چهارشنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وری

دانلود پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وری با بهترین کیفیت در قالب ورد و در ۹۶ صفحه که قابلیت ویرایش و پرینت نیز دارد.این پایان نامه را بعد از پرداخت مبلغ ۱۶۹۰۰ تومان بلافاصله از همیار دانشجو دانلود نمایید.

پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وری

پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وری

چكيده

تلاش بشر همواره در راستای ایجاد امکانات بهبود زندگی، بهره مندی از شرایط عادی، فرهنگی و اجتماعی بهتر و بیشتر بوده و برای رسیدن به آن تولید بیشتر و بهینه را هدف اساسی خود قرار داده است. ازطرفی تولید بیشتر و بهینه میسر نمی شود مگر ازطریق تولید بهره ور.یکی از راه های رسیدن به تولید بهره ور استفاده از فن آوری می باشد چرا که کارنامه حيات بشريت مملو از ابداع فن آوری های متعددی است که جملگی در جهت تسهيل زندگی انسان مطرح شده اند. فن آوری های اطلاعات و ارتباطات که از آنان به عنوان فن آوری های جديد و يا عالی ، ياد می شود ، بيشترين تاثير را در حيات بشريت داشته اند.

فن آوری اطلاعات و ارتباطات،بدون شک تحولات گسترده ای را در تمامی عرصه های اجتماعی و اقتصادی بشريت به دنبال داشته و تاثير آن بر جوامع بشری بگونه ای است که جهان امروز به سرعت در حال تبديل به يک جامعه اطلاعاتی است . جامعه ای که در آن دانائی و ميزان دسترسی و استفاده مفيد از دانش ، دارای نقشی محوری و تعيين کننده است . مهمترين رسالت فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، ارائه امکانات و زير ساخت لازم برای توليد و توزيع دانش می باشد. استفاده موثر و موفقيت آميز از دانش ، عامل اصلی شکوفائی و توسعه و موفقيت اقتصادی جوامع و کشورها می باشد.

بنابراین برای رسیدن به این هدف نیاز به استفاده از روشهای نوین مدیریتی و همچنین کمک گرفتن و غافل نشدن از نقش بسیار مهم فناوری اطلاعات و آمار در این زمینه می باشیم.

فهرست :

مقاله تجارت الکترونیک بر بهره وری

جهت دانلود پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وری از لینک زیر اقدام نمایید.

تعداد صفحات نوع فایل قیمت
96 WORD 16,900 تومان

پایان نامه تاثیر تجارت الکترونیک بر بهره وریلینک دانلود فایل خریداری شده بلافاصله بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *