نمونه سوالات پیام نور

سمینار رایانش ابری در شبکه های اجتماعیدانلود سمینار رایانش ابری در شبکه های اجتماعی در قالب word به صورت کامل در ۴۲ صفحه به قیمت ۶۵۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

رایانش ابری شبکه های اجتماعی

مقدمه :

ترکیب نقاط قوت محاسبات ابری و الگوهای شبکه های اجتماعی باعث پدید آمدن ابرهای اجتماعی با هدف ارائه یک مکانیزم برای اشتراک گذاری منابع بین کاربران به صورت پویا و تجارت منابع در شبکه های اجتماعی شده است. جوامع شبکه های اجتماعی به طور پیوسته در حال رشد هستند بیشتر مردم با استفاده از چنین جوامعی زندگی روزمره خود را سپری می‌کنند. یکی از معایب محاسبات ابری اعتماد از دست رفته بین ارائه دهندگان خدمات ابر و کاربران است. برای رفع این عیب از ابر اجتماعی استفاده شده است همچنین در محاسبات ابری اشتراک گذاری منابع با سایر کاربران نیز یک چالش است. ارائه دهندگان خدمات ابر نمی توانند به اشتراک گذاری منابع خود در منابع دیگران بپردازند.

زیر ساخت های نرم افزارها در ابر اجتماعی به صورت منبع باز توسعه داده می شود.در ابر اجتماعی به صورت منبع باز توسعه داده می شود.ابر اجتماعی به حفاظت از اطلاعات کاربران به عنوان یک خدمت می پردازد یکی از تاثیرهای توده ابری زمانی است که شبکه اجتماعی در شرایط و بحران های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی و… به طور غیر قابل پیش بینی و ناگهانی با حجم عظیمی از اطلاعات مواجه می شود.

در مدل محاسبات ابری سرویسها و منابع از جمله نرم افزار ، سخت افزارها و امکانات زیر ساختی ، از طریق شبکه های توزیع شده در اختیار شبکه های اجتماعی و کاربران قرار می گیرد و تنها شبکه در زمان نیاز از منابع آماده و متناسب با حجم تقاضای خود استفاده می کند.

لذا هدف اولیه از رایانش ابری در شبکه های اجتماعی ، ترکیب منابع تکنولوژیک و استفاده از آن به عنوان زیر ساخت شبکه های اجتماعی و ایجاد برنامه های کاربردی مقیاس پذیر است.و اما هدف ثانویه محاسبات ابری با دخالت و تاثیر گذاری در شبکه های اجتماعی ، راهکارهای جدیدی برای ارائه خدمات ابری ایجاد کرده است که social cloud یا ابر اجتماعی نامیده می شود.

سمینار رایانش ابری در شبکه های اجتماعی

جهت دانلود سمینار رایانش ابری در شبکه های اجتماعی از فرم زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
42 word 6,500 تومان

سمینار رایانش ابری در شبکه های اجتماعیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

مطالب مرتبط

اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور