نمونه سوالات پیام نور

دانلود خلاصه کتاب آناتومی جامعه فرامرز رفیع پوردانلود خلاصه کتاب آناتومی جامعه فرامرز رفیع پور در قالب pdf به صورت کامل و آماده که شمال قسمتهای مهم این درس می باشد به قیمت ۴۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود خلاصه کتاب آناتومی جامعه فرامرز رفیع پور

قسمتی از این خلاصه :

از یک عده افرادی تشکیل شده است که برای ارضا نیازهایشان با هم روابط اجتماعی دارند.همچنین یعنی انسانها برای اینکه نیازهایشان را بهتر ارضا کنند به روابط متقابل و کمک انسانهای دیگر احتیاج دارند. این تعریف یک انتظار ایده آل از کارکرد ایده ال یک جامعه است و بیشتر جامعه شناسان کارکرد گرا به ان اعتقاد دارند. اما دانشمندان پیرو تئوری تضاد معتقدند که در درون جامعه در پی علائق مختلف انسانها و گروه ها تضادهای گوناگون وجود دارد. لذا روابط انسانها همواره در جهت کارکرد مناسب جامعه نیست.

از اینرو پیروان این تئوری معتقدند که باید تضاد را به عنوان هسته اصلی مطالعه در جامعه شناسی دانست.

در اینجا باید تاکید کرد که منظور دانشمندان از تضاد به هیچ وجه آن نیست که جامعه همواره در حال درگیری بین گروه ها باشد و تعادل و ثبات در جامعه وجود نداشته باشد مانند آنچه که گاه از برخی از جامعه شناسان جوان تحصیل کرده در ایران می شنویم.

باید توجه داشت که اولا هدف از تضاد نیز باز هم برای کارکرد بهتر و بیشتر جامعه است و ثانیا تضادی که به این کارکرد بهتر می انجامد شرایطی دارد.

جهت دانلود خلاصه کتاب آناتومی جامعه فرامرز رفیع پور از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 4,000 تومان

دانلود خلاصه کتاب آناتومی جامعه فرامرز رفیع پوردریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور