شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

نمونه پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف – همکارانش

رفتار شهروندی سازمانی پادساکف
پرسشنامه رفتار شهروندي سازماني پادساکف (OCB) – سایت علمی و آموزشی – پرسشنامه رفتار شهروندي سازماني پادساکف (OCB) در سال ۱۹۹۱ ساخته شده و نمره گذاری کامل با روایی و پایایی آماده دانلود می باشد.و ﺑﺮوﺯ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺷﻬﺮوﻧﺪي ﺳﺎﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﺎﺭﮐﻨﺎن ﺷﺮﮐﺖ ﻫﺎي ﺑﺨﺶ اﻧﺮژي. اﺳﺘﺎن. ﮐﺮدﺳﺘﺎن ﺭاﺑﻄﻪ وﺟﻮد داﺭد ﺟﻬﺖ ﺳﻨﺠﺶ رﻓﺘﺎر ﺷﻬﺮوﻧﺪي. ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﺍز ﭘﺮﺳﺸﻨﺎﻣﻪ ﺍﺳﺘﺎﻧﺪﺍرد رﻓﺘﺎر ﺷﻬﺮوﻧﺪي ﺳﺎزﻣﺎﻧﯽ ﭘﺎدﺳﺎﮐﻒ و ﻫﻤﮑﺎرﺍن.پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف و همکارانش – فایلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف و همکارانش. پرسشنامه آماده مدیریت، این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که توسط پادساکف و همکاران طراحی شده و دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف و همکارانش دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف و همکارانش دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پودساکف دانلود .مدیریت آموزشی و مدیریت آموزش عالی- جهت دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی دبیران (OCB) پادساکف و همکارانش (۱۹۹۰)روی عبارت ذیل کلیک کنید: .پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف. تعدادی از نمونه سوالات پرسشنامه: ۱-مراقب نحوه تأثیری که رفتارم بر کار دیگران می گذارد، هستم. ۲-همیشه آماده کمک به .دانلود فايل ورد پرسشنامه رفتار شهروندي سازماني پادساكف – پرسشنامه كامل رفتار شهروندي سازماني پادساكف و همكارانش. اين پرسشنامه يك پرسشنامه استاندارد مي باشد كه توسط پادساكف و همكاران طراحي شده است.

نمونه پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف - همکارانش

نمونه پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف – همکارانش این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که توسط پادساکف و همکاران طراحی شده و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین دارای روایی و پایایی قابل قبولی می باشد. این پرسشنامه دارای ۲۴ سوال است و ابعاد ۵ گانه رفتار شهروندی سازمانی را مورد سنجش قرار می دهد.

دانلود پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی

توضیحات:
این پرسشنامه یک پرسشنامه استاندارد می باشد که توسط پادساکف و همکاران طراحی شده و در تحقیقات مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. بنابراین دارای روایی و پایایی قابل قبولی می باشد. این پرسشنامه دارای ۲۴ سوال است و ابعاد ۵ گانه رفتار شهروندی سازمانی را مورد سنجش قرار می دهد. 
۱- نوع دوستی
۲- وجدان کاری
۳- احترام به دیگران
۴- رادمردی و گذشت
۵- رفتار مدنی
 
لازم به ذکر است که منبع اصلی پرسشنامه در درون متن آورده شده است. 
نوع فایل قیمت
WORD 2,900 تومان

نمونه پرسشنامه رفتار شهروندی سازمانی پادساکف – همکارانشدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *