دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

دانلود گزارش کارآموزی مخابرات با فرمت doc

دانلود گزارش کارآموزی مخابرات
الکترونیک باز /** مرجع تخصصی برق -رایگان دانلود گزارش کارآموزی مخابرات امروز می خوام واستون دو تا گزارش کار آموزی شرکت مخابرات رو بزارم (دانشجوی گرامی : مطلبی که در اینجا قرار داده شده صرفا جهت آشنایی شما با نحوه تهیه گزارش کار آموزی گزارش کارآموزی در مخابرات. این پروژه کارآموزی بسیار کامل و جامع می باشد و در ۹ فصل مجزا تنظیم شده است و تمامی جوانب یک پروژه کارورزی را در نظر گرفته است.گزارش کارآموزی مخابرات – مرکز تخصصی آموزش رایگان میکرو این صفحه در مورد گزارش کارآموزی مخابرات در مرکز مخابرات الغدیر می باشد.گزارش کارآموزی در اداره مخابرات | دانلود رایگان کتاب فهرست : فصل اول گزارش روزانه. گزارش روزانه. شروع کار آموزی. پایان کارآموزی. هفته اول ، آشنایی با واحد کامپیوتر. ساخت ایمیل برای کارکنان. طرزساختن صندوق .دانلود گزارش کارآموزی در اداره مخابرات – پروژه دات کام- عنوان گزارش : گزارش کارآموزی در اداره مخابرات. قالب بندی : PDF. قیمت : رایگان. شرح مختصر : آموزش به عنوان فراگردي كه طي آن مجموعه اي از دانش هاي گزارش کار آموزی در مخابرات – مرکز خرید و فروش فایل های قابل دانلود کارآموزی رشته برق در اداره مخابرات در ۹ فصل مجزا تنظیم شده است و تمامی جوانب یک پروژه کارورزی را در نظر گرفته است. شامل بخشهای طراحی شبکه، فیبر نوری، – اینبار گزارش کارآموزی سیستم های مخابراتی را بر روی سایت قرار داده ایم. این گزارش کار مربوط به کارآموزی در شرکت مخابرات است. برخی از عناوین

دانلود گزارش کارآموزی مخابرات با فرمت doc

دانلود گزارش کارآموزی مخابرات با فرمت doc

مقدمه:
ارتباط مخابراتي سرخس با دنياي خارج اولين بار در سال ۱۳۱۵ هجري شمسي توسط يك رشته سيم مغز فولاد به صورت فيزيكي و با تيرهاي چوبي بر قرار گرديد.
در شهريور ۱۳۲۰ همزمان با حمله روس ها از شمال به ايران اين خط ارتباطي قطع گرديده و مجدداً از سال ۱۳۲۳ اما از مسير ديگري ارتباط داير مي شود.
در سال ۱۳۵۲ پنجاه خط مغناطيسي در سرخس داير كه اين مقدار در سال ۱۳۵۳ به ۲۰۰ خط و در سال ۱۳۵۷ به ۴۴۰ خط افزايش مي يابد.
پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ايران و در سال ۱۳۶۳ مركز تلفن سرخس احداث و ۱۰۰۰ شماره الكترو مكانيكي (EMD) نصب و راه اندازي شد.
در سال ۱۳۷۴ سوئيچ فوق جمع آوري و به جاي آن سوئيچ ۳۰۰۰ شماره هاي ديجيتال ERICSSON نصب و راه اندازي گرديد. در سال ۱۳۷۷ اين مقدار به ۵۰۰۰ شماره ERICSSON و در سال ۱۳۸۰ به ۸۰۰۰ شماره افزايش يافت. در سال ۱۳۸۱ نيز سوئيچ ۱۰۰۰۰ شماره PARSTEL نصب و راه اندازي گرديد.
در سال ۱۳۸۴ با اضافه شدن تقاضا بيش از ظرفيت سوئيچ را تغيير داده و سوئيچ ZTE   كه قابليت ۱۲۰۰۰ شماره را دارد و قابل ارتقا نيز مي باشد.
 
فهرست مطالب:
مقدمه
نمودار سازمانی
انواع انتقال
انواع مراکز
انواع سو ئیچینگ
سيگنالينگ
مراکز تلفن
مکانیزم مخابرات
واحد سوئیچ
کارتهای موجود در سوئیچ
چک سوئیچ
راه اندازی یک  مرکز
شبکه های خصوصی مجازی (VPN)
دسته بندی VPN بر اساس رمز نگاری
دسته بندی VPN بر اساس لایه پیاده سازی
دسته بندی VPN بر اساس کارکرد تجاری
مختصری درباره تئوری VPN
پیاده سازی VPN
پرتکل های مورد استفاده 
تعداد صفحات نوع فایل قیمت
30 WORD 2,500 تومان

دانلود گزارش کارآموزی مخابرات با فرمت docدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *