دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

قاسم جعفری : نمره دانشجویان دانشگاه پیام نور واقعی‌تر از سایر دانشگاههاست

قاسم جعفری : نمره دانشجویان دانشگاه پیام نور واقعی‌تر از سایر دانشگاههاست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت:

با توجه به سراسری بودن آزمون در دانشگاه پیام نور دانشجویان این دانشگاه با سواد‌تر از سایر دانشگاه‌ها هستند / دانشجویان پیام نور ۲ الی ۳ بار در سال کنکور سراسری می‌دهند.قاسم جعفری، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: خوشبختانه دانشگاه پیام نور همکاری خوبی در امر ساماندهی آموزش عالی ایفا می کند و ضمن دارا بودن سیستم آموزش مرکزی دانشجویان بیشترین بار تحصیل را خود به دوش می کشند و با توجه به اینکه در سال ۲ الی ۳ بار آزمون سراسری می‌دهند لذا باید توان علمی بالایی از خود ارائه دهند.

وی تصریح کرد: آزمونهایی که در این دانشگاه گرفته می شود مشابه کنکور سراسری است لذا دانشجو باید تلاش بیشتری برای قبولی خود داشته باشد که همین امر موجب بالاتر رفتن سطح سواد دانشجویان این دانشگاه می‌شود. وی با بیان اینکه قبولی دانشجویان پیام نور در مقاطع تحصیلات تکمیلی بالاتر از سایر دانشگاه‌ها است، خاطر نشان کرد: این نتایج کارنامه روشنی در مسیر علمی این دانشگاه به حساب می‌آید که باید ضمن تداوم نقاط قوت آن سعی در رفع موارد کاستی از جمله پرداختن به صورت جدی‌تر در معقوله تحقیق و پژوهش شود.

قاسم جعفری : نمره دانشجویان دانشگاه پیام نور واقعی‌تر از سایر دانشگاههاستدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *