دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن – کلارک

پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن
پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن -رایگان مادسیج پرسشنامه پایان /پرسشنامه-استاندارد-سبک-زندگی-موثر-بر-و- دریافت پکیج پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن. (شامل پرسشنامه استاندارد،امتیازبندی،تفسیر و روایی – پایایی پرسشنامه).پرسشنامه استاندارد سبك زندگي مؤثر بر وزن (کلارک) – پرسشنامه استاندارد سبك زندگي مؤثر بر وزن (کلارک)، در قالب فایل Word و در حجم ۴ صفحه. این پرسشنامه دارای ۲۰ پرسش و شامل۵ بعد هيجانهاي منفي،پرسشنامه رایگان سبک زندگی موثر بر وزن – پرسشنامه رایگان پرسشنامه – دریافت پرسشنامه استاندارد از مادسیج … این پرسشنامه شامل ۱۹ سوال بوده و با هدف بررسی رابطه بین هسته اصلی باورها و توانایی خودمهار گری خوردن با نشانه های اختلال های … دانلود مستقیم و رایگان پرسشنامه سبک زندگی موثر بر وزن.پرسشنامه استاندارد سبك زندگي موثر بر وزن بر اساس مدل كلارك و همكاران (۱۹۹۱) دارای ۲۰ سوال و شامل ۵ مولفه هيجانهاي منفي، در دسترس بودن، فشار اجتماعي، ناراحتي رواسازی و بررسی اعتبار پرسشنامه سبک زندگی موثر بر وزن پرسشنامه استاندارد سبک زندگی مؤثر بر وزن (کلارک) -۱۵۶۴ – دانلود مقاله – پرسشنامه استاندارد سبک زندگی مؤثر بر وزن (کلارک) ، در قالب فایل Word و در حجم ۴ صفحه. این پرسشنامه دارای ۲۰ پرسش و شامل۵ بعد هیجانهای

پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن - کلارک

پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن – کلارک

پرسشنامه استاندارد سبك زندگي مؤثر بر وزن (کلارک)، در قالب فایل Word و در حجم ۴ صفحه. این پرسشنامه دارای ۲۰ پرسش و شامل۵ بعد هيجانهاي منفي، در دسترس بودن،  فشار اجتماعي، ناراحتي جسماني، فعاليت هاي مثبت می باشد که بر اساس مدل کلارک و همکاران (۱۹۹۱)، طراحی شده است. روایی و پایایی آن نیز مورد تأیید قرار گرفته است.
 
خلاصه مشخصات پرسشنامه:
عنوان : پرسشنامه سبك زندگي موثر بر وزن
مدل مورد استفاده : كلارك و همكاران(۱۹۹۱)
ابعاد:  شامل۵ بعد هيجانهاي منفي- در دسترس بودن- فشار اجتماعي- ناراحتي جسماني- فعاليت هاي مثبت
تعداد سئوال :  ۲۰سئوال
نوع پرسشنامه : استاندارد – خارجی
کاربرد : تاثير زندگي بر وزن
تعداد صفحات نوع فایل قیمت
4 WORD 1,500 تومان

پرسشنامه استاندارد سبک زندگی موثر بر وزن – کلارکدریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *