سوالات آیین نامه اصلی بسته صورتی【ماشین آزمون رایگان pdf】

 بسته صورتی سوالات آیین نامه اصلی ماشین

بسته صورتی سوالات آیین نامه اصلی ماشین شامل تمامی مواردی است که مربوط به قوانین راهنمایی و رانندگی است و علاوه بر آن بخش فنی نیز به سوالات اضافه می‌شود. سوالات بخش فنی در آزمون مقدماتی وجود ندارد و برای آزمون اصلی باید سعی کنید که به صورت جداگانه تسلط کافی بر آن را بدست آورید.

بسته صورتی سوالات آیین نامه اصلی ماشین از بانک سوالات جامع و ثابتی بدست می‌آید که این کار را برای هنرجویان ساده‌تر می‌کند زیرا می‌توانند با در دست داشتن نمونه سوالات آیین نامه اصلی بخش بزرگی از نکات و سوالاتی که قرار است پاسخ دهند را پیش از آزمون مرور کنند.

سوالات آیین نامه بسته صورتی و بنفش رانندگی

بسته صورتی و بنفش سوالات آیین نامه اصلی شامل چند بخش است. بخش سوالات حق تقدم و سوالات مربوط به تابلوها دو بخش اساسی سوالات است. علاوه بر آن سوالات مربوط به قوانین جاده و واکنش مناسب راننده در شرایط خاص نیز از سایر مواردی است که در سوالات آیین نامه اصلی مطرح می‌شود. همچنین بخش فنی نیز وجود دارد که سوالات آیین نامه اصلی ماشین را از آزمون مقدماتی متمایز می‌کند.

لینک دانلود سوالات آیین نامه اصلی :

سوالات آیین نامه اصلی بخش اول سوالات آیین نامه اصلی بخش دوم سوالات آیین نامه اصلی بخش سوم سوالات آیین نامه اصلی بخش چهارم سوالات آیین نامه اصلی بخش پنجم سوالات آیین نامه اصلی بخش ششم سوالات آیین نامه اصلی بخش هفتم سوالات آیین نامه اصلی بخش هشتم سوالات آیین نامه اصلی بخش نهم سوالات آیین نامه اصلی بخش دهم سوالات آیین نامه اصلی بخش یازده سوالات آیین نامه اصلی بخش دوازده

 

دانلود بسته صورتی راهنمایی رانندگی

در صورتی که زمان کافی برای مطالعه آیین نامه ندارید تنها راهی که می‌تواند موفقیت را پیش پای شما بگذارد در اختیار داشتن سوالات بسته صورتی راهنمایی رانندگی به همراه پاسخ‌نامه است. باید این سوالات را از وب سایت‌های معتبر تهیه کنید و روش مناسب برای مطالعه آن را بیابید. روشی که در عین بالا بردن تسلط شما بر آزمون، حجم حفظیات را کاهش دهد و مفاهیم را در ذهن شما جا بیندازید تا روز آزمون دچار استرس نشوید.

برای مشاهده تمام آزمونهای اصلی کلیک کنید

دانلود رایگان بسته صورتی ایین نامه

سوالات امتحانی آیین نامه ماشین برای بالا بردن تسلط هنرجویان حیاتی است. توجه داشته باشید که حتما پاسخنامه را به همراه سوالات دانلود کنید. پیش از آزمون حتما تمرین کنید که در زمان ۲۰ دقیقه‌ای آزمون به سوالات پاسخ دهید.

توجه داشته باشید که محدودیت زمان عامل استرس‌زا است و در صورتی که نتوانید زمان را مدیریت کنید شانس شما برای موفقیت در آزمون کاهش خواهد یافت. پیش از آزمون نمونه سوالات را مرور کنید، این کار هم به فرآِیند یادگیری شما کمک می‌کند و هم به تسلط شما بر آزمون را بالا می‌برد و هم در مدیریت استرس به شما کمک خواهد کرد.

بسته صورتی آیین نامه دکتر رانندگی

در هنگام دانلود نمونه سوالات آیین نامه باید به چه مواردی توجه کنید؟ وب سایتی که سوالات را از آن دانلود می‌کنید لازم است که سابقه مناسبی در ارائه سوالات آیین نامه داشته باشد.

لازم است که بخش نظرات را نگاهی بیندازید و از میزان بازدید و دانلود فایل‌ها اطلاع حاصل کنید. اعتبار وب سایت مهم است. توجه کنید که سوالات به همراه پاسخنامه معتبر باشد.

توجه کنید که سوالات به روز باشد. هر سوالات در بازه های زمانی جدیدتری طرح شده باشد امکان نزدیکی به سوالات آزمون اصلی بیش‌تر می‌شود. فرمت طرح سوالات باید شبیه سوالات اصلی باشد تا شرایط کاملا شبیه سازی شود.

سوالات آیین نامه اصلی بسته صورتی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of