نمونه سوالات پیام نور

کتاب فوق العاده اعتماد به نفس فوریکتاب فوق العاده اعتماد به نفس فوری قدرت انجام هرکاری که می خواهید. (کتاب اعتماد به نفس فوری از جمله کتب کمیاب است که شاید تنها نسخه دست دوم آن در بازار موجود باشد. هم اکنون با همکاری ناشر نسخه ای از این کتاب ارزشمند به صورت الکترونیکی برای شما آماده است.)

کتاب فوق العاده اعتماد به نفس فوری

معرفی کتاب
کتاب اعتماد به نفس سریع قدرت انجام هرکاری که می خواهید. (این کتاب از جمله کتب کمیاب است که شاید تنها نسخه دست دوم آن در بازار موجود باشد. هم اکنون با همکاری ناشر نسخه ای از این کتاب ارزشمند به صورت الکترونیکی برای شما آماده است.)
برای موفقیت آماده شوید.
آیا شما در حد توانایی بالقوه ی خود عمل می کنید؟
حتی یکی از هزاران نفری که در طول سالیان متوالی با آن ها کار کرده ام، باور نداشته که در حد توانایی بالقوه ی خود زندگی می کرده است. حتی هنرپیشگان هالیوود و رهبران تجاری و قهرمانان المپیک که در اوج زندگی حرفه ای خود قرار دارند، به خوبی می دانند که فقط بخش کوچکی از توانایی بالقوه ی خود را مورد استفاده قرار می دهند.
اعتماد به نفس آنی فقط یک کتاب نیست، بلک سیستمی است که برای تغییر ذهن شما در تمام حالات زندگی طراحی شده است. با اجرای تمرین ها و رعایت دستورالعمل ها و پیشنهادهای من در طول کتاب “اعتماد به نفس فوری” توانایی شما به طور قابل توجهی افزایش می یابد. شما متوجه خواهید شد که از زندگی بیش از گذشته لذت می برید و مشکلاتی که قبلا به نظر شما عظیم می آمد، اکنون با توجه به اعتماد به نفس جدید شما مسایلی ناچیزند.
با کمک هم ذهن شما را چنان برای موفقیت آماده خواهیم کرد که هرچه در زندگی بخواهید به دست بیاورید.
فهرست مطالب
بخش اول: پرورش و توسعه عادات اعتماد به نفس
آمادگی برای موفقیت
آنچه اعتماد به نفس نیست
ذهن شگفت انگیز
قدرت تلقین
تصاویر ذهنی
تغییر زندگی با استفاده از جسم
هوش احساسی
خود باوری
هرکاری که بخواهید می توانید انجام دهید
پنج دقیقه تمرین روزانه برای اعتماد به نفس
بخش دوم: ایجاد انگیزه برای موفقیت
آنچه انگیزه ایجاد میکند
هدف، هدف و هدف
عادت به عمل
خطر کردن
کلمه ی نه را به عنوان پاسخ نپذیرید
غلبه بر سختی های بزرگ زندگی
آینده ی مثبت و پویا
برنامه ی فعالیت روزانه برای موفقیت
بخش سوم: اعتماد به نفس در دنیای واقعی
سخن گفتن در حضور دیگران
موفقیت در کار
آشنایی و معاشرت
رهایی از وضعیت های نامطلوب
بخش چهارم: کلینیک اعتماد به نفس
پرسش هایی که درباره ی اعتماد به نفس فوری مطرح می شود
تعداد صفحات نوع فایل قیمت
151 PDF 3,000 تومان

کتاب فوق العاده اعتماد به نفس فوریدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها: , , ,
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور