نمونه سوالات پیام نور

دانلود مبانی نظری مدیریت سودهمیار دانشجو
مروری بر مبانی نظری مدیریت سود – Theoretical Foundations of Profit Management با بهترین کیفیت به صورت کامل که در ادامه قسمتی از آن را مشاهده می کنید :
مقدمه
گزارش سود و زیان یک واحد اقتصادی از انواع اطلاعاتی است که حسابداران تهیه می‏کنند و مورد توجه ویژه استفاده‏ کنندگان قرار می‏گیرد . در خط آخر گزارش سود و زیان، مبلغ سود خالص واحد اقتصادی ارائه می‏شود. این رقم چکیده عملکرد یک واحد اقتصادی را نشان می‏دهد. استفاده‏ کنندگان می‏توانند بر پایه رقم سودی که حسابداران گزارش می‏کنند چشم اندازی به عملکرد واحد اقتصادی و دور نمای آن در آینده داشته باشند. شواهد و تحقیقات نشان داده که سرمایه‏ گذاران نسبت به سود اعلامی واکنش نشان می دهند. فرایند اندازه گیری سود و نتیجه آن نقش مهمی در اداره‌ی شرکت دارد و معمولاً کاربران صورتهای مالی اهمیت زیادی برای آن قائلند. از آن جا كه محاسبه سود بنگاه اقتصادی متأثر از روش های برآوردی حسابداری است و تهیه‌ی صورت‌های مالی به عهده مدیریت واحد تجاری است، ممكن است بنا به دلایل مختلف، مدیریت اقدام به مدیریت سود نماید (ولي زاده، ۱۳۸۷). در اين نوشتار تلاش مي شود تا ضمن تشريح سود و جايگاه آن در حسابداري ، موضوع مديريت سود، انواع و تئوري مرتبط با آن و روش هاي و ابزار اعمال آن مورد بحث قرار گيرد. همچنين در اين فصل برخي از مطالعات مرتبط با مديريت سود مورد توجه قرار گرفته و نتايج حاصل از آن ها ارائه مي‌شود.

دانلود مبانی نظری مدیریت سود

دانلود مبانی نظری مدیریت سود

با سلام خدمت شما دوستان خوب سایت همیار دانشجو در این فایل مبانی نظری مرتبط با مدیریت سود و تئوری های آن به طور تفصیلی مورد بررسی قرار گرفته است.تعداد صفحات ۳۱ صفحه می باشد.

فهرست مطالب
۱- مقدمه
۲- گزارشگری مالی، اهداف و كيفيت آن
۳- سود و مفاهيم مربوط به آن
۴- انواع سود: درآمد عملياتي در مقابل درآمد غير عملياتي
۵- دستکاری سود
۶- مفهوم مدیریت سود
۷- الگوها و تئوری های مرتبط با مدیریت سود
۸- دیدگاههای موافقان و مخالفان مدیریت سود
۹- انواع مدیریت سود
۹-۱- مدیریت سود از طریق زمان بندی رویدادها
۹-۲- مدیریت سود از طریق انتخاب و تغییر رویه های حسابداری
۹-۳- مدیریت سود از طریق اقلام تعهدی
۹-۴- مدیریت سود از طریق دستکاری فعالیت‏های واقعی (مدیریت واقعی سود)
۹-۵- مدیریت سود از طریق تغییر طبقه بندی
۱۰- انگیزه های مدیریت سود
۱۱- روشها و ابزارهای مدیریت سود
۱۲- اقلام تعهدي
۱۲-۱- تعريف اقلام تعهدي و طبقه بندي آن
۱۲-۲- ويژگي هاي روش تعهدي
۱۲-۳- نارسائي هاي سود تعهدي
۱۲-۴- مدل هاي مورد استفاده براي تعيين اقلام تعهدي اختياري
منابع

جهت دانلود مبانی نظری مدیریت سود از لینک زیر اقدام نمائید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
31 WORD 16,900 تومان

دانلود مبانی نظری مدیریت سوددریافت شماره تلفن همراه صرفا جهت پشتیبانی می باشد و برای تبلیغات استفاده نمیشود.
برچسب ها:
اپلیکیشن دانلود رایگان سوالات پیام نور
پاسخ به این نظر
نیما می گوید:

با سلام و عرض ادب
مبانی نظری مدیریت سود را از سایت شما دانلود کردم بسیار عالی بود ممنون

۱۰ آذر ۱۳۹۵

بانک نمونه سوالات پيام نور خرید نمونه سوالات پیام نور دانلود سوالات ارشد پيام نور دانلود سوالات رشته حقوق پیام نور دانلود فایل های رایانش ابری دانلود نمونه سوالات دروس عمومی پیام نور دانلود نمونه سوالات رشته روانشناسي عمومي پيام نور دانلود نمونه سوالات پیام نور سئوالات پيام نور با پاسخنامه مجموعه سوالات آزمون استخدامی آموزش وپرورش نمونه سوالات ترمي ارشد پيام نور نمونه سوالات دانشگاه پیام نور نمونه سوالات پيام نور - کارشناسي ارشد نمونه سوالات پيام نور با جواب نمونه سوالات پيام نور با پاسخنامه نمونه سوال با پاسخ نمونه سوال پيام نور نمونه سوال پيام نوري نمونه سوال کارشناسي ارشد پيام نور پاسخ نامه نمونه سوالات پيام نور