بهم پی ام بده اینم ایدی بنده بهتون قول ۱۰۰درصد میدم قبول بشید خدانگهدارتون

  • سلام علی میشه سوالات رو تو تلگرامم یا ایمیلم بفرستی شمارتو نزاشتیه من زمستون میخاستم امتحان بدم اما بخاطر یه سری مشکلات دچار بیماری شدم و مرتب حمله بهم دست میده و نشد امتحان بدم ممنون میشم سوالات رو بهم بدی علی ملیسا ۳۲ساله از اهواز ممنون از سایت خوبتون

  • سلام.ضمن تشکر از سایت خوبتون .مشکل اقتصادی دارم و هزینه هام پای خودمه.و سال ۹۳ دوبار رد شدم.دیگه ول کردم چون هزینه های گواهی نامه سنگینه .ولی باید بگیرم.اگه ممکنه سوالارو بهم بدین پس فردا ازمون دارم.گوشیمم معمولیه، سامسونگه☺با تشکر از مدیریت سایت

  • سلام.ضمن تشکر از ازمون های انلاین فوقالعاده تون.امروز اصلی بار اول قبول شدم.گفتم ی تشکر ساده رو از ادمین و دوستان بکنم.ممنون.خداقوت

 25. سلام خوبین ممنون از سایت خوبتون میخاستم بگم من توانای خرید ندارم امتحانامم نزدیک بازم ازتون ممنونم

 26. من کتاب آیین نامه ررانندگی رو خونده بودم اما از این سایت هم مقدماتی وهم اصلی تست هارو زدم همون دفعه اول هر دو دارو قبول شدم با یک اشتباه،اما شهرونه، نتونستم ایشالا دفعه بعد امیوا م همتون قبول شید.

 27. سلام امیدوا م سلامت باشید به سهم خودم از شما تشکر میکنم،سایت مفیدی رو اه انداختید جامع ودقیق هست
  خیلی از دوستان با کمک شما نتیجه گرفتن آرزوی موفقیت دارم.

 28. دوستان اگر قصد دارید توی آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید حتما کم کم یکبار کتاب رو مرور کنید بعد هم سوال های سایت خیلی از سوالات اصلی عین همین سوال هاست از مدیران سایت خیلی ممنونم خیلی بهم کمک کرد.

 29. باور کنید فقط یک هفته و در مدت خیلی کمی با مرور این سایت با بالاترین نمره قبول می‌شید. من شاغلم و اصلا وقت نداشتم برای خوندن. وقتی داشتم دنبال نمونه سوال میگشتم به سایت شما بر خوردم پنجشنبه و جمعه و یک روز قبل از آزمون رو کامل وقت گذاشتم و آزمون مقدماتی رو خیلی راحت پاس کردم روش خیلی خوبی رو برای یادگرفتن آیین نامه انتخاب کردید.

 30. سلام با تشکر از سایت خوبتون من به دلیل مشکل مالی نتونستم بخرم اگر امکانش هست ی مقدار از سوالات رو به من بدین ممنون

 31. سایت خوبیه واقعا همین جوری توی سرچ کردنا پیداش کردم خسته نباشید،توی آزمون مقدماتی ۳تا غلط داشتم اما برای امتحان اصلی تستای این سایت رو زدم،تازه کتاب هم نداشتم
  فقط یک بار دقیق رو خونی کردم بعد از تست زدن البته قبول شدم ممنون ازتون.

 32. سلام وبا آرزوی سلامتی خواستم یه تشکر ویژه بکنم
  از کمک شما فقط تابلو هارو از داخل کتاب کار کردم دعا میکنم که شما به هر چی میخوای برسی
  واقعا خسته نباشید،خیلی برنامه مفیدی دارین،داوطلبان که چندین بار شرکت کردن وقبول نشدن،شک نکنن
  اگ سوالات این آزمون هارو بخونن ،همون دفعه اول که امتحان بدن قبول میشن
  سوال های شما سر راسته، خیلی شبیه سوال های اصلی هست
  میتونم بگم بهترین وجامع ترین سوالات آزمون های راهنمایی و رانندگی رو دارید
  من بارها امتحان دادم ورد شدم اما بعد از خواندن این سوالات،اولین بار که شرکت کردم قبول شدم .دستتون درد نکنه،به من که خیلی کمک کردین،امیدوار و دیگران هم بتونم از مطالب این سایت استفاده کنند وقبول شن.

 33. سوالی در زمینه آیین‌نامه داشتم دیروز برای گواهینامه ثبت نام کردم،امتحان آیین نامه رو آخر فروردین تعیین کردند ممکنه کتابش تغییر بکنه؟

 34. سلام
  ببخشيد من توان خريد سوالا رو ندارم
  وقتي هم نمونده تا امتحان آيين نامه

 35. لازم میدونم همینجا از مدیران و ایجاد کنندگان سایت تشکر کنم من تنها بعد از ۲۲ روز تموم آزمون های گواهینامه رو تموم کردم همه امتحانارو هم بدون غلط و این سایت فوق العاده توی قبولی من تاثیر زیادی داشت

 36. مرسی، واقعا بهترین نمونه سوالات و کامل ترین سوالای آیین نامه رو دارید. آزمون آیین نامه اصلی رو برای بار دوم فقط با یک غلط و تنها با خوندن سوالای شما تونستم قبول بشم.
  واقعا با وجود این سوالات نه نیازی به کتاب و این همه وقت هست و نه نیازی به مرور کردن، پیشنهاد میکنم فقط یکبار همین سوالات رو بخونید حتما قبولید.

 37. سلام و خسته نباشید به تهیه کنندگان این مجموعه و سایت خوبتون که این امکانات رو در اختیار ما گذاشتین من برای آزمون مقدماتی ۲ مرتبه کتاب رو کامل خوندم اما متاسفانه قبول نشدم تا اینکه سایت شمارو پیدا کردم و برای بار سوم آیین نامه قبول شدم برای آزمون آیین نامه اصلی همون مرتبه اول قبول شدم کارتون خیلی درسته.

 38. سلام خسته نباشید بنده به دلیل مشکلات مادی توانایی خرید نمونه سوالات رو دارا نمی باشم خواستم بپرسم حتما جهت دریافت میبایست پرداخت شود ؟ اسستثنا نداریم 😰😰

 39. با عرض سلام و تشکر بسیار زیاد، سپاسگزارم از کسانی که در این سایت زحمت می کشن.
  من تابلوهارو از کتاب خوندم و آیین نامه اصلی و مقدماتی رو به راحتی قبول شدم. امیدوارم در رسیدن به اهدافتون همیشه موفق و پیروز باشید.

 40. با سلام، یه سوال دارم لطفا اگر کسی میدونه جواب بده.
  من به تازگی برای گواهینامه ثبت نام کردم و تاریخ امتحان آیین نامم افتاده برای بعد عید و فروردین ۹۷، میخواستم بدونم آیا منابع و کتاب عوض میشه؟

 41. مرسی متشکرم از نمونه سوالات خوبتون و نرم افزار آیین نامه جدیدتون تمام سوالاتونو خوندم، با اینکه میدونستم نیازی نیست ولی برای محکم کاری همشونو خوندم بدون غلط هم قبول شدم.

 42. با سلام من اصلا وقت و حوصله ی چند بار خوندن رو نداشتم. با نصب نرم افزار هر موقع که می رفتم سر گوشیم یک بخشو مرور میکردم که خیلی کمکم کرد برای قبول شدن، در ضمن وقتمم خیلی نگرفت

 43. سلام شاید پیشرفت تکنولوژی باعث شد خیلیها راحت تو آیین نامه قبول شن چن سال پیش یادمه صحبت میشد یه نفر شاید ۱۸ یا ۱۹ بار تو آیین نامه رد می شد. دیگه با این امکانات و نرم افزا در کمترین زمان ممکن می شه آیین نامه رو قبول شد.

 44. مرسی از کار جالبتون خیلی راحت تونستم از نرم افزارتون استفاده کنم و نصبش کردم خیلی راحتم آیین نامه رو قبول شدم تشکر از سازنده هاش

 45. سلام
  من امروز از یک سایتی سه بار خرید انجام دادم و هر سه بار هم از حسابم پول کم کرد هر چقدر هم تماس گرفتم جواب ندادند چقدر راحت کلاهبرداری میکنن خیلی ممنون از سایت خوبتون که بدون مشکل خرید کردم

  • سلام
   دوستان باید توجه کنید که از هر سایتی خرید اینترنتی انجام ندید مخصوصا سایتهایی که نماد ندارند برای خود من هم اینجور مورد پیش اومده ولی خب چون پیگیری اینجور موارد هزینه و زمان میخواد از پولم گذشتم

 46. من یک ساله هر هفته امتحان میدادم ایین نامه اصلی کاش زودتر با سایت شما اشنا میشدم

 47. با عرض سلام من توانایی خرید سوالات رو ندارم اگه ممکنه لینک دانلود سوالات رو برام ارسال کنید با تشکر از محبت شما

 48. سلام ادمین
  ببخشید من توانایی خرید سوالارو ندارم
  امکانش هست برام بفرستینش؟
  خیلی ممنون میشم
  مقالات فنی حرفه ایتونم خوندم عالی بود ❤

 49. سلام
  ببخشید من نمونه سوال رو دانلود کردم
  میشه بگید کدوما تو اولویت هستن برای امتحان؟؟؟

 50. سلام
  من اول کتابو خوندم کامل،بعدش سوالای شمارو خیلی به روز بودن سوالاتون کتاب من قدیمی بود اما سوالای شما عالی بودن ممنونم

 51. سلام
  آقا کارتون حرف نداشت واقعا
  من سوالاتونو کامل دانلود کردم و خوندم،یعنی تا قبل اینکه برم سر جلسه خیلی اضطراب داشتم ولی وقتی سوالارو دیدم انگار نمونه سوال شما بود
  خدا خیرتون بده
  رانندمون کردین

 52. یعنی اول به سایتتون،واقعا باریک الله دارین
  انقدر خوب و کاربردی بودن سوالاتون که امتحانمو ترکوندم با یک غلط
  مرسی واقعا

 53. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت ادمین عزیز و زحمت کش
  آقا سوالاتن واقعا توووپن،من تا سه شنبه که ازمون بدم نشستم چندین موردشو خوندم واقعا کمکم کرد در ازمون امروزم
  امیدوارم همیشه موفق باشین شمایی که برای موفقیت ما تلاش میکنید
  مرسی

 54. سلام میشه لطف کنید برام ایمیل کنید.امروز پول کرایه رفتن ب آموزشگاه هم از خانمم گرفتم😕

 55. سلام ممنونم من کلا با سایت شما رفتم جلو راضی کننده بود امیدوارم تو آزمون اصلی هم همینطور باشه.

 56. من هر چی کتاب میخوندم قبل از آزمون بازم مشکل داشتم
  تصمیم گرفتم قبل از آزمون کتاب رو بزارم کنار و نمونه سوالات با جواب بخونم که خیلی بهتر شد خداروشکر
  خیلی عالی بود ممنووون

 57. سلام من واقعا توان خرید رو ندارم این روزا اینقدر مشکل پیدا کردم که خدا میدونه اگ ممکنه سوالات رو به ایمیلم بفرستید ممنونتون میشم و کلی دعاتون میکنم فردا امتحان آئین نامه اصلی دارم و هیچی نخوندم لطف میکنین بفرستین اینم ایمیلم

 58. مرسی از سایت غولتون، کارتون عالیه انصافاً نمونه سوالات آیین نامه رو یک روز خوندم با دو تا غلط قبول شدم

 59. محشر بود، فقط با چنتا از نمونه سوالهاتون تونستم خیلی راحت قبول شم، البته با ۳ تا غلط، که اون هم فک کنم به خاطر عجلم بود، ولی مهم اینه که راحت قبول شدم.

 60. خسته نباشی نمونه سوالات ایین نامه اصلی از وب سایت شما تهیه کردم امیدوارم همون بار اول قبول بشم تا روی شوهرم رو کم کنم بهم میگه نمیتونی بار اول تو ازمون قبول بشی

 61. تشک را از خدماتتون متشکر میشیم اگه لین کرو ارسال کنیم

 62. من بار دوم آزمون اصلی رو قبول شدم، بار اول فقط به خاطر استرس زیاد رد شدم، بعد از دیدن نمونه سوالات ایین نامه خیلی اعتماد به نفسم بیشتر شد.

 63. خیلی متشکر از کار خوبتون خدا خیرتون بده سوالات آیین نامه اصلی خیلی بهم کمک کرد

 64. من توی آزمون مقدماتی چون با نمونه سوالات آشنا نبودم چند بار افتادم ولی آزمون اصلی رو همون اولین بار تونستم قبول شم

 65. این سوال ها مال پایه ۳ هست

 66. سلام عرض میکنم خدمت تهیه کنندگان سایت ، من چون خودم از این سوالات و بخش های دیگه ی سایتتون استفاده کردم و کاملا راضی هم بودم، اینو به چند نفر از دوستان و فامیلها که میخواستن گواهینامه بگیرن هم معرفی کردم.

 67. فکرشو نمیکردم بتونم همون اولین بار آزمون اصلی رو قبول شم مرسی از سایت فوق العادتون که دارید رایگان هم خدمات میدید

 68. سلام، مرسی، خیلی خوب بود، چند بار کتاب رو خوندم چیزی نرفت تو کلم و سر امتحانم چیزی یادم نمیومد، از مجموعه سوالات اصلی اینجا استفاده کردم فقط با ۲ تا غلط امروز قبول شدم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *