دوشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۷

دانلود پایان نامه طراحی صفحات وب

مقدمه 

طراحي  صفحات ب موضوعي كاملاً سليقه اي است اينطور به نظر مي رسد كه بيشتر مردم دقيقاً مي دانند كه سليقه شان چه چيزي را مي پسندد و چه چيزي را رد مي كند .اما زيبايي و ظاهر يك سايت فقط نيمي از داستان است و اغلب  مشكلاتي نظير قابليت استفاده مشكلات اجراي فني ، و صفحاتي كه به كندي بارگذراي مي شوند نيمه ديگر آن است كه من سعي كرده ام آن را در اين پروژه بيشتر  مورد بررسي قرار دهم.در اينجا  هدف آن است مه مباحثي فراتر از رفتار هاي بصري مورد بحث قرار گيرند ، مواردي كه باعث مي شوند سايت ها به درستي كار كنند . قابليت استفاده مطمئناً يكي از اين موارد خواهد بود . من تلاش كرده ام تجربياتي كه از ساخت سايت ها در طي چندين سال كسب كرده ام را در اختيار تان بگذارم ، برخي پروژه هايي كه كار كرده ام موفقيت آميز بوده اند و برخي ديگر با شكست روبه رو شده اند و من نه تنها از موفقيتهاي ، بلكه از شكستها نيز درس گرفته ام و البته در صنعتي به جواني طراحي وب ، تجربه بهترين معلم است ، من در اين پروژه سعي كرده ام توازني بين خواسته هاي طراح و نياز هاي كاربر ، شكل ظاهري و عملكرد و منحصر به فرد بودن و انسجام بر قرار كنم ، البته با توجه به آنچه كه در رسانه آشفته اي به نام وب قابل اجرا است .

دانلود مقاله طراحی صفحات وب

بعد از مطالعه اين پروژه بي خوبي درك خواهيد كرد كه طراحي وب تركيبي از هنر علم و ، الهام و اجرا ، و در نهايت ناكامي و سربلند است ، شما ممكن است در زمينه طراحي و زيبا سازي سايت تبحر داشته باشيد ولي در ز مينه تكنولوژي و يا تحويل سايت با مشكل مواجه باشيد . حقيقت آن است كه طراحي وب اين دو جنبه را با هم احاطه كرده است و سرمايه گذاري در شناخت عميقتر رسانه و مشكلات فني در پروژه هاي آتي سودمند خواهد بود.

با اين حال هنگامي كه اين كتاب را مي خوانيد ممكن است تمام توصيه هاي ارائه شده از جانب من موافق نباشيد و حتي شايد در يابيد كه بعضي قوانين و توصيه ها از انسجام كافي برخوردار نيستند . اما همانها نيز ممكن است جرقه اي را در ذهن شما باعث شوند و نقطه شروعي براي كشف هاي تازه به حساب بيايند . بنابراين قبل از آنكه چنين قوانين و توصيه هايي را فراموش كنيد بهتر است آنها را بسنجيد . طراحان بزرگ ، صرفنظر از رسانه اي كه حوزه كاري آنها محسوب مي شود ، سعي مي كند ابتدا قوانين وضع شده را به خوبي شناخته ، سنجيده و سپس در صورت لزوم تغيير دهند . پيشرفتهاي واقعي به ندرت به خاطر ناداني يا خود بيني اتفاق مي افتند .

متأسفانه يك فرآيند گام به گام ثابت و تضمين شده جهت ساخت يك سايت وب عالي وجود ندارد . برخي چيز ها واقعاً نياز به تجربه دارند . ايجاد يك سايت مطلوب و كامل نيازمند ساختن سايت هاي  بي شماري و حتي مرور كردن سايت هاي ساخته شده است . با اين حال مي توانم بگويم كه اگر شما اين پروژه را بخوانيد ، حداقل نصف آنچه كه براي سا ختن سايت هاي عالي نياز داريد را فرا خواهيد گرفت . باقي كار به عهده شما و خلاقيت شماست .

باتشكر،

بهنام ناطق

دانلود پروژه طراحی صفحات وب

ماهيت وب

بيشتر طراحان وب از نقطه نظر نگاه خود به طراحي وب مي پردازند ، آنها علاقمند هستند كه خودشان را با استعارات مشخص و با  تبليغات فراوان نشان دهند . به هر جهت اينترنت براي شما ايجاد تجارت و نيز قابليتي براي ارتباط نزديك ارائه مي دهد .كاربران مي‌توانند اطلاعات و محصولاتي را كه در خور نيازشان مي‌باشد را پيدا كنند .

در اين اينجا شما با انواع ابزارهاي طراحي آشنا خواهيد شد و به طبيعت آنها نيز پي خواهيد برد . اينترنت معمولي‌ترين رسانه واسطه‌اي است كه كاربر را آماده مي‌سازد كه تصميم بگيرد كه چه رسانه‌هاي انتشاري ، اينترنت يك رسانه تبادلي ( دو طرفه ) تلقي

شود .

اكثراً رسانه‌ها تأثير گذار هستند و هدف آ‌نها ايجاد علاقه كافي است تا اينكه سرانجام بتواند تبادل مطلوب را انجام دهند .

ماهيت خواندن يك مجله و يا ديدن برنامه‌هاي تلويزيون ذاتي و بالفطره نيست و معمولاً كار انفردي است . در اصل عمل خواندن مطبوعات يا تماشاي برنامه‌هاي تلويزيوني بالفطره عملي تبادلي نيست و در حقيقت بين عمل خواندن يا تماشاي تلويزيون با عمل تبادل تفاوت وجود دارد . تنها تبادل انجام شده در مورد خوانندگان و بينندگان ، گرفتن اطلاعات از طريق خواندن يك كتاب يا مجله يا تماشاي برنامه تلويزيون است . ( بصورت يك طرفه )

بنابراين ايجاد اطلاعات جهت رسانه‌هاي گروهي به راهكارهاي متفاوت‌تري نسبت به ايجاد اطلاعات مربوط به اينترنت نياز دارد .

مشاهدات بي عيب اينترنت مانند ثبت رويداد بر روي مرورگر وب ، دلالت بر درخواست كاربران و واكنش سرور دارد . به عبارت ديگر انجام يك داد و سند و تبادل مي باشد .

بعلاوه با اين طبيعت ، اينترنت نمي تواند بصورت خطي عمل كند . اگر كاربر تصميم به انجام داد و ستد و تبادل داشته باشد ، ابتدا بايد به سايت راهنمايي و هدايت شود، و سپس براي تجارت در سايت بماند و گردش كند و در پايان دوباره به سايت بازگردد و نيز بايد در نظر داشت كه كاربر مي‌تواند براي انجام داد و ستد در هر لحظه به هر سايت ديگري مراجعه نمايد .

تحقیق درباره طراحی صفحات وب

 هدايت و توسعه وب جاري

پيشرفت وب از چند سال پيش شروع شد اضافه شدن چند رسانه‌اي ها در وب ، دلالت بر پيشرفت وب دارد . اين نوع جديد از اطلاعات در حال حاضر در اينترنت قابل دسترس مي‌باشد . محتواي اطلاعات عبوري در اينترنت به عنوان جزء اصلي خيلي از پروژه‌ها و برنامه‌ها محسوب مي‌شود . مزيت عبور اطلاعات در بازتاب اطلاعات و آمار و ارقام مي‌باشد . به اين صورت كه در زماني كه كاربر آن را در خواست كند از پايگاه داده‌ها عبور مي‌كند و بدست كاربر مي‌رسند . اينترنت دومين پيشرفت خود را بعد از ايجاد تجارت الكترونيك در تاريخچه توسعه وب انجام داد . كارمندان شركتها و صنايع مي توانند با اين توانايي عبور اطلاعات تجاري خود را از خانه انجار سال و دريافت كنند و نتيجه آن خيلي كارآمدتر و پربارتر از حضور در محيط كاري مي‌باشد . شبكه داخلي شركت با بكارگيري وب براي فروشندگان بيروني و شركاي تجاري مي‌تواند اطلاعات درخواست شده را سريعتر از  بيرون انتقال دهند و سلسله مراتب يك تجارت را به پيش ببرند .

براي مثال شركت A براي شركت B كاغذ توليد مي‌كند اگر كمپاني A بخواهد به شركت B دسترسي پيدا كند اين امر با بكارگيري شبكه داخلي شركت امكانپذير مي‌باشد . بنابراين شركت A مي‌داند كه چه موقع شركت B به محموله‌اي ديگري نياز دارد و نيز شركت A مي‌تواند نخستين قدم براي تهيه محموله قبل از درخواست از طرف شركت B را بردارد .

ابزارها و تكنولوژي

سالها مذاكرات زيادي درباره اينكه چه ابزارهاي خاصي در فرآيند گسترش وب استفاده مي‌شود ، وجود داشت . به هر جهت امروزه خيلي از  ابزارهاي ويرايشگر وب در رده‌هاي چهارم و پنجم قرار گرفتند .

 مذاكرات بيشتر پيرامون آن بود كه طراحان وب از كدام ابزارها استفاده كنند نه اينكه صرفاً بخواهند از ا بزاري خاص استفاده كنند . بطور ايده‌آل تركيب كد هاي دستي و WYSIWYG بهترين گزينه از نقطه نظر توسعه امروزي است . انجام اين عمل ساده زمان زيادي براي توسعه يك سايت HTML با كد نويسي را مي‌گيرد . احتياجات به روز رساني اطلاعات مستلزم آن است كه بين صفحه وب و يك سايت محلي اتحاد و پيوستگي ايجاد شود . امروزه WYSIWYG از استاندارد خارج شده است .

و از Dream Wearer , Front Page استفاده مي‌شود . در آينده مي‌توانيد تشكيلات خود را به آخرين درجه پيشرفت برسانيد و همواره با زمان جلو رويد اين ابزارهاي قدرتمند كه در صنعت نيز قابل رقابت هستند در دوره CIW ارائه خواهند شد . اين ابزارها با هم هماهنگي خاصي دارند .

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
121 WORD 3,500 تومان

دانلود پایان نامه طراحی صفحات وبلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

یک دیدگاه

  1. تشکر پایان نامه کاملی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *