دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

دانلود خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی و مقصودی

دانلود خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی و مقصودی در قالب pdf به صورت کامل و آماده شامل دو جزوه با کیفیت بسیار عالی از نکات کلیدی این کتاب می باشد به قیمت ۵۰۰۰ تومان که لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دانلود خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی و مقصودی

خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی

قسمتی از این جزوه :

تجزیه نوگرایانه ی مرمت شهری در پی پاسخگویی به فوریت های ناشی از فرسودگی کالبدی و عملکردی بوده است اما از توجه به خاطره سازی شهری و فضاهای شهری غافل مانده است و فراموش نموده که شهر خاطره را می سازد و خاطره به شهر شکل می بخشد و همین باعث شکست این اندیشه های نوگرایانه گردید.

در مرمت شهری هرگز نباید فراموش کرد که خاطره صحنه ای است برای پیوند مجدد و به حال آوردن گذشته و در مرمت شهری تلاش لر این است که به بافت های کهن اندیشه ای نو را تزریق کرد. و به این ترتیب شهروند را در شهر و خاطره سازی درگیر نمود و به این ترتیب شهروند بتواند در هر چیزی جنبه ای تمثیلی بیابد و حتی شهر تبدیل به یک صحنه ی نمایش شود که شهروند هر لحظه در آن نقش دوگانه ی بازیگر و تماشاگر را داشته بشد در این حالت شهر و  شهروند در حال تنیدن خاطرات خواهند بود.

جهت دانلود خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی و مقصودی از فرم زیر اقدام نمایید.

نوع فایل قیمت
pdf 5,000 تومان

دانلود خلاصه کتاب مرمت شهری حبیبی و مقصودیدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *