پنج شنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران

گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران
دانلود گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه یکی از کاملترین ها می باشد که ما برای دانشجویان عزیز اماده کردیم گزارش کارآموزی در بانک قرض الحسنه فهرست رایگان مطالب فصل اول آشنایی با مکان کارآموزی مقدمات و کلیات ۱- ایمنی ۲- صرفه جوئی در هزینه ۳-سرعت ۴-زبان مشترک دانلود گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه – بانک مقالات فارسی دانلود بانک مقالات فارسی مقاله پایان نامه پروژه پرسشنامه کارآموزی ودانلود گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه – دانلود گزارش کارآموزی در بانک قرض الحسنه – رشته گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران-دانلود پروژه و روش تحقیق و پایان نامه جدید در irandok.ir کارآموزی و پروژه کارآفر ینی۲در مورد بان. توضیحات بیشتر در مورد دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر در مورد بانک اطلاعاتی درحالحاضربشرحذيلاست گزارش کارآموزی در صندوق قرض الحسنه گزارش کارآموزي حسابداري در صندوق قرض الحسنه – فندق گزارش کارآموزي حسابداري در صندوق قرض الحسنه ۱ . گزارش کارآموزی در صندوق قرض الحسنه پروژه كارآموزي خود را در ، بانک قرض الحسنه مهر ایران شعبه گذرانده ام .این پروژه شامل گزارش ها ، و تجربیاتی است.

گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران

گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران

دانلود گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایران با فرمت ورد و قابل ویرایش تنظیم شده در ۱۶ صفحه.

فصل اول
تاریخچه تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران
بانک مهر ایران در سال ۱۳۸۶ ه.ش در تهران افتتاح شد.
در تاریخ۲۲ اسفند ماه ۱۳۱۰ حق نشر اسکناس از تصویب مجلس شورای ملی گذشت و رسما به مدت ۱۰ سال بانک ملی ایران اعطاء شد و درفروردین ماه ۱۳۱۱ نخستین اسکناس بانک ملی ایران انتشار یافت.
بانک مرکزی:تا قبل از سال ۱۳۳۸ بانک ملی ایران وظایف بانک مرکزی مانند حق انحصاری انتشار اسکناس و تنظیم جریان پول کشور را بعهده داشت در سال۱۳۳۸لایحه اساسنامه بانکی و پولی ایران به تصویب مجلس رسید و از هجدهم مرداد ۱۳۳۹ وظایف بانک مرکزی از بانک ملی منتزع و با سرمایه ۳/۶ میلیارد ریال فعالیت خود را آغاز نمود.
آرزوی مردم ایران و علاقه آنها برای تاسیس بانک ملی رهای از سلطه اقتصادی و سیاسی بیگانگان و جلوگیری از تسلط آنها بر منابع حیاتی و ذخائر کشور بود. بانک ملی و دیگر بانکهائی که پس از آن آغاز فعالیت نموده اند توانستند خدمات مفید و ارزنده ای ماند جمع آوری سپرده های مردم، حل مشکل نگهداری وجوه نقد و طلا و نقره، نگهداری حساب خزانه دولت، اعطای تسهیلات اعتباری جهت راه اندازی کارخانجات و موسسات بزرگ تولیدی و زیربنائی، احداث واحدهای صنعتی، کشاورزی، تسهیل در روابط تجاری داخلی و خارجی را ارائه نمایند.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار حاکمیت جمهوری اسلامی, تغیر سیستم بانکداری و حذف ربا و ایجاد بانک بر مبنای تعالیم و احکام اسلامی مورد توجه قرار گرفت که پس از تصویب لایحه قانونی عملیات بانکی بدون ربا در سال ۱۳۶۲ و ابلاغ آن به بانکها,دستورالعملها و آئین نامه های اجرای تهیه و از اول فروردین ماه ۱۳۶۳ این قانون در بانک ملی ایران مورد اجرا گذاشته شد.
اکنون ۸۳ سال است که از تاسیس پر افتخار بانک ملی ایران می گذرد.در حال حاضر بیش از ۳۲۷۶ شعبه فعال در داخل،۱۶ شعبه فعال در خارج از کشور و۱۷۹ باجه مشغول بکارند که باعث شده این بانک یکی از قوی ترین موسات مالی چه در ایران حتی در دنیا باشد.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
16 WORD 3,900 تومان

گزارش کارآموزی بانک قرض الحسنه مهر ایراندریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *